PDA

Zobacz pełną wersję : Bumgenius AIO organiczna vs. flip organic



adusia2000
09-01-2011, 20:14
Dziewczyny! mam już organiczną AIO i jestem z niej bardzo zadowolona, teraz zastanawiam się nad flipem z wkładem z bawełny organicznej. Czy poza wymiennym wkładem różnią się od siebie i czy chłonność flipa podobna jest do organicznej AIO? pliiizz doradzcie co dokupić!

blabla0
09-01-2011, 21:01
chłonnośc jest taka sama mniej więcej we flipie, a na + flipa jest jeszcze to że wkłady można osobno wygotować lub wykwaskować, a w AIO to juz problem, no i dużo szybciej schną, otulacz to juz suchy po 2 godz, a wkłady na kaloryferze to też w mig suche. na AIO to czekałam nawet 2 doby
ale co do samych wkładów flip- puki były nowe to były mięciutkie i równiutkie, po użytkowaniu ok pół toku tak się powyciągały i każdy koniec ma inna długość oraz jak to bawełna, nie są juz takie miękkie
ale, jakbym miała wybierać to zdecydowanie flip + wkład
otulacz na ok 3 zmiany wkładu, jak nie ma kupy, no i otulacz do formowanki tez można użyć

mamuśka
09-01-2011, 21:58
Zdecydowanie wybrałabym wkłady z organicznej bawełny Flip.... Chyba, że masz sporo gotówki i zależy Ci na wygodzie - wtedy stosik AIO. Jednak, tak jak wspomniała poprzedniczka wkłady można prać w wys. temp. (dla odkarzenia, sprania maści itp.) i suszyć na kaloryferze. AIO już nie za bardzo.
Wkłady są bardzo chłonne, wg mnie chłonniejsze od innych dostępnych prefoldów.