PDA

Zobacz pełną wersję : nati paski z lnem



Bonita
25-11-2010, 13:25
Rozglądam się za czymś nośnym. Ktoś już miał w rękach nowego pasiaka Nati z lnem? Jaki on jest?

Bonita
28-11-2010, 20:55
No halo, nie wierzę - nikt nie ma pasiastego lnu Nati?

aladw
26-07-2012, 14:41
podbijam...może ktoś się wypowie bo widzę że np Amazonia Nati ma az 50% lnu czyli mogłaby konkurować z niektórymi Didkami:)

Powiedzcie jak to nosi?

lampka
27-08-2012, 22:40
Ja mam Amazonię z lnem - baaardzo przyzwoicie nosi - przy czym mam na myśli kilkudziesięcio minutowy spacer z moją starszą, 14-kilogramową córą :) Jest nieco szorstka, zdaje się być dość cienka i przewiewna, ale równocześnie nieco "puchata", przez co się nie wpija. Hmmm... Mam nadzieję, że pomogłam.
Ale lnu ma chyba 40% ...? Mogę sprawdzić, ale jutro.

Karusek
27-08-2012, 23:48
miałam dwukrotnie kalahari z lnem i nosi wyśmienicie! Gruba, miękka, bardzo wygodna na ramionach w plecaku prostym. Dla mnie to była najwygodniejsza chusta na plecak prosty

macierzanka
28-08-2012, 00:17
Kalahari z lnem to zupełnie inna bajka niż amazonia. Kalahari jest grubsza i ma 50% lnu, amazonka dość cienka. Słabo mi się w niej nosiło, za to kolory ma obłędne:)

olmis
02-10-2012, 21:23
Swojej nie miałam, ale na jeden z warsztatów rodzice przyszli z nówką Savanną 50% w długości 5,2, nic się nie dało z niej zrobić na dzień dobry, taka decha, ale mama zdeterminowana była i chciała na niej wiązać. Wiem, że potem w niej długo nosili, starsze i cięższe dziecko, więc można polubić;)

jul
14-04-2013, 22:55
Kalahari z lnem to zupełnie inna bajka niż amazonia. Kalahari jest grubsza i ma 50% lnu, amazonka dość cienka. Słabo mi się w niej nosiło, za to kolory ma obłędne:)

dzięki za tę wypowiedź, bo czułam się nieco jak z innego świata czytając wielokrotnie o super nośności lnianej kalahari po doświadczeniu z lnianą amazonią, zwłaszcza, że z nati mnie zapewniano wpierw, że to takie same chusty, a jak zauważylam że amazonia ma 40% lnu a nie 50%, to że różnica jest minimalna. Kolory super i pewnie jest świetna, zwłaszcza na lato, dla nieco lżejszego dziecka, a ja miałam z nią do czynienia jak syn ważył pewnie z 11 kg no i to już było dla niej za dużo.

zewelinal
28-08-2013, 22:41
Podniose temat. Bardzo mocno interesuje mnie kalahari z lnem. Długo pozostaje decha? Jest łatwa do wiązania? Da rade żeby była miękka?