PDA

Zobacz pełną wersję : Śmierdzi :(



Ajka
11-11-2010, 10:33
help mi mam pieluszkę z pulem z wszytym wkładem i zaczęła mi śmierdzieć i pul mi skrzypieć zaczął co robić z nią żeby nie zepsuć????
wiem że jest wątek dotyczący prania pieluch ale nie znalazłam tam odpowiedzi :(

AMK
11-11-2010, 10:38
no ale napisz coś więcej jak uzywasz, może zbyt długo, jak pierzesz, jak suszysz
nie mając żadnych informacji ciężko coś poradzić

Ajka
11-11-2010, 10:45
ja używam może od miesiąca ale to jest już używana pieluszka babby yetta z wymianki piorę 60 st susze na drucianej suszarce

mamaija
11-11-2010, 11:37
a w czym pranko robisz?wątki smierdziuszkowe:-)były - mozesz do prania dodac sody oczyszczonej - ja namaczałam przed praniem w wodzie z dodatkiem sody- pochłania brzydkie zapachy i dezynfekuje, jeden z prostych sposobów pozbycia sie brzydkich zapachów-kupujesz w sklepie spozywczym sode spozywcza i dodajesz łyzke do prania lub namaczasz przed prankiem, ja tak robilam i było ok- zawsze podwójne płukanie robiłam przy praniu pieluszek i i odwirowywałam zeby długo nie schły.

tonya
11-11-2010, 11:43
tylko ta jedna tak śmierdzi? a płuczesz przed praniem?

może niedokładnie wypłukana i złogi się porobiły? kwaskowania pul-a ci nie polecam ale może namocz w płynie do mycia naczyń albo w nappy fresh?
a to że skrzypi może pul się rozwarstwił? czasami tak bywa...

poczytaj jeszcze ten wątek:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=33201

Ajka
11-11-2010, 17:53
dzięki za rady spróbuje coś z nia zrobić

Suzi
11-11-2010, 21:08
Ja swoją (też babyyetta AIO z bazarku) ... rozprułam, wkład wygotowałam, wykwaskowałam i myślę teraz czy zaszywać czy zrobić kieszonkę :-)
Śmierdziała okrutnie, wielokrotne pranie i namaczanie w bambinexie nie pomogło. Aż się bałam co może być w środku...
Teraz jest piekna i pachnąca :-) Ale to pierwsza i ostatnia AIO, zraziłam się.

AMK
11-11-2010, 21:47
widzę, że zeżarło mi porannego posta ale dziewczyny napisały wszystko, co naskrobałam :)