PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana obyczajow



Agmani
25-08-2008, 11:04
Mlody ma prawie 7 mies., zaczal dostawac "normalne" jedzenie i zrobil sie bardzo ruchliwy, ladnie sie turla, zaczal siadac. No i zmienil sie jakos sposob, w jaki sie ze mna komunikuje w wiadomych sprawach. Przez to piore pieluchy, bo nie zdazam :wink: na czas.

Mag
25-08-2008, 11:42
ja w ogóle nie daję rady wysadzić Marii na nocnik :lol:
najczęściej kupa już w pieluszce, jak jesteśmy w połowie drogi do niego :lol:

Anna Nogajska
25-08-2008, 11:49
to jest nawet bardzo normalne :). wygląda na to, że macie wlaśnie peirwszy strajk komunikacyjny. ale jak wszystko keidyś minie. często po takim strajku wszystko zaczyna funkcjonowac jeszcze lepiej. po prostu musisz się uzbroić w cierpliwość. z moich obserwacji wynika, ze te strajki są w okolicach siadania, raczkowania i nauki chodzenia. ale to normalne przecież.
pewnie teraz sygnały też się zmienią. musisz więc bacznie obserwować. twoje dziecko po prostu się zmienia :)
powodzenia!

Agmani
25-08-2008, 15:42
Wiesz Aniu, to chyba nawet nie strajk. Bo strajk to dla mnie jakby swiadomie sabotowal :wink: , a on po prostu jakos inaczej pokazuje i na nowo musimy sie zgrac ze soba.
Wlasciwie troche problem lezy chyba po mojej stronie, bo czasami po paru razach, jak wysadzam na prozno, to potem ignoruje i wtedy z reguly bardzo szybko jest siusiu albo nawet i wiecej. A wtedy nie zdazam juz dobiec z nim do lazienki. Pocieszam sie, ze jeszcze pare tygodni i bedzie zabawa w siadanie na nocniku, to moze bedzie lepiej.