PDA

Zobacz pełną wersję : od ktĂłrego m-ca to wiązanie?



gata_bonita
21-08-2008, 13:36
http://www.dailymotion.com/flamOmaita/v ... che_family (http://www.dailymotion.com/flamOmaita/video/x4by9e_portage-bebe-kangourou-hanche_family)

od którego miesiąca można wiązać tego kangura na biodrze? moja córcia ma 3 m-ce i zastanawiam się czy nie jest jeszcze za mała :roll:

Kanga
21-08-2008, 13:41
to coś nie było na biodrze :/

to jakieś pół kangura.. gdyby było bardziej na boku zastanawiałabym się czy już ok 3-4 miesiąca mozna by próbować.. ale to coś było z przodu.. a tak to generalnie dziwne :)

gata_bonita
21-08-2008, 14:03
to coś nie było na biodrze :/

to jakieś pół kangura.. gdyby było bardziej na boku zastanawiałabym się czy już ok 3-4 miesiąca mozna by próbować.. ale to coś było z przodu.. a tak to generalnie dziwne :)

no w sumie tak... nieco z boku, ale z przodu i rzeczywiście nie całkowity kangur, tylko takie pół ;)
nosi któraś z Was w ten sposób?

ithilhin
21-08-2008, 15:17
jak sie to wiaze na biodrze to sie to nazywa zdaje sie "siodelko z dlugiej chusty" i jest w instrukcji hoppa. na biodrze mozna malenstwo tak nosic, ale trzeba umiec naprawde scisle podociagac.

to co na zdjeciu to pewnie od okolo 3-4 miesiaca?

visenna2
22-08-2008, 12:07
to coś nie było na biodrze :/

To dziwne "coś" to wiązanie "na biodrze z długiej chusty" z instrukcji Hoppediza :lol:
Do wiązania od urodzenia (przynajmniej tam tak było napisane).

hanti
22-08-2008, 12:15
dokładnie :) tylko na filmie supeł jest pod pupą dziecka, a żeby tą długą chustą zużyć, krzyżowało się ją pod pupą dziecka i wiązało na drugim biodrze :lol:

to zresztą moje ulubione bioderko :D

visenna2
22-08-2008, 12:18
to zresztą moje ulubione bioderko :D

RESPEKT :mighty:
Mnie sie tego cholerstwa nigdy nie udało porządnie dociągnąć, czułam sie jakbym miała worek kartofli na biodrze :D

Kanga
22-08-2008, 12:24
ok jakby było na biodrze to bym się zastanawiała.. ale to nie było na biodrze.. ;)

visenna2
22-08-2008, 12:33
Oj było, było. Tylko nie mogło być całkiem na biodrze, bo tej pani to służyło do karmienia ;)

ithilhin
22-08-2008, 12:44
no wlasnie o tym pisalam.
ze to byloby siodelko z dlugiej chusty GDYBY bylo na biodrze :-)

Biedronka
22-08-2008, 13:04
bardzo fajnei na niej to wygląda ..oglądam jak ona to mota i to jakoś tam dla mnei bardzo skomplikowane :hmm:

ale faktycznie typowe dla długiej chusty żeby nic sie nie ciagło za nami :wink: