PDA

Zobacz pełną wersję : Kurcze, no duma mnie rozpiera



ProzacVodka
26-08-2008, 12:09
8))

Moja córka jest boska (nie wiem czyja to zasługa ale na pewno nie moja)
3 (słownie trzy) tygodnie zajęło nam przejście od stanu pieluch i tylko pieluch do stanu "mam swoją nakładke na kibelek i wołam za każdym razem".
Pojętna jest bestia niesamowicie i aż sie boję co to będzie dalej.
Po nocy pampek mokry sporadycznie, raczej wybudza sie w nocy i każe wysadzać - nocnik stał się elementem wystroju sypialni :)

Ostatnio w samochodzie zaczęła wołać że "pupa" i trzymała tak długo aż sie nie zatrzymaliśmy i nie wysadziliśmy (do domu było jeszcze jakieś 5 minut drogi a tyle to by chyba nie wytrzymała)

No i dla mnie najwieksza niespodzianka - bylismy u znajomych (J. nie chciał wziąć nocnika bo przecież Lena już na kibelek robi) i na dzień dobry Lena oblała sobie spodnie... zmiana ciuchów, zabawa, pytanie czy chce siku - tak, o to wizyta w toalecie...
Za pół godziny Lena ciągnie znajomą do kibelka i każe się wysadzać, czyli... na początku zrobiła w majtasy bo nie wiedziała że w tym miejscu też jest toaleta :!: Teraz wizyte w każdym nowym miejscu zaczynamy od zwiedzania mieszkania ze specjalnym naciskiem na kibelek muhauahuhaua


Pointa - nie takie odpieluchowanie straszne jak je malują (przynajmniej w moim wypadku)
Tak się chciałam pochwalić :oops:

kamaal
26-08-2008, 12:24
Dzielna Lenka!! Gratuluję!!
I jakie śliczne imię ma ;) baardzo mi się podoba!!

scharon
26-08-2008, 12:55
Gratuluje :D zazdraszczam :D
-nas tez to czeka ...
Filip niby w wielorazowkch i na tetrze w dzien i teoretycznie powinno isc dobrze .......tylko jemu mokra pielucha wcanie nie przeszkadza....ech

Chodzi w domu tez bez pieluchy ,wysadzam na nocnik ale nic nie robi ,za to na podloge owszem :?

Jasnie Pani :)
26-08-2008, 12:59
.tylko jemu mokra pielucha wcanie nie przeszkadza....ech


To samo u nas :cry: Lusce jeszcze troche do wieku Lenki brakuje, wiec Lenka dała mi nową nadzieje :lol: :lol:

scharon
26-08-2008, 13:53
No Filipowi brakuje do Leny dwa miesiace .....ale ja to ciezko widze :roll:

ProzacVodka
26-08-2008, 14:06
I jeszcze jedno, zauważyłam, że Lena przestała się buntować przeciwko sadzaniu na nocnik w momencie kiedy zajarzyła przyczyne i skutek - fakt, że nie siedzi tam dla samego siedzenia ale że ma konkretne zadanie do wykonania. A potem to już lawinowo poszło.
Ona jest straszna paugą, wszystko co rodzice to i ona i to też ma kolosalne znaczenie... czasem wystarczy jej raz coś pokazać i tu chyba zadziałała ta zasada.

asercia
26-08-2008, 18:18
ale mądra dziewczynka
a taka jeszcze malutka :)

formichiere
26-08-2008, 18:18
Gratulacje, mój ma prawie 2 lata i jego największy sukces to nasikanie do plastikowego wiaderka 2 razy :D . Strasznie się buntuje przeciw nocnikowi, toalecie i generalnie przeciw wszystkiemu jakto 2latek.

truska
26-08-2008, 18:21
wielkie gratulacje dla Lenki :lol:

Ruda
28-08-2008, 12:56
1,5 roku to chyba jakis magiczny okres - Hania wtedy też sie odpieluchowała :) GRATULUJEMY :)