PDA

Zobacz pełną wersję : Stała godzina we wszystkich postach



sil (377)
01-09-2008, 11:49
Wiem, że jestem ignorantką jeśli chodzi o komputer. I jeśli się czegoś nauczę to mnie roznosi szczęście :high:
No więc, strasznie się ucieszyłam , kiedy po kilkunastu nieudanych próbach zalogowałam się jakiś czas temu na tym forum. A ze wcześniej konsultowałam się z Vegą w sprawie problemów z logowaniem, poradziła mi m.in żebym pilnowała czy czas jest zgodny ( nie pamiętam jak się wtedy wyraziła ale mniej więcej o to chodziło). Więc ja( kretynka!)- żeby czas był zdgodny- logując się wpisałam dokładną datę i godzinę logowania. :duh: I teraz przy wszystkich postach mam tamtą datę i godzinę! :cry: :roll: W końcu zaczęło mi to przeszkadzać! Co mam zrobić, żeby to naprawić??? :help:

marmez
01-09-2008, 16:00
Trochę trudno mi zrozumieć ale strzelam, że w profilu w pozycji Format Daty: wpisałaś datę jakąś. Wklej tam coś domyślnego, albo to co ja mam, choć ja mam inny format niż był.

Wklej:

d.m'y D G:i

Jeżeli nie o to chodzi, to wytłumacz jeszcze raz ;)

sil (377)
02-09-2008, 10:50
Nie, no , Marmez, trafiłeś bez pudła! :lol: Gdybym wiedziała, ze to takie proste, już dawno sama bym to zmieniła i nie zawracała wam głowy :wink: :roll:
Naprawione! Dzięki! :applause:

marmez
02-09-2008, 13:50
:D to się cieszę, że trafiłem :)