PDA

Zobacz pełną wersję : Który tots bots lepszy?



kasia_mama_stasia
06-12-2010, 22:42
Mam ten:
http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-1359--Tots-Bots-Pieluszka-Stretchie-.html

Jest zajefajny.

Ale czy ktoś ma ten:
http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-1449--Tots-Bots-Pieluszka-FlexiTot-nowa-wersja.html

Który polecacie? Na noc używam.

Blanka_1982
06-12-2010, 22:52
Ja mam flexi(ta z drugiego linka) i dałabym się za niego pociąć:):) Najlepsza formowanka, jaką znam

ania
07-12-2010, 00:27
Ha, a ja właśnie wolę stretchie, ale jak widać to kwestia gustu ;-)
Mam i stretchie i flexi, ale w sumie wolę te pierwsze, bo fajniej leżą na chudej pupie mojej Lilki (lepiej się dopasowują) i są super chłonne. We flexi nie czuć zato tak wilgoci na zewnątrz. Ale jakbym miała jeszcze raz zakupy robić to wybrałabym raczej stretchie :-)

Blanka_1982
07-12-2010, 09:26
Ja piszę tylko o flexi, bo strechie nie mam:)

ewaibartek
07-12-2010, 10:30
ja mam strechie i kocham ta pieluszke,ale uzywam tylko na noce bo w dzien nie lubie formowanek a poza tym oszczedzam ja na nocki gdzie jest w stanie pochlona chyba kazda ilosc sikow, a flexi co ma na zewnatrz i wewnatrz?
bo strechie wszedzie bambus i z kazdej strony taka sama,a ta duga widze ze cos sie rozni?

Mamusia Jasia
07-12-2010, 11:58
Ja miałam starą flexi i byłam z niej bardzo zadowolona, bardziej niż z bambusowej Toots Bots. :)

endurka
07-12-2010, 12:00
mam obie, u nas żadna nie wystarcza na noc, ale chłonniejsza jest flexi

ania
07-12-2010, 13:21
ja mam strechie i kocham ta pieluszke,ale uzywam tylko na noce bo w dzien nie lubie formowanek a poza tym oszczedzam ja na nocki gdzie jest w stanie pochlona chyba kazda ilosc sikow, a flexi co ma na zewnatrz i wewnatrz?
bo strechie wszedzie bambus i z kazdej strony taka sama,a ta duga widze ze cos sie rozni?

Flexi ma od środka bambus a od zewnątrz zdaje się że coolmax (przynajmniej tak to wygląda)? Jak się mylę to proszę mnie poprawić ;-)

mmadzik
08-12-2010, 14:29
Mamy Flexi - używamy tylko na noc i do tej pory nie było przecieku, chociaż rano pielucha płynie!... Bardzo ją lubie. Ale porównania do Stretchie nie mam...

mamuśka
09-12-2010, 11:45
Miałam 2 stretchie i poszły w świat. Nie pasował mi krój - bardzo szerokie w kroku i niskie w stanie = nie nadawały się dla mojej córki (wysoka i grubiutkie udka), ponadto mimo jej 11 kg. w pasie nie było za dużo wolnego miejsca (nie wiem czy posłużyłyby do 14/15 kg.) Dużo zależy od budowy dziecka, szczuplaczki pewnie będą mieć OK tę pieluszkę.

Anik801
10-12-2010, 00:09
Miałam te i te i zdecydowanie wolę flexi(moim zdaniem najlepsza formowanka).

Malina
11-12-2010, 20:18
dla nas flexi jakos nie popasowaly, a strechie i owszem. Mysle, ze te mniejsze sa genialne dla maluszkow (ale ja zawsze lubilam tots bots, a to ich nowa wersja)
faktycznie, u wiekszych dzieci moga sie juz na noce nie sprawdzic (np moja jesli sika to w ilosciach mega)