PDA

Zobacz pełną wersję : Książki o noszeniu w księgarni w Cieszynie!



Wika
23-12-2010, 15:29
Dziś serce zabiło mi mocniej na widok "W GŁĘBI KONTINUUM", "BOBAS LUBI WYBÓR" I serii 3 książeczek tej francuskiej pisarki o porodzie, karmieniu i noszeniu. Leżały sobie na wystawie:-) rzadko tam zaglądałam,bo to ewangelicka księgarnia,a tu Szok! Byłam potem w ks.św. Jacka, ale widać katolicy nie popierają Rodzicielstwa Bliskości,bo nie mieli nic na ten temat;-) takie miłe zaskoczenie!

Wika
23-12-2010, 15:32
Aha! Na sprostowanie:nie zaglądam do księgarni ew.bo ich nie lubię, tylko dlatego, że zawsze mieli tam książki ichniego wyznania,ale po tym wydarzeniu to Będzie księgarnia nr 1. Muszę dorwać właściciela i pogadać!

Wika
23-12-2010, 15:37
Jeszcze jedno. Żeby nie było tak słodko, to później w rosmanie widziałam dzidzię w wisiadle:-( no ale może moda na chusty pomału wkracza nieśmiało na razie pod postacią wisiadeł.

rafandynka
23-12-2010, 15:56
Wiko, a co wspólnego ma wyznanie z noszeniem, bo nie rozumiem związku? ;)

Wika
23-12-2010, 22:54
Nic, nie to miałam na myśli. Po prostu w żadnej księgarni nie można tych książek znaleźć, a znalazłam w religijnej,więc byłam też w katolickiej czy też mają,z ciekawości. I ironicznie,żartobliwie to napisałam. Suma sumarum chodzi o to,że byłam w szoku,że w Cn są te książki,a nie o to,ze w ks.ewangelickiej.