PDA

Zobacz pełną wersję : Sen w chuście zimą



sheep
10-12-2010, 18:39
Nałożenie poły na głowę mojej młodej zawsze powodowało nagłe przebudzenie. Teraz przez ilość czap i kapturów jest to dodatkowo utrudnione.
W czasie snu główka młodej jest zazwyczaj przechylona na bok. Rzadko śpi z nosem wtulonym we mnie. I nie wiem, czy powinnam jakoś asekurować główkę? Zazwyczaj podtrzymuję ręką, ale nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie...

Co robić? Macie jakieś patenty?
m.

hexi
10-12-2010, 18:58
w jakim wieku jest dziecko i jakie wiazanie - to pomoze w pomaganiu ;)
geeralnie przy noszeiu na plecach przydaje sie dodatkowy szalik/apaszka, jak dziecko zasnie przywiazujesz mu glowe (pod jedna pacha oszacego i nad druga)
z przodu zwykle mi kurtka trzyma lepetyne

sheep
11-12-2010, 22:44
Młoda ma 4,5 mca, noszę ją w kieszonce. Jakiś inny patent niż poła na głowę? Czy może nie trzeba kombinować i zostawić młodą tak jak zaśnie...?
dzięki
m.

hexi
11-12-2010, 22:55
hmmm dociagnieta kieszonka powinna podtrzymywac glowke dziecka od urodzenia bez koniecznosci naciagania pol, wiec spiacemu 4miesieczniakowi tez, moze postaraj sie dociagnac nieco gorna czesc chusty (tylko nie sama krawedz bo bedzie sie malej wpijala w kark i moze spowodowac odpychanie )
a jeszcze, jesli nosisz mala pod kurtka, mozesz wyzej zapiac kurtke jak zasine i w ten sposob podtrzymac lepetynke :)

sheep
11-12-2010, 23:21
kurtka! genialne w swojej prostocie:-)
dzięki

smellson
15-12-2010, 19:11
ja jeszcze lubilam cos z kapturem jak mlody mial, jakos ten kaptur (nawet niewlozony) usztywnial