PDA

Zobacz pełną wersję : przerwa w ec



swebe
30-08-2008, 23:26
jak myslicie, czy chwilowe zwolnienie obrotow w ec moze sparwic ze moja corka "zapomni" przez najblizsze 2 tygodnie bede ja wysadzac sporadycznie i tak dumam czy nie zapomni? biore nocniczek (aniu love love) ale glownie beda grane jednak pampersy :evil:

Agnen
31-08-2008, 09:49

mart
31-08-2008, 15:01
swebe, zadałam kiedyś to samo pytanie :D
z mojego doświadczenia: nie zapomni.
są wzloty i upadki ale zawsze idzie do przodu.

slawka
31-08-2008, 15:53
Hym...a u nas po rozluźnieniu wyjazdowym, skończyło się robienie kupy na nocnik. Na nocnik młody zrobi siku tylko. Najśmiejszniejsze jest to, że jak się pyta Marka jak pluszowy kot robi kupe na nocnik, to wsadza on pluszka do nocnika. Natomiast jak się pyta Marka, jak Marek robi kupę na nocnik, nastęuje zupełna ignorancja tematu ;) Pomimo buntu "kupowego" mam wrażenie, że moje dziecko rozumie idee nocnika, tylko nie ma czasu na nią kiedy trzeba dłużej posiedzieć ;)

yena
02-09-2008, 00:09
Też się zastanawiałam. Ostatecznie biorę na wakacje nocnik składany (na wyjścia) i normalny. Jakoś nie mamy sumienia z mężem przerywać.

Anna Nogajska
02-09-2008, 20:12
z mojego doświadczenia wynika, że dzieci nie zapominają.

jednak jeśli ktoś chce kontynuować ec na wakacjach to po prostu trzeba kontynuować gdzie się da :) cała tajemnica.

Agnen
02-09-2008, 21:00
[quote="yena":15qjmhu3]Też się zastanawiałam. Ostatecznie biorę na wakacje nocnik składany (na wyjścia) i normalny. Jakoś nie mamy sumienia z mężem przerywać.

yena
02-09-2008, 21:50
Racja, choć z doświadczenia wiem, że w publicznych miejscach to raczej cierpliwości dziecku wystarcza tylko na siusiu. Mnie raczej chodziło o to, czy rzuciłybyście sztućce w trakcie jedzenia i z nocnikiem w torbie i dzieckiem pod pachą pędziły do toalety czy spokojnie kontynuowały jedzenia, a po fakcie zmieniły pieluchę?