PDA

Zobacz pełną wersję : KrakĂłw - koło Novotelu i Pod Baranami, aż dwie!



aniakom
21-08-2008, 15:16
Spotkałam dziś dwie chustomamy :D Jedną minęłam koło hotelu Novotel przy Morawskiego/Kościuszki, w Nati kalahari, akurat rozmawiała przez telefon, a ja z Zosią pędziłam do kina. A drugą mamę w Ineczce spotkałam w Kinie pod Baranami. Nie czekałam, bo starsza córka miała wrócić i spieszyłam się do domu. Może obie tu forumują? :) :) :)

brassika
21-08-2008, 19:48
forumują ;-)
to ja mama w Ince ;-)

JA też miałam dziś przyjemność spotkać jeszcze jedną mamę w chuście - w kremowym (chyba?!) Polekoncie w Smyku w Galerii Krakowskiej.

Aniakom - Twój mej -taj jest z tulikowa? tak mi się zdało...

aniakom
22-08-2008, 00:22
Tak! :D Z tych starszych.
On kiedyś był Luca (Hermii), ale od jakiegoś czasu już jest mój. Bardzo, bardzo go lubię :love:

brassika
22-08-2008, 14:17
ooo!
bo moja inka też kiedyś była Luca (Hermii)! :-) też ją bardzo, bardzo lubimy!

nie wiem jak Zosia, ale Piotrek po wyjściu z kina był straaaasznie BRUDNY....
Ostatnio byliśmy w kinie jakoś przed wakacjami i nie był jeszcze mobilny, wiec nie byłam świadoma z czym wiąże się radosne puszczenie pełzaka na podłogę ...

Włożyłam go do chusty i ruszyłam radośnie w miasto, jeszcze zajrzałam do znajomych i przy wyjmowaniu małego ZAMARŁAM. Taki brudny to jeszcze w swym krótkim życiu nie był! dobrze ze go troche zasłaniałam sobą ;-)

aniakom
22-08-2008, 22:45
Nie, Zośka zachowała czystość jakoś w miarę :)

anax
23-08-2008, 21:52
A ja kiedyś spotkałam kobitkę zachustowaną w granatową chustę w pasy w rossmanie na kalwaryjskiej.

kakot
05-09-2008, 10:06
dawno temu (teraz już rok z ogonkiem) to mogłam być ja. Później żadnych granatowych chust w okolicy nie widziałam, ale mogę nie znać wszystkich zachustowanych sąsiadek

aniael
12-09-2008, 23:15
A ja widziałam w przedszkolu na osiedlu Tysiąclecia w okolicy stycznia - lutego mamę w granatowym chyba Moby elastycznej:)
No i pani dyrektor przedszkola mojej córki widząc mnie w chuście z entuzjazmem opowiadała, że widziała dwoje rodziców zamotanych prawdopodobnie z bliźniakami:) Czy sa tu rodzice bliźniaków?