PDA

Zobacz pełną wersję : czy już mogę??



mamafranka
07-11-2010, 17:46
Franek ma już prawie skończone 6 miesięcy, siedzi kilka minut sam (podpiera się z przodu rączkami), ogólnie jest bardzo sztywny. mam poucha jendrulino i chciałabym juz zacząc go w nim nosic, nie mówię o jakimś długim noszeniu raczej chodzi mi o szybkie odkurzanie bez wiazania i dociągania, bo młody ostatnio strasznie sie buntuje i jak pomyślę o tych krzykach i walce tylko po to żeby go po kilku minutach wyjmować to ...... ehhh:duh:
proszę powiedzcie, czy to nie za wcześnie

Musli
07-11-2010, 17:58
Ja w pouchu nosiłąm Alka do 3 miesiąca w kołuysce, potem już pionowo. Tylko musisz pilnowac żeby główka była podtrzymana

mamafranka
07-11-2010, 18:26
u nas kołyska odpada, młody jest ciekawski, wszystko musi widzieć i nawet zasypia w pozycji do odbicia, więc u nas wchodzi w grę tylko brzszek do brzuszka

ithilhin
07-11-2010, 18:54
na biodrze jak najbardziej. tylko chowaj malemu rece do momentu az sam stabilnie nie bedzie siadal. i wywijaj pouch na ramieniu, zeby byl dobrze i prawidlowo dociagniety.

Kanga
07-11-2010, 21:55
jak dobrze dobrany rozmiar to możesz - i do zasad wypisanych przez Ithilhin się zastosuj ;) powodzenia :)

neverendingstory
07-11-2010, 22:08
ja nosiłam moją młodą w pouchu na biodrze od jakiegoś 6-miesiąca, jeszcze nie siedziała sama:) wiadomo - rączki w środku

Musli
07-11-2010, 22:12
To właśnie miałam na myśli pisząc pierwszego posta, co dziewczyny napisały wyżej. Dobrze dobrany pouch i do dzieła :) Powodzenia

mamafranka
25-11-2010, 12:37
dziewuszki nie podziękowałam, więc się poprawiam i pięknie dziękuję:-)
Pouch sprawdza się super, Franek go uwielbia. Szkoda tylko, że tak zimno i nosimy się w nim tylko w domu :-(
Ale mietek już czeka na swoja kolejkę, oby przyszła jak najszybciej!!!