PDA

Zobacz pełną wersję : bez pieluch - co do czytania?



olaa
08-12-2010, 20:25
hej,

pisałam już w "bibliografii" ale tam tematyka ogólna i mały ruch...
co polecacie do czytania o wychowaniu bezpieluchowym? oprócz mnóstwa info na forum oczywiście :)
znam tekst Kingi Cherek,
oprócz tego znalazłam kilka pozycji anglojęzycznych - znacie może:

The Diaper-free Baby: The Natural Toilet Training Alternative for a Happier, Healthier Baby or Toddler - Christine Gross-Loh

Infant Potty Training: A Gentle and Primevel Method Adapted to Modern Living- Laurie Boucke

Diaper Free: The Gentle Wisdom of Natural Infant Hygiene - Ingrid Bauer

Warto czy nie warto?

Mayka1981
08-12-2010, 21:40
hej,

pisałam już w "bibliografii" ale tam tematyka ogólna i mały ruch...
co polecacie do czytania o wychowaniu bezpieluchowym? oprócz mnóstwa info na forum oczywiście :)


Dla mnie teksty przyklejone annymamyalexa i książki Kingi są w zupełności wystarczające :)

bigbabs
09-12-2010, 01:29
Znam i polecam Bauer :)
W moim przypadku (wstyd się przyznać) - teksty annymamyalexa i forum były niewystarczające. Bauer ujmuje temat naprawdę kompleksowo.

Malina
11-12-2010, 20:24
The Diaper-free Baby: The Natural Toilet Training Alternative for a Happier, Healthier Baby or Toddler - Christine Gross-Loh
Mam ta, i czekam na wersje Bauer od Bigbabs:)
Nasza jest ok, ale jakos nie odpowiedziala na wszystkie moje pytania, bo ja to lubie gleboko wejsc w temat czasami. dlatego licze na bauer!

olaa
13-12-2010, 12:45
> Mam ta, i czekam na wersje Bauer od Bigbabs

dzięki dziewczyny,
przy okazji nakierowłyście mnie na idelany wątek o początkach EC :ninja:

więc postanowione, stawiam na Bauer - widziałam na ebay uk choć pewnie chwilę to potrwa w przedświątecznej zawierusze

bigbabs
15-12-2010, 18:27
> Mam ta, i czekam na wersje Bauer od Bigbabs

dzięki dziewczyny,
przy okazji nakierowłyście mnie na idelany wątek o początkach EC :ninja:

więc postanowione, stawiam na Bauer - widziałam na ebay uk choć pewnie chwilę to potrwa w przedświątecznej zawierusze

olaa - to może wstrzymaj się z zakupem, aż Malina przestudiuje Bauer i oceni która książka lepsiejsza? :)