PDA

Zobacz pełną wersję : jaka chusta dla puszystej?



maxine
05-09-2008, 13:18
Cześć dziewczyny,
świetne forum, niestety mam tak mało czasu przy moim ciągle płaczącym synku, że nie jestem w stanie przeczytać tego, co bym chciała..
moje dziecko ciągle płacze, sąsiadka poleciła mi zakup elastycznej chusty. Doradźcie czy to dobry pomysł? Jestem wysoka i dość puszysta. Moje dziecko jeżeli w ogóle uspokaja się na rękach, to tylko w pozycji pionowej, z głową na wysokości piersi.
Proszę doradźcie mi i proszę napiszcie w jakich pozycjach mogę nosić 5 tygodniowego synka. Jeśli wymienicie mi sposoby wiązania, już w wolnej chwili (pewnie w nocy) odszukam jak to się robi.
A może w Warszawie na Tarchominie jest ktoś, kto by mi pokazał jak wiązać? :)
no i gdzie oczywiście taką chustę można kupić. Nigdy nie miałam z chustami kontaktu i jestem w tej materii zupełnie zielona.
Pozdrawiam i bardzo dziękuję!!!

Kanga
05-09-2008, 13:40
hej.. ja jestem w roziarze xxl i noszę syna.. co prawda jestem niska ale ubrania mam w dużych rozmiarach ;)
polecam chusty w rozmiarze L - jezeli masz pytania - zadzwoń lub wpadnij na spotkania w Klubie Kangura - może coś chcesz pożyczyc na początek - kilka chust dłuższych niż standart mam w zapasie a syn woli częściej chodzić niż być noszonym..
dla "większych: mam jest dużo rozwiązań - są duże pouche, wiązanki. Są ew. przedłużacze do nosideł ergonomicznych ( tu się czuję lekko dyksryminowana ;) . kółkowe też pasują.. jeżeli masz jakiekolwiek wątliwości daj znać :)

Elastyka śmiało możesz kupić jeżeli nosisz do roz . 48 każdy powinien pasować
Jeżeli chodzi o sposoby wiązania - możesz nosić w kołysce i kieszonce w elastyku
w wiązanej tkanej w kołysce, kieszonce i podwójnym X, w kangurku i na biodrze
w kółkowej - w kołysce i na biodrze
w pouchu - w kołysce
pozdrawiam
A

Vega
05-09-2008, 22:42
Witaj Maxine - masz kilka doświadczonych mam chustowych na Tarchominie :)
No i zapraszamy w czwartek do 100 pociech - ruszamy po przerwie wakacyjnej w naszej zaprzyjaźnionej salce w fundacji. Chust zobaczysz dziesiątki i na pewno wybierzesz coś dla siebie.

maxine
06-09-2008, 12:32
cześć, chętnie przyjdę, tylko powiedz dokładnie gdzie i o której :)