PDA

Zobacz pełną wersję : Indio czy Nino?



kajkasz1
16-12-2007, 00:08
Mam pytanie którą się wygodniej nosi? Bo Indio mnie wzorzystością nie zachwycają, jedynie smaragd i te naturalne mi podeszły. Nino już bardziej. Które bardziej czepliwe, które sztywniejsze (należę do tych, które lubią bardziej sztywne chusty). Wiem, wiem, miałam już nie kupować, ale tak zachwalacie, że ... kto wie.
Dodam, że interesuje mnie chusta krótsza 3,7 - 4,2 m.

DonKaczka
16-12-2007, 00:59
nino sie lamie na mieciutko
indio tez, tylko dluzej

czepliwosc maja podobna, indio wieksza, a juz indio z konopia przymuruje Ci dziecko do plecow

wiem ze nino jest chwalone za nośność, wiec chyba mozesz kolorami sie tylko kierowac

tyle ze krotkie nino trudno znalezc, chyba ze u didka w szopie :)

kajkasz1
16-12-2007, 01:51
Na Sonderprisach jest ozean, śliczny kolorek, ale walczę ze zdrowym rozsądkiem - że niby nie warto tyle kasy bulić, można używki w innych kolorach kupić. Zobaczymy, kto wygra.
A dzisiaj nosiłam w Katji - w pełnym zimowym słońcu, aż oczy mrużyłam - i nie dziwię się, że ta chusta ma takie wzięcie - kolory wyglądały booooosko! :D
Kasia Ty mnie na konopie nie kuś, już o nich myślałam.

kajkasz1
16-12-2007, 02:00
Chyba poczekam, aż coś upolujesz nowego, bo za długo myślałam nad tym naturalnym i mi go ktoś sprzątnął. :(
Tak to jest,jak się toczy wojny z rozumem.
A zobaczyłabyś, po ile smaragd "chodzi", trzy chyba są aktualnie na e-bayu. Pleeeeeease!

DonKaczka
16-12-2007, 02:11
spokojnie, jeszcze cos sie trafi

a co z marzen krotkich? to moza jakiegos trejda na tbw zrobie

kajkasz1
16-12-2007, 02:29
Ja stawiam tylko na 3,7 - 4,1m. Przetestowałam każdą inną długość i to nie to. Krótkie mnie denerwują, wolę kółkowe od Marty. A długa przydała mi się tylko jak kieszonkę motałam. A i tak ogonki mi dyndały.
A moje didkowe marzenia na dzisiaj (ale mogą się zmienić, zaznaczam, że wyjątkowo niestała i zmienna jestem, co wiedzą Ci, co mój blog odwiedzają - za każdym razem inny):
nino ozean
indio smaragd
indio z konopią (nie powiem przez KOGO)
nino natur
Tak się przyglądam i stwierdzam, że bardzo monotematyczna jestem.

kajkasz1
16-12-2007, 08:47
A rano wygrywa rozum, buuuuu :( !

Anna Nogajska
16-12-2007, 20:56
ja niestety tak długo jak ty nie myślę...

kajkasz1
16-12-2007, 23:24
No właśnie, a ja już przemyślałam i CHCĘ TEN SMARAGD!

Kasia
19-12-2007, 15:15
Mnie sie lepiej nosi w zakardach - jakos do indio nie moge sie przekonac.