PDA

Zobacz pełną wersję : Jantar chustami stoi!



lynette
31-08-2008, 07:29
Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu nad morzem w Jantarze i w tym czasie widziałam tam aż trzy inne chustomamy. Niestety dwie widziałam z daleka, a do trzeciej, która była blisko, gęby nie otworzyłam :oops: . A oto, kogo widziałam, może ktoś się ujawni:
1. Mama szatynka, maleństwo noszone w jaskrawo czerwono żółtej chuście. Do towarzystwa mężczyzna i starsze dziecko.
2. Dziecko nieco większe zawiązane w 2x, chusta bordowa.
3. Mama blondynka, wózek trójkołówka chusta w tonacji turkusowej (Hopp Antigua?)

e.tm
31-08-2008, 19:03
Pasuję do opisu 2. Chociaż to mógł być ktoś zupełnie inny. Pozdrawiam ja w te wakacje opanowałam całą Mierzeję Wiślaną - choć ja mieszkanką jestem tych okolic :)

lynette
31-08-2008, 20:35
e.tm, osoba numer dwa była widziana przeze mnie na ulicy Rybackiej w okolicy domu wczasowego Wiking. Ja właśnie wychodziłam ze wspomnianego domu wczasowego i tylko zobaczyłam oddalającą się parę rodziców z dzieckiem. Może rzeczywiście to byłaś Ty? :D

mał-gosia
02-09-2008, 23:56
lynette a gdzie dokładnie w jantarze byłaś. kocham jantar i chciałabym tam się jeszcze we wrześniu wybrać...
ale ponieważ będę sama z dzieciakami potrzebuję miejscówki blisko morza oraz takiej, gdzie nas wyżywią - możesz coś polecić?

lynette
03-09-2008, 08:43
Bardzo polecam właśnie Wikinga. Byłam tam już trzy razy, dobrze żywią, mają ofertę dla mam z dzieckiem:
http://www.wiking.maxmedia.pl/