PDA

Zobacz pełną wersję : Propaganda chustowa



Kasia
19-07-2007, 00:38
Otwieram nowy dział na Chustomanii - miejsce, skąd będzie można ściągnąć gotowe ulotki i inne materiały służące do informowania, prostowania, tłumaczenia, argumentowania, etc ;)

Nowa ulotka:
o mitach dotyczących wiązanek

Starsza ulotka:
o noszeniu twarzą do świata

Obie są tu:
http://www.chustomania.pl/online/websho ... 1C007A11F1 (http://www.chustomania.pl/online/webshop.nsf/0/47A24C7D1485EB14C125731C007A11F1)

hanti
19-07-2007, 01:05
przyda się ta nowa ulotka :D

i mój małż na niej jest :lol:

Ruda
19-07-2007, 14:17
ulotka jest pierwsza klasa!!!! juz pare wydrukowalam, bo choc wiedzialam, ze mam racje, to na ogol czulam sie zaszczuta przez niektore baby, ktore wiedza lepiej!!!

Milosznik
01-09-2007, 20:25
A ja dostalam odpowiedz na pytanie dlaczego noszenie przodem jest nie fizjologiczne :)

marmez
12-06-2008, 17:09
Otwieram nowy dział na Chustomanii - miejsce, skąd będzie można ściągnąć gotowe ulotki i inne materiały służące do informowania, prostowania, tłumaczenia, argumentowania, etc ;)
Nowa ulotka:
o mitach dotyczących wiązanek
Starsza ulotka:
o noszeniu twarzą do świata
Obie są tu:
http://www.chustomania.pl/online/websho ... 1C007A11F1 (http://www.chustomania.pl/online/webshop.nsf/0/47A24C7D1485EB14C125731C007A11F1)
Wiem, że wątek stary, i temu pewno link już nieatualny, a jakoś na chustomani.pl nie mogę znaleźć tych ulotek. :(
Pomoże ktoś? ;)

Edit:
Ślepy jestem a postu już nie mogę usunąć, to wrzucę aktualny link:
http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Noszenie_twarza_do_swiata na dole pdf

grimma
12-06-2008, 17:14
wchodzisz na glowna strone
"o noszeniu"
-"powiedz innym"
sa dwie ulotki do pobrania w pdf

grimma
12-06-2008, 17:15
przeczytalam sygnaturke..
moglam sie nie odzywac:P

iwonams
12-06-2008, 17:16
wejdź na odnośnik "o noszeniu , a potem znajdź tam "powiedz innym ,że" i pokażą Ci się odnośniki do ulotek, oto jedna z nich:

http://www.kasiamarcin.com/online/zblog ... iazana.pdf (http://www.kasiamarcin.com/online/zblog.nsf/98e6cc063351e9e380256cff00333a06/451a0e1818b5242cc125731c00786280/$FILE/ATTHEXLT/Chustomania.pl_ulotka_chusta-wiazana.pdf)

:lol:

marmez
12-06-2008, 17:17
wchodzisz na glowna strone
"o noszeniu"
-"powiedz innym"
sa dwie ulotki do pobrania w pdf
O! dzięki, a jednak w złym miejscu znalazłem, bo tylko jedną, a jednak są dwie.

przeczytalam sygnaturke..
moglam sie nie odzywac:P He he :) To ja mogłem się nie pytać wcale ;)

aggie
13-06-2008, 12:55
Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja :)

grimma
13-06-2008, 14:10
wiesz Aggie. trudno wymagac o (w sumie) sprzedawcy zeby nie reklamowal produktu. a ze robi to z misjonarska gorliwoscia to tym lepiej dla niego

Agnen
13-06-2008, 14:12
Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja :)

aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica :wink: ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.

aggie
13-06-2008, 19:16
Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja :)

aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica :wink: ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.

Ja nie mam nic przeciwko zostawianiu ulotek w przychodniach, rozmowom itd. ale czytalam niedawno, ze chusty staly sie tematem ideologicznym - stad moje uwagi.

Do tego jestem zachwycona delikatnoscia Ani w propagowaniu EC :) Klasa i delikatnoscia Magdaleny w propagowaniu chust :) Dziewczyny, kapelusz z glowy - robicie super rzeczy na dodatek we wspanialy sposob. Pytana o pieluchy do prania, warsztaty chustowe - zawsze Was polecam. :applause:

lemonka
13-06-2008, 22:31
Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?

Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chetni sami sie znajduja :)

aggie a mi się wydaje że ulotki się przydadzą nie w celu wtykania do każdego wózka (w końcu to nie strażnica :wink: ) tylko dla informacji. kilka razy już mi się zdarzyło że ktoś pytał o chustę/mt, bo mu się podobało, bo też by chciał, bo ma nosidło ale mu niewygodnie i takietam. Po drodze nie wiele zdążysz wyjaśnić. I wtedy pakujesz takiemu komuś ulotkę - czytadło.

Ja nie mam nic przeciwko zostawianiu ulotek w przychodniach, rozmowom itd. ale czytalam niedawno, ze chusty staly sie tematem ideologicznym - stad moje uwagi.

Do tego jestem zachwycona delikatnoscia Ani w propagowaniu EC :) Klasa i delikatnoscia Magdaleny w propagowaniu chust :) Dziewczyny, kapelusz z glowy - robicie super rzeczy na dodatek we wspanialy sposob. Pytana o pieluchy do prania, warsztaty chustowe - zawsze Was polecam. :applause:

A ja jakas może dziwna jestem bo nie wiem o co chodzi z tym EC albo z delikatnościa w propagowaniu chust :( Wytłumaczycie?

marmez
24-06-2008, 16:28
Misjonarze obcych religii nie sa witani z otwartymi ramionami... :(

Czy nie lepiej, by chusta zostala produktem niszowym, a nie ideologicznym, bo teraz tak wlasnie jest odbierana?Misjonarzem nigdy nie być nie chciałem i nie będę (raczej). Ostanio już przyhamowuję, i jak się ludzie dziwują to tylko mówię, że to bardzo wygodne dla mnie i małemu się bardzo podoba. Ulotki wydrukowałem i oprócz rozdanie uczestnikom prezentacji, którą prowadziliśmy w szkole rodzenia, i mojej cioci, to jeszcze nikomu nie wręczyłem takiej. Nawracam jedynie część rodziny (rodzina to coś innego ;) ), Bratu odpuściłem, bo on ma już półtoraroczną córkę i półrocznego synala, i nosi małego w wisiadełku, na szczęście rzadko.

Chciałbym, żeby ludzie się tak nie dziwowali na chusty, ale lepiej niech się tylko dziwują niż wytykają palcami jak jakiś sekciarzy...


Spojrzcie na EC - Ania nikogo nie zacheca i nie robi propagandy, a chętni sami sie znajduja :) Tyż nie wiem co to EC, może Eye contact, albo Ethiopian calendar :P

ithilhin
24-06-2008, 17:46
Marmezie, EC to naturalna higiena niemowląt - elimination communication po angielsku, stad skrot. zdaje sie, ze to praktykujecie na co dzien z malzonka - tak mi sie obilo gdzie o uszy.ale moze myle.

a poza tym widze, ze zrobila sie smieszna dyskusja z powodu uzycia slowa "propaganda" w tytule watku.
nie sadze aby jego autorce chodzilo o podpisanie cyrografu na chodzenie po klatkach schodowych i pukanie z ulotkami do wszystkich dzrzwi :lool:

ulotki sie przydaja - zeby dac komus zainteresowanemu, zeby zostawic kontakt. nie sadze aby ktokolwiek z nas robil to nachalnie :-)

takie ulotki opracowala nie tylko Chustomania. Takze Ekodzieciak, Stowarzyszenie "Nosmy Dzieci" i Klub Kangura ma swoje ulotki.

i wedlug mnie sa one potrzebne.

Aneczka
12-07-2008, 22:13
a gdzie można je znaleźć? Może wstawicie do nich linki?

ithilhin
12-07-2008, 22:42
czesc ulotek jest na stronie Klubu Kangura w dziale 'Ulotki"

www.klubkangura.com.pl (http://www.klubkangura.com.pl)

Kasia
13-07-2008, 19:06
A coz to za stary watek zostal odkopany??? Przez chwile pomyslalam, ze po nocach zamiast spac produkuje jakies posty ;)

Propagandowo-edukacyjnie na Chustomanii jest tez pare tlumaczen z ang i niem, ale nie wiem gdzie, bo mi sie linka zgubila;) Musi Marcin odkopac, jak polece do Pl.

.