PDA

Zobacz pełną wersję : na dobrej drodze odpieluchowania



Behemot
02-01-2011, 15:05
Powiedzcie, że już bliżej niż dalej do pozbycia się pieluch. Od dłuższego już czasu N.lata w domu (gł.przy mnie) bez pieluszki,od kilku dni i drzemka bez niej (bo raz zapomniałam założyć i tak zostało). Pielucha na spacer.Woła "boba" jak już jest zrobiony w spodniach :/. Jak sobie obleje (siuśkami i czymkolwiek) spodnie woła,że ma mokro.Ale sika na stojaka do wanny. U teściów nie chciał :(i zobaczymy jak będzie u moich rodziców.

Mayka1981
02-01-2011, 21:51
Bliżej bliżej!

U mnie woła mokro jak mu cieknie po nogach albo czasami jak ma kupę w pieluszce - ale zazwyczaj ani jedno ani drugie mu nie przeszkadza :(
Nie pomagają pieluchy wielo, latanie na golasa/w majtkach, na propozycje nocnika jest wrzask nieeeee i uceikanie :(
ale jestem cierpliwa, kiedyś się nauczy, kiedyś się nauczy,kiedys się nauczy... :)

dokebu
02-01-2011, 21:56
ale jestem cierpliwa, kiedyś się nauczy, kiedyś się nauczy,kiedys się nauczy... :)

Też tak sobie powtarzam, mój dziś jak nie wiem jakim cudem wyciągnął sobie pampka ze spodni i usłyszałam charakterystyczny odgłos siuuuuur to powiedział uśmiechnięty luuuuuj :) ale obiecałam sobie, że niedługo się bardziej zmobilizuję i nauczę to moje kochane dziecko obsługi nocnika!

Woła jak zrobi kupę, ale mógłby wołać przed :(