PDA

Zobacz pełną wersję : chusta w Vivie (ponoć)



yerba
21-08-2008, 23:05
dzwoniła właśnie nieteściowa. Ponoć w "Vivie" jest Ethan Hawk w chuście. Znaczy z dzieckiem w chuście. Z opisu - pouch.

Ma mi przynieść jutro :-)

Mag
22-08-2008, 00:53
aaa...wiem,jakie zdjęcie,tylko qurka,czemuż oni wszyscy noszą takie torby wiszące do kolan,a nie pouchy :evil:

rebelka
22-08-2008, 13:00
aaa...wiem,jakie zdjęcie,tylko qurka,czemuż oni wszyscy noszą takie torby wiszące do kolan,a nie pouchy :evil:
Jak to czemu ;) Zeby było widać ich mega drogie ciuszki od mega drogich projektantów :P

Nata
27-08-2008, 15:26
Ze tak powiem,chyba się Ethanowi zle tego poucha założyło, jakos tak właśnie jak dyndającą torbę. A pouch jest brązowy,metki nie widać :twisted:

zielanka
27-08-2008, 16:21
Jak to czemu ;) Zeby było widać ich mega drogie ciuszki od mega drogich projektantów :P

to może niech mega drodzy projektanci wezmą się za projektowanie mega drogich chust... to byłby czad... od razu wszyscy ci "celebrites" rzuciliby się do chustowania! :D :D :D

Budzik
28-08-2008, 22:02
Jak to czemu ;) Zeby było widać ich mega drogie ciuszki od mega drogich projektantów :P

to może niech mega drodzy projektanci wezmą się za projektowanie mega drogich chust... to byłby czad... od razu wszyscy ci "celebrites" rzuciliby się do chustowania! :D :D :D

Na razie chyba wolą projektować wisiadełka (vide: niedawno komentowane na forum wisiadełko Gucci).

Tymianka
02-09-2008, 22:40
Tak, faktycznie, widziałam to zdjęcie - dobre i to ;)

Jasnie Pani :)
02-09-2008, 22:42
A pouch jest brązowy,metki nie widać :twisted:
EEE, to lipa... do bani taki lans :twisted: :twisted: