PDA

Zobacz pełną wersję : wiercioch i formowane



aggie
22-08-2008, 19:42
Wymiekam, :mad: proba zalozenia jakiejkolwiek pieluch na zadek chudy konczy sie wrzaskiem i obraza majestatu. Nawet zakazane przedmioty dawane do raczki :hmm: :hide: nie pomagaja.

Jak te formowana zalozyc, upchac i wyrownac w otulaczu. :baby: wije sie, wrzeszczy i wszystko jej z chudego tylko spada. Otulacze welniane sa swietne, ale krok ma w najlepszym wypadku w kolanach, a zwykle w kostkach.

:oops:

Jak sobie radzicie? Probowalam zapinac rzep z jednej strony, ale nie da sie jej w to wlozyc. Dluga i chuda, wiec latwo jej zwiac.

mart
22-08-2008, 19:52
ja sciągnęłam i supełkiem skróciłam gumki w szortach storchenkinder. innych otulaczy nie używam z powodów jak powyżej :D no i polecam po prostu złożoną w prostokąt tetrę - łatwo zdjąć, posadzić na nocnik a stała kupka już nie robi takiego bałaganu (jak ją szybko wypatrzysz/złapiesz :lol: )

aggie
22-08-2008, 20:22
ja sciągnęłam i supełkiem skróciłam gumki w szortach storchenkinder. innych otulaczy nie używam z powodów jak powyżej :D no i polecam po prostu złożoną w prostokąt tetrę - łatwo zdjąć, posadzić na nocnik a stała kupka już nie robi takiego bałaganu (jak ją szybko wypatrzysz/złapiesz :lol: )

Dzieki, Mart - podsunelas mi pomysl:
Musze te gumke wymienic na taka, ktora da sie az tak sciagnac. Tetra rulez. Te wkladam w zwykle bawelniane gatki w kwiatuszki i po domu tak biega, ale na wyjscia musze w otulacz.

BTW - jak sie ktos zywi glownie maminym mlekiem (tankuje cala noc) i brzoskwiniami, to kupka jeszcze predko nie da sie zlapac :lool: Czy ta kupka sie zestali, jak ona przestanie byc mlekoholiczka, czy powinnam sie do lekarza udac?

kobra
22-08-2008, 20:47
aggie, mam ten sam problem. Z pampkami bylo latwiej,szybciej, teraz zakladanie pieluchy trwa stanowczo za dlugo i za kazdym razem jest obraza majestatu i krzyk na cala chalupe. Pieluchy mam Happy Heiny, na zatrzaski, ciezko je zalozyc, oj ciezko. Dlatego tez wlasnie czesciej uzywam tetre, dodatkowo otulacz Thirsties ma zakladke z tylu, tak ze moge pieluche z otulaczem do kupy zlozyc, szybko na pupe zakladam i rzepy zapinam. Kazda sekunda sie liczy :D

Anna Nogajska
23-08-2008, 21:37
z tychże powodów w razie konieczności używam głownie kieszonek na rzepy, bo wtedy odpada rzynajmniej jedna operacja: zakładanie otulacza :)
jak już z otulaczem to staram się zakładać otulacz razem z pieluszką, przy odrobinie wprawy jest to możliwe.
u mnie królują spodnie dresowe bez żadnych wkładek, no ale kupki w miarę stałe są i w najgorszym wypadku mogę wytrzepać z nogawki :roll:

aggie: kupka się zestali jak mała będzie mieć bardziej wszechstronną dietę. mój alex miał niestety nawet zatwardzenia, na szczęście szybciutko to minęło.
i mart ma rację: połowa sukcesu to natychmiastowe zauważenie, że kupa jest! broń boże nie pozwolić po takiej akcji usiąść, bo uppsss....
ja na wszelkie spodenki zakładam mój ulubiony pasek sumo mini. wszystko powyżej rozmiaru 62 z alexa spada, bo spodenki i szorty szyte są z myślą o noszeniu na pieluszkę. sprawdzi się też obcięta część rajstop razem z gumką (taka podwiązka w pasie ::):):). ja pasek uszyty mam z polarku.