PDA

Zobacz pełną wersję : hipotetyczne pytanie o farbowanie ;)



hanti
21-08-2008, 19:00
pytanie z serii co by było gdyby :wink: :lol:

mam taką koncepcję :D kupuję ciemniejące indio brązowe i chcę go zafarbować, tak żeby wyszła chusta brąz + róż, no i tu bardzo proszę o uruchomienie wyobraźni :D

czy czekać aż brąz ściemnieje żeby go farba nie ruszyła, czy mogę farbować od razu a brąz i tak ciemniał będzie ???

no i żeby nie ruszyć brązu to lepiej
bubble gum
http://www.gugu-gaga.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/18ac4f7ed0a2a48647bb3f0665753c8f.jpg

czy mogę odważniej hot pink
http://www.gugu-gaga.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/453fe79631508bab97a5431a0726b20d.jpg

jakieś pomysły ???????????????????????????????

tulipowna
21-08-2008, 19:18
mysle, ze bubble gum - zawsze bedziesz mogla potem na ciemnejszy zrobic.

nie mam pojecia jak sie zachowa ten braz po farbowaniu, ale moze bedzie ciemnial bez wzgledu na farbowanie - chociaz to pytanie do petisu:)

hanti
21-08-2008, 19:27
no i jeszcze jedno :D czy ktoś wie jak bardzo ściemnieje to indio ???? bo i ciemniej tym lepiej :D

Mag
21-08-2008, 20:27
myślę,że bubble ruszy ten brązik-było zdjęcie bubla gdzieś na forum i on jest bardzo bubble :lol: , a hot pink jest wery hot :lol:
Hanti,weź pod uwagę,że to są sztuczne kolory-mówię o całym słoiczku,silne dość i walące po oczach.
rąbnij bubla na pół łyżeczki (cztery łyżeczki to słoik,więc resztę składników podziel przez osiem isyp). wyjdzie delikatny róż, wtedy zobaczysz jak brąz się zachowuje,czy ciemnieje (ja myślę, że już przy połówce łyżeczki zacznie ciemnieć).
jak efekt słaby w różu, to dowal tyle samo jeszcze raz (tu myślę,że już starczy dla dobrego efektu-ostatnio farbuję tylko ćwiartkami i ósemkami bawełnę).
na mój mały rozum-brąz i tak będzie w praniu ciemniał.
z tym że jak teraz zafarbujesz to ten brąz leciutko zmieni odcień i jak będzie po praniach ciemniał to już w tym nowym odcieniu.
jak poczekasz aż ściemnieje bez farbowania to ciemnego brązu te farby już naturalnie nie ruszą.tylko natural się farbnie.

martu
21-08-2008, 20:33
o matko pokażcie to ciemniejące indio..pierwsze słyszę.

podjuszanka
21-08-2008, 20:33
ja bym brała buble bo bardziej mi się spodobuje:)

Hanti mogę? bo nurtuje mnie to od dłuższego czasu... ile Ty masz chust?? :lol:

Linda
21-08-2008, 20:38
A moze by tak do bubble pink dodac troche hot pink :wink:

hanti
21-08-2008, 20:41
Martu wędrujący diek kółkowy to właśnie ten ciemniejący brąz :) chyba poczekam i zobaczę jak ciemnieje wędrując :wink:

Podjuszanka chyba nie jestem rekordzistką :lol: bo sporo sprzedaję
aktualnie mam na stanie
2 pouche
1 kółkową
7 tkanych
3 elastyczne

no dobra zacznę od bubble, bo hot pinkiem już farbowałam i wcale nie jest tak ciemny jak na fotkach, więc zaczniemy od połówki bubble, tylko testujcie szybko tą kółkową bo chcę zobaczyć jak ciemnieje :lol: :lol: :lol:

Linda aż tak odważna chyba nie jestem :wink: lubię mniej więcej wiedzieć co wyjdzie, cykor jestem i tyle :lol:

april
21-08-2008, 21:07
aktualnie mam na stanie
2 pouche
1 kółkową
7 tkanych
3 elastyczne

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hanti :shock:
kto ma więcej? sprzedawcy się nie liczą, chyba że powiedzą o swoich prywatnych

a to indio ciemnieje wskutek prania?
ciekawe to :idea: :lol:[/quote]

hanti
21-08-2008, 21:12
Donkaczka ma więcej :D bo co chwilę coś jej się z upolowanych tak podoba ze sobie zostawia i ma już koło 20 :D

na pewno sie ktoś jeszcze znajdzie :wink:

Linda, przyznaj się że masz więcej chust :lol:


a indio ma ciemnieć w skutek prania :D są dwa takie zielone i brązowe

martu
21-08-2008, 21:14
mi Donka mówiła,że ma koło 80 teraz i ma wystawić jak będzie w Polsce.

hanti
21-08-2008, 21:15
bo Donka do komisu ma już koło 80, a SWOICH które sobie zostawiła ok 20 :lol:

martu
21-08-2008, 21:16
no właśnie,chciałam coś u niej zarezerwować i wiedziec na czym stoję,a sie kobieta nie odzywa.

hanti
21-08-2008, 21:19
odezwie się jak zajmie się komisem :) wcale jej się nie dziwię, bo pewnie ma pół skrzynki zawalone na rezerwacje, więc kilkanaście godzin spędziłaby na odpisywaniu, a jak otworzy komis będzie wielki start :lol:

podjuszanka
21-08-2008, 21:21
Hanti nieźle:D ale fakt, Linda też musi mieć oddzielną szafkę na chusty :)

petisu
21-08-2008, 22:03
Bubble Gum Ci nic tego koloru nie zrobi. Jagodowe pawie zostaly najpierw potraktowane Bubble Gum i efekt byl zaden, wiec dostaly calym sloiczkiem Hot Pink, ktory w efekcie wcale hot nie byl. :)
A zdjec natur brown najlepiej poszulac na tbw.

Linda
21-08-2008, 22:10
Petisu, a czy wiesz jak wyglada Terra Indio z welna? Jest takie lekko brazowe...(leci do mnie z UK :D ) Na TBW widzialam zafarbowane na taki jakby turkus..

A w ogole jak farbuje sie welniane indio???

petisu
21-08-2008, 22:12
Widziala. :) Ladne.
Zalezy ktora nitke chciala bys zafarbowac-jesli bawelniana, to tak samo jak bawelniane, a jesli welniana, to farba, do ktorej zamiast sody dodajesz ocet, ew. CoolAid.

Linda
21-08-2008, 22:14
A masz jakies propozycje na to terra indio z welna? Co by fajnie wyszlo? Choc nie wiem czy bede chciala zmieniac kolor, bo brazu jeszcze nie mam..

petisu
21-08-2008, 22:15
zostaw sobie narazie jakie jest, a jak ponosisz to kolor sam przyjdzie. :)