PDA

Zobacz pełną wersję : Przeróbka IB



anitanelka
31-12-2010, 12:58
Przerabiał ktoś IttiBitti SIO na one size??
Tak się zastanawiam czy by nie dołożyć napek... zawsze to pielucha bardziej wykorzystana, a napy chyba by nie przeszkadzały bo i tak wkłady się na wierzch kładzie...

Co tym myślicie??

mynia
31-12-2010, 13:07
itti bitti tutto czyli one size ma inny krój niż rozmiarowana SIO... przyglądałam się im bo chciałam znaleźć różnice i wybadać dlaczego L jest fajniejsza i lepiej leży niż tutto. L jest bardziej wcięta w kroku i nie wykluczone że jak dodasz napki to pielucha będzie przeciekać... Trzeba by spróbować przetestować ;)

mirabel
31-12-2010, 13:19
Anitoanelko - nie opłaca się najzwyczajniej w świecie.
Zanim się obejrzysz, dziecko dorośnie do IB SIO w rozm. L (moim zdaniem od 8,5 - 9kg spokojnie można je zakładać a moje dziecko np. tyle ważyło w 4 mż) i wtedy dłuuugo będzie służyć ta pieluszka.
Cena SIO i tak jest całkiem przyjemna mając na uwadze wkłady w komplecie.
A jak sie ją upoluje w promocyjnej cenie (np nówka 63 zł - 10%) to już zupełnie miód malina.
Ja bym nie ryzykowała przeróbek.

anitanelka
31-12-2010, 13:37
No w sumie nie wpadłam na to, że inny krój może być... wiem, że L super leży bo Nelka używała i super zgrabne są... no ja też duże dziecko raczej urodzę, więc pewnie długo czekać nie będę musiała...

Wiewiórka
31-12-2010, 18:04
może można spróbować uszyć jakby otulacz o kroku IB L, wbić napy. Wtedy można zobaczyć jak to mniej więcej się układa i jak to by wyglądało. PULu szkoda.