PDA

Zobacz pełną wersję : otulacz tots bots ktoś używa ?



tucharzenka
17-12-2010, 11:37
hej, czy ktoś używa białego pul'owego otulacza tots bots ? Kupiłam ostatnio pieluszki i otulacz kolorowy (fioletowy w białe grochy) i nawet jak na moje mocno nie wprawne oko (dopiero zaczynamy z wielo) jest fatalny - materiał sztywny jak cerata, pomijam, że otulacz jest duży (rozm. 2 ale chyba bliżej mu do tych 16 kg niż 8). Mogę go zwrócić lub wymienić na biały, który ma ponoć inną fakturę materiału. Raczej będę zwracała, no chyba że ktoś używa białego i potwierdzi, że faktycznie jest ok to może się skuszę na wymiane.

tonya
17-12-2010, 11:51
ja nie używałam białego tots bots - ale ja bym zwróciła i kupiła coś innego :D

ala
17-12-2010, 12:02
ja uzywalam tego wgrochy i bylam zadowolona, fakt ze otulacz wygladal jakby pasowal na moja pupe a nie dziecka 8kg :)

natala
17-12-2010, 12:26
ja uzywalam w gwiazdki - wygladal faktycznie ceratowato, ale zadowolona bylam (tylko mialam rozmiar 0 i dziec szybko wyrosl).

tucharzenka
17-12-2010, 12:59
hmmm, ja chyba jednak zwróce, jakoś do mnie nie przemawia a Oliwce mogę go pod pachy naciągnąć :)

s0nata
17-12-2010, 13:20
hmmm, ja chyba jednak zwróce, jakoś do mnie nie przemawia a Oliwce mogę go pod pachy naciągnąć :)

nie wiem jak w używaniu, ale biały też wielki-odsprzedawałam.

ewaibartek
17-12-2010, 15:29
oddawaj :)

Pentla
17-12-2010, 15:52
Potwierdzam, że białe są z lepszego materiału, który nie odbiega od innych puli. Ale fakt, 2 jest wieelka. Na moim 13 kilowcu, z tetrą i tak wisi. Za to jest ok do formowanek.

charlie
17-12-2010, 16:42
Heh, ja właśnie kupując Flexi Tot'a zrezygnowałam z zakupu otulacza TB. Najpierw sprawdzę, jak się sprawdzi w zestawie z Imse Vimse ;)

agatha
17-12-2010, 17:32
Ja miałam rozm 1 biały i był bardzo dobry, rozmiar pasował jak sugerowany przez producenta. A mam też rozm 2 dla starszaka na nocki w okresach ząbkowania itd - pasuje na 16 kg faktycznie (natomiast chyba jest niezniszczalny!).

Wiewiórka
17-12-2010, 17:41
rozmiar 2 to pomyłka. Rzeczywiście strasznie wielki! Większy od one size!

metis1
17-12-2010, 18:55
Te pieluchy w grochy są rzeczywiście tylko ładne, że tak powiem... PUL jest gruby i sztywny. Otulacz jakby lepszy, ale też nie z tych miękkich. Natomiast sprzedaję właśnie białą nową kieszonkę TB i to już zupełnie co innego - PUL cieniutki - taki, jak powinien być :)

tucharzenka
17-12-2010, 21:16
białą kieszonkę mam i flexi tot na noc i obie wydają się fajne (jeszcze nie używałyśmy bo dopiero przyjechały), materiałbardzo mięciutki i przyjemny. Ale otulacz całkiem z innej bajki :)

mila
19-12-2010, 21:53
Ja mam fioletowy w grochy rozmiar 1, mój maluch dobija do 13 kg i jest ok do składanych pieluch i na cieńsze formowanki.
A to że jest niezniszczalny to potwierdzam. Swój kupiłam już używany w niezbyt dobrym stanie nawet laminat pul'a się rozwarstwił a trzyma i tak. Ja używam go ok pół roku, początkowo prawie non stop. wcześniej nie wiem ile był używany. jak dla mnie to bardzo fajny otulacz

tucharzenka
20-12-2010, 00:42
dzięki dziewczyny za opinie, jednak go odesłałam. Ani materiał mi nie leżał ani rozmiar, jakoś nie mogłam się przemóc żeby go używać. Jestem natomiast bardzo miło zaskoczona kontaktem ze sprzedawcą z allegro, dziewczyna nie robiła żadnych problemów, a wiadomo, że przy zwrotach różnie z tym bywa :) Pozostałe tots botsy zostały z nami, tzn. dwie flexi toty i dwie białe kieszonki.

Mamusia Jasia
21-12-2010, 09:03
Ja z otulacza byłam bardzo zadowolona i służył nam dość długo. :)
Ja bym na Twoim miejscu zostawiła bo dziecko bardzo szybko Ci do niego dorośnie.

annagdynia
09-08-2011, 11:39
hej, czy ktoś używa białego pul'owego otulacza tots bots ? Kupiłam ostatnio pieluszki i otulacz kolorowy (fioletowy w białe grochy) i nawet jak na moje mocno nie wprawne oko (dopiero zaczynamy z wielo) jest fatalny - materiał sztywny jak cerata, pomijam, że otulacz jest duży (rozm. 2 ale chyba bliżej mu do tych 16 kg niż 8). Mogę go zwrócić lub wymienić na biały, który ma ponoć inną fakturę materiału. Raczej będę zwracała, no chyba że ktoś używa białego i potwierdzi, że faktycznie jest ok to może się skuszę na wymiane.

podbijam temat, bo właśnie potrzebuję otulacza a jest w promocji.
czy rozm.2 na 8 kg będzie bardzo za duży? Chciałabym na noc do formowanek.

mamaUlki
09-08-2011, 12:20
Ja mam, ale nie biały, niebieski w gwiazdki i jest ogromny!! Moja mała ma 1,5 roku i 12 kg i jest naprawdę duży, zakładam go na duże formowanki i może być.. No nie wiem jak z tymi białymi czy to jest to samo czy nie, ale ten na 8 kg będzie naprawdę za duży.

Brilho
09-08-2011, 18:22
Ja mam biały, rozmiar "0" Właśnie sprzedaję go i o dziwo długo posłużył. Lubiłam go. Mam tez w kwiatki rozm. 1 i jest ciut przyduży. To 2-ka musi być wielgachna:omg: