PDA

Zobacz pełną wersję : Czy w Poznaniu można obejrzeć gdzieś na żywo nosidła ergonomiczne - Bondolino, Manduca, Tuli?



agol
18-11-2010, 13:15
Jak w tytule wątku.
Czy jest gdzieś w Poznaniu jakiś sklep gdzie można na żywo obejrzeć ww. nosidła?
Na wiosnę będziemy myśleli o kupnie, ale mimo, że czytam wasze opinie to wolałabym jednak zobaczyć sama, podotykać, przymierzyć.

mako
18-11-2010, 13:36
no pewnie :)
na spotkaniach w IMD na przykład :) i na różnych innych,
info na chusty.net, albo na forum regionalnym

edit, widzę , że reedytowałać tytuł...hmm,
no tuli mamy, manducę też jak się zapiszesz na spotkanie i powiesz, że chcesz je zobaczyć :)
bondolino, to nie jestem pewna, mamy za to MT różne i 7panel.

agol
18-11-2010, 18:37
dziękuję za odpowiedź.
rozumiem jednak, że spotkania odbywają się zgodnie z ściśle określonym harmonogramem i po południu?
u mnie problem tkwi w tym, że z Poznania nie jestem, i jeśli już jestem w Poznaniu to raz na pół roku i to w weekend w godzinach do południowych ;-) teraz byłam w piątek i pewnie następnym razem będę dopiero na wiosnę właśnie.
dlatego szukam miejsca gdzie niezależnie od pory dnia i roku mogę wpaść i obejrzeć - pewnie będzie trudno :-(

mako
18-11-2010, 18:54
no niestety sklepu nie ma :(
ale daj znać kiedy będziesz, może akurat ktoś będzie miał czas, żeby ci coś pokazać :)

olka
18-11-2010, 18:59
Jeszcze w ostatnią sobotę miesiąca mamy takie spotkania nieformalne, one odbywają się rano, o godz. 10 albo 11. Najbliższe jest 27 listopada, więc zapraszamy :)

agol
18-11-2010, 22:21
dzieki bardzo!
jak bede sie wybierac do P-nia i bede miala czas to sie odezwe ponownie w celu umowienia sie na ogladanie na zywo :-)
poczytalam setki porownan i opinii i jakos nie potrafie sie zdecydowac, ktore nosidlo byloby dla mnie i meza najlepsze.

w bondolino ten rzep nie wzbudza mojego zaufania, w manduce z kolei nie wiem czy dobrze mozna dociagnac za pomoca tych pasow plecakowych i ponoc jakies majtki w srodku ma, tuli z tego co czytalam ponoc dla starszych dzieci lepsze...ech metlik mam w glowie i nie wiem nadal nic ;-)

CABabies
20-01-2011, 22:23
MATRIOSZKA (tel. 603-708-748) jest w Poznaniu lub bardzo blisko Poznania.

NaApa.pl
08-01-2013, 23:08
Temat już prawdopodobnie nieaktualny dla osoby, która go zapoczątkowała, ale informacja może przydać się nowym osobom które również chciałyby wypróbować nosidełko przed zakupem :)
Zapraszam do NaApa.pl - prowadzimy sprzedaż głównie wysyłkową ale umożliwiamy również obejrzenie i przymierzenie nosidełek w dogodnym terminie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (nr tel. dostępny jest na naszej stronie www.NaApa.pl (http://www.NaApa.pl)).
Znajdujemy się niedaleko Poznania - w Luboniu.