PDA

Zobacz pełną wersję : Hotslings - czy uda się przywieźć???



mamazo
29-08-2008, 10:01
Hej.
Strrrasznie bym chciała mieć hotslinga.
Czeka mnie miesiąc pod znakiem zapytania. Znajomi jutro lecą do Stanów, wracaja pod koniec września. Mają przykazane nabyć i przywieźć kilka hotslingów. Tylko czy dadzą radę? Lecą z bliźniakami i na pewno nie będą mieli pustych walizek.
Zapowiedzieli, że jak kupią, a do bagażu nie wcisną, wyślą drogą morską, wraz z różnymi gratami, które sami zamierzają tam nabyć.
Poczekamy, zobaczymy.
Zamówiłam oczywiście dla siebie i znajomych, ale znajdzie się pewnie też jakiś nadprogramowy, że tak to ujmę... Zatem jak przylecą/przypłyną dam znać w odpowiednim miejscu! :lol:
Trzymajcie kciuki razem ze mną. :wink:

nitka
29-08-2008, 13:45
jakby cos nie wyszlo to tez moge pomoc :) ale trzymam kciuki zeby wyszlo i zeby szybko i bezpiecznie dotarly na miejsce i pieknie nosily maluchy ;)

mamazo
29-08-2008, 20:41
Dzięki, ale sęk w tym, żeby nie trzeba było robić przelewu na zagraniczne konto.
Dążę do minimalizacji kosztów. :wink:

kobra
29-08-2008, 20:46
Dzięki, ale sęk w tym, żeby nie trzeba było robić przelewu na zagraniczne konto.
Dążę do minimalizacji kosztów. :wink:

mamazo, czy bylabys zainteresowana tattoo rozmiar 2? Tak sie na niego cieszylam i za duzy jest :( Ja moglabym podac Twoim znajomym jak tu beda, a przelew zrobilabys na konto w Polsce

petisu
29-08-2008, 21:11
Mozesz zaplacic paypalem. Ja tak zrobilam. Pouche beda lada dzien. :D

mamazo
29-08-2008, 21:38
Dzięki, ale sęk w tym, żeby nie trzeba było robić przelewu na zagraniczne konto.
Dążę do minimalizacji kosztów. :wink:

mamazo, czy bylabys zainteresowana tattoo rozmiar 2? Tak sie na niego cieszylam i za duzy jest :( Ja moglabym podac Twoim znajomym jak tu beda, a przelew zrobilabys na konto w Polsce

Dzięki, dzięki.
2 to stanowczo za mały.

Dzięki petisu. Zaraz zagłębię się w tajniki paypala, co już dawno planowałam, ale jakoś zawsze mnie zniechęca konieczność studiowania długaśnych regulaminów, instrukcji itp.

petisu
29-08-2008, 22:03
To do karty kredytowej mozna sobie "podlaczyc".