PDA

Zobacz pełną wersję : AIO BAMBAMS



rubinetta
11-01-2011, 09:03
Na Allegro pojawiły się pieluszki (może były wcześniej, ale wtedy ja nie byłam w temacie) AIO BAMBAMS. Są 2 wersje:
- AIO bamusowe
- AIO z mikropolarkiem
Testował ktoś?

ewaibartek
11-01-2011, 11:10
fajnie wyglądaja

asiunia
12-01-2011, 22:44
Mam te pieluszki od niedawna, dla mnie są cudowne i w świetnej cenie.
Zgadzam się wyglądają rewelacyjnie :)

rubinetta
13-01-2011, 17:28
Mam te pieluszki od niedawna, dla mnie są cudowne i w świetnej cenie.
A masz jeden i drugie? Bo one są różnie szyte i nie wiem czy któryś wariant nie przecieka.

mTuśka
14-01-2011, 22:18
MI SIE te bez falbanek podobaja.takie podobne o it aio,fajne,moze kupie w przyszlym miesiacu i potestuje tzn Z. ;)

zyta
07-02-2011, 03:18
My posiadamy takie. Najpierw kupiłam kilka, sprawdziły się rewelacyjnie :) i dokupiłam więcej. Te z mikropolarkiem są bardzo fajne, ponieważ zasikana pieluszka nie tylko nie jest mokra, ale nawet wilgoci nie czuć. Bambusową wzięłam jedną z ciekawości, ale dla malutkiej na razie nie używam, bo od mokrego pupa jej się odparza. Bambus moim zdaniem jest dobrej jakości, bardzo miły i delikatny. Bambusowa ma ten minus, że nie wykorzysta się jej jako otulacza (do tetry np.), bo zamaka. Jeżeli patrzyłaś na allegro na aukcję z Poznania to mają oni też sklep internetowy i tam fajną promocję 10 pieluch 300 zł, ja tak kupiłam.

ewaibartek
07-02-2011, 09:59
ale te AIO to tylko nazwe zmieniły,bo sa takie same jak z Wielorazowo,ktorych oni swoja droga juz nie sprzedaja z racji tego ze przez te falbany strasznie przeciekały
wiec jesli ktos jeszcze ich nie kupil to odradzam :)
byl watek nt tych pieluch

o proszę http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=42466

zyta
07-02-2011, 16:47
Teraz zauważyłam swoją pomyłkę - przepraszam. Zastanowiły mnie te falbany, bo moje pieluchy takich nie mają. Pieluchy, które opisywałam też są bambams (na metce), choć na aukcji allegrowej nie są tak opisane i sprzedawane są przez ten sam sklep.
A ja próbuję znaleźć adres do producenta tych pieluch. Szperam po necie i doszukać się nie mogę.

jamamajka
08-02-2011, 10:42
Dziewczyny, mówicie o tych (http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-aio-bambams-minkee-pieluchy-i1449016890.html), podróbach Itti Bitti?

Wiewiórka
08-02-2011, 11:08
dziewczyny, a czy wkłady od tej pieluchy pasują do Itti Bitti SIO? Bo sobie pomyślałam, że może je kupić jako wkłady dodatkowe do Itti Bitti... Część wkładki można podwinąć i zwiększyć tym samym chłonność w pewnych miejscach..

jamamajka
08-02-2011, 11:21
dziewczyny, a czy wkłady od tej pieluchy pasują do Itti Bitti SIO? Bo sobie pomyślałam, że może je kupić jako wkłady dodatkowe do Itti Bitti... Część wkładki można podwinąć i zwiększyć tym samym chłonność w pewnych miejscach..

Ja mam AIO z pojedynczą wkładką, ale do IB nie będzie pasowała, bo IB jest zapinana na dwie napki, a BB - na jedną. Poza tym jest malutka.

Wiewiórka
08-02-2011, 11:26
miałam jakieś złudzenie optyczne, że jest na dwie napki

kasia_B
30-05-2011, 14:27
zastanawiam się nad kupnem tych pieluszek- może ktoś jeszcze ma i się wypowie:)
http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-aio-bambams-minkee-pieluchy-i1622476345.html

kawiareczka
30-05-2011, 14:31
faktycznie wyglądają jak podróba IB;)
OT Kasia_B a czy Ty przypadkiem nie miałaś się wstrzymać z kupowaniem nowych pieluszek?:D

kasia_B
30-05-2011, 14:39
OT no właśnie miałam :duh: i chyba wywalę komputer przez okno- bo sobie już z tym poradzić nie mogę- paranoja jakaś :hide: - pielucholizm

kawiareczka
30-05-2011, 14:52
OT no właśnie miałam :duh: i chyba wywalę komputer przez okno- bo sobie już z tym poradzić nie mogę- paranoja jakaś :hide: - pielucholizm

hihi, zwłaszcza, że delikwent jeszcze się pępowiną bawi;) a na kiedy Ty masz termin w ogóle?

kasia_B
30-05-2011, 15:40
hihi, zwłaszcza, że delikwent jeszcze się pępowiną bawi;) a na kiedy Ty masz termin w ogóle?
o to to, na 12 czerwca :oops:

ewaibartek
30-05-2011, 15:57
ja tam lubie takie pieluszki gdzie mozna zwiekszac chlonnosc,bo sik to ma potezny a i zmieniac co chwile juz mnie meczy
a w tych pieluchach to jak zmoczy to nic sie nie wlozy a i nic sie nie doda,tak mysle :)

kawiareczka
30-05-2011, 16:08
o to to, na 12 czerwca :oops:

wow! to zegar już cyka;)
z drugiej zaś strony lepiej mieć już wszystko przygotowane a nie potem po allegro się szlajać;) i na bazarkach po nocy wysiadywać:D

ewaibartek
14-07-2011, 15:54
a se kupiłam jedną,niebieską i wygląda bardzo fajnie,moze nie za gruba,ale nie taka cienka,ma jeden wkład wszyty a drugi chyba 80%bambus dopinany na 1 napkę

mamaUlki
08-08-2011, 17:18
Ma ktoś jeszcze te pieluchy? Jak się sprawują? :)

mamaani
11-09-2011, 10:27
fajna, fajnie zrobiona, ładnie wyglada i chłonna, długo schnie ,ale to wiadomo, pupa nie jest strasznie wielka moim zdaniem

*LOLA*
23-01-2013, 22:35
Czy pisząc ten wątek miałyście dziewczyny na myśli pieluchy z minkie na zewnątrz,w środku bambus z jęzorem dopinanym na napkę?Jeśli to ta to dla mnie jest nieporozumienie albo nie potrafię jej dobrze założyć,niby one size nie wytrzymują nawet jednego mega siku,nawet na dzień pod wkład dopinany kłade jeszcze wkładkę bambusową a tak czy inaczej w pachwinkach są mokre albo przemoczone w całości bardziej przypominają formowanke zastanawiałam się czy ich otulaczem nie potraktować mam takie trzy bo jakoś nie były drogie,ale spodziewałam się jadnak trochę lepszej jakości.No chyba,że gdzieś popełniam błą to prośba do mam forumowiczek o jego wskazanie.:help:

magdalina86
09-07-2013, 21:46
jak dla mnie te pieluchy sa beznadziejne kupilam i zaluje przeciekaja straszliwie...