PDA

Zobacz pełną wersję : Little Penguin znacie?



mamru
13-12-2010, 22:40
www.littlepenguin.pl
polskie pieluszki wielorazowe, no ładne nie powiem, i cena sympatyczna 68zł za kieszonkę one size z aksamitem bambusowym i wkładem chłonnym to nie tak źle, co dziewczyny? ;) ciekawe jak się sprawdzą, ale się na razie nie skuszę, ale może któraś z Was już ma?

morepig
13-12-2010, 22:55
www.littlepenguin.pl
polskie pieluszki wielorazowe, no ładne nie powiem, i cena sympatyczna 68zł za kieszonkę one size z aksamitem bambusowym i wkładem chłonnym to nie tak źle, co dziewczyny? ;) ciekawe jak się sprawdzą, ale się na razie nie skuszę, ale może któraś z Was już ma?

ja się wybieram w odwiedziny do nich bo one chyba z wawy są :)

Blanka_1982
14-12-2010, 00:05
a mnie zaintrygował opis "ręcznie szyte". To co, dziewczyny "igły w ręce i jedziemy"? ;)

tonya
14-12-2010, 09:14
z wyglądu bardzo thristies przypominają może się skuszę na jedną ;)

Aloha
14-12-2010, 14:26
Super, ze tak prężnie ruszyła polska produkcja pieluszek. W tym roku trochę sklepów z polskimi pieluszkami wystartowało :) Ciekawe, czy autorka jest też forumką? A co do ręcznego szycia to na pewno autorzy mieli na myśli szycie w warunkach domowych, taki handmade jak u nas na forum. Ja życzę powodzenia, z buźki właściciele przesympatyczni :D

http://tycity.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=5http://tycity.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=5

kasia wska
14-12-2010, 14:34
śliczne logo, przejrzysty sklep, fajnie wyglądające, kolorowe pieluchy... oj, szkoda, że na koncie pusto :cryy:!

myszka
09-01-2011, 14:24
O jak miło! Ktoś mój sklepik zauważył:bliss:
Bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów. Ostatnio rzadko na forum zaglądam :oops:....
To pieluszkowe szaleństwo prawie cały czas mi pochłania... Ale jak najbardzie czuję się forumką (forum mnie natchnęło, żeby zacząć szyć pieluszki. Yetta przede wszystkim :D).
Co do szycia ręcznego, to chciałam jakoś przetłumaczyć na polski 'handmade', ale chyba faktycznie nie najlepiej wyszlo. Ręcznie nawet nie umiem szyć. Ostatnio, jak mój M chciał, żeby mu guzik do spodni przyszyć, to okazało się, że nie posiadam czegoś takiego, jak igła do szycia :omg: probowala nawet taką do maszyny przyszyć ten guzik (ręcznie), ale okazuje się, że tak sie nie da :D

Mag
09-01-2011, 14:37
O jak miło! Ktoś mój sklepik zauważył:bliss:
Bardzo Wam dziękuję za tyle ciepłych słów. Ostatnio rzadko na forum zaglądam :oops:....
To pieluszkowe szaleństwo prawie cały czas mi pochłania... Ale jak najbardzie czuję się forumką (forum mnie natchnęło, żeby zacząć szyć pieluszki. Yetta przede wszystkim :D).
Co do szycia ręcznego, to chciałam jakoś przetłumaczyć na polski 'handmade', ale chyba faktycznie nie najlepiej wyszlo. Ręcznie nawet nie umiem szyć. Ostatnio, jak mój M chciał, żeby mu guzik do spodni przyszyć, to okazało się, że nie posiadam czegoś takiego, jak igła do szycia :omg: probowala nawet taką do maszyny przyszyć ten guzik (ręcznie), ale okazuje się, że tak sie nie da :D
No w każdym razie zapraszam do mojego sklepu - PULe we wzorki ostatnio zdobyłam :high:
post 176
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=38759&page=9

myszka
09-01-2011, 16:19
Magda1980, już nic wiecej nie pisze :) Przepraszam :)