PDA

Zobacz pełną wersję : djdag



Cobra
17-11-2010, 10:47
szukaj, ku memu zdziwieniu, nie znalazł ... :omg:

No to piszę pierwsza - dwa razy zakup (raz tkana Nandu Romantica, drugi raz kółkowa Dark Natur). Dwa razy suuuper kontakt, transakcja i ogromna satysfakcja. Polecam wszystkim :mrgreen:

annya
17-11-2010, 16:22
Gapa ze mnie, jak mogłam!
Wszystko na medal, oczywiście złoty!
Pełna informacja na każdym etapie realizacji, szybka wysyłka, a chusta i puzzle cud-miód-malina!
Dziękuję!

rhodiana
25-12-2010, 16:45
A ja kupiłam zestawy origami i naklejki w Matrioszce i jestem zachwycona :D Kontakt z Dagmarą super, odpowiada na wszystkie pytania (a potrafię być męczące :p), a towar.... No cóż ja byłam zachwycona bez wyciągania z opakowań, a dzieciaki oszalały :p Szwagrostwo dodatkowo chce nam pomnik postawić, bo ich starszy przez godzinę składał SAM samolot, a w opakowaniu jest ich 24 :p

jul
04-01-2011, 00:39
zakupy i zabawki na medal - już opakowania zabawek mnie zaskoczyły (wszystko w solidnych i ładnych kartonikach w których potem wygodnie można przechowywać zabawki), rybki są hitem, puzzle też świetne się sprawują, reszta czeka w szufladzie mamy na swój czas ;-)

Karusek
04-01-2011, 10:06
Przemiły kontakt, odpowiedź na każde pytanie :) a matrioszki pierwszorzędnej jakości! Bardzo estetycznie wykonane. Jestem baaaardzo zadowolona z zakupu, moja dwulatka też :D

wetówka
30-10-2012, 22:59
wymianka jak najbardziej w porzadku,zgodne z opisem:-)

muzakate
19-11-2012, 12:30
Superowa wymianka - polecam ;)