PDA

Zobacz pełną wersję : Na jaki kolor pofarbować Rosenholza?



joawoj
20-08-2008, 17:37
Mam Indio Rosenholtz. Kupiłam, bo bardzo chciałam z lnem i żeby miało dość wyraźny kontrast, ale to bordo mi nie do końca pasi :(
Na jaki kolor pofarbować, żeby wyszło przepięknie? :D
Ja im dłużej myślę, tym mniej wiem :?
Proszę o sugestie!

Vega
20-08-2008, 17:58
Raspberry :) ja chcę na taki ufarbować :)

hanti
20-08-2008, 18:57
ale rozuś jest pięęęękny :D a mój już jest złamany, mięciutki i piękny :D

IwontaG
20-08-2008, 20:52
Ja ma od Pinaski najpiekniejszy na świecie rozuś malinowy, podobno Petisu go farbneła, (a to jak wiadomo siła fachowa) kolorem karminrot, całkiem inaczej wygląda farbka na chuście niż na zdjęciu. Teraz się przymierzam do farbowania bandażu (czyt. konopie) i też mam problem z dobraniem koloru.

Mag
21-08-2008, 00:35
Joawoj-zależy jakie kolory lubisz :lol:
to samo się do Iwonty odnosi 8)) :D

petisu
21-08-2008, 00:44
Si, petisu go farbnęła. :D
I fachowa jak fachowa-dodała co trzeba, wrzuciła chustę i trzymała mocno kciuki. :D

Mag
21-08-2008, 00:50
e to bez sensu :wink: -jak farbować to tak,żeby było oryginalnie 8)) :lol:
szczególnie dwukolorowe indio

petisu
21-08-2008, 00:51
Phi, powiedziała co wiedziała. :P

Mag
21-08-2008, 00:52
ja bym rozka zielonką farbnęła,ten bordzik brązowy i tak przy większości farb tylko ściemnieje.
albo niebieskim,choć tego nie lubię,ale kontrast by był.

Mag
21-08-2008, 00:52
Phi, powiedziała co wiedziała. :P

trele morele

petisu
21-08-2008, 00:53
Ja mam w planie na swojego osobistego jasny róż ew. jasny brąz.

petisu
21-08-2008, 00:54
No teraz mi przychodzi do głowy tylko mało cenzuralne z kawałkiem drutu na końcu. :P
Rozka farbowałam na zamówienie i tyla. Klyent nasz pan.

Mag
21-08-2008, 00:55
ten jasny brąz to też wyyśliłam Joawoj w jakimś innym wątku,kawę z mlekiem czy coś takiego-własnych słów nie pamiętam :evil:
ale to diabelnie się zleje,już bym ten róż prędzej widziała,ale róż-ohyda :? :lol:

petisu
21-08-2008, 00:57
Ja widziałam na TBW farbnięte jasnym różem-bosko wyszło, ale brąz też mnie kusi. Ja tam myślę, że by się wcale nie zlało, wystarczy mało dodac.

Jak mi tak będziesz gadac, to zaraz paskuda do pralki wrzucę!

Mag
21-08-2008, 00:59
No teraz mi przychodzi do głowy tylko mało cenzuralne z kawałkiem drutu na końcu. :P
Rozka farbowałam na zamówienie i tyla. Klyent nasz pan.

a toś mi zagwozdkę dała :lol:
co jest mało cenzuralne z kawałkiem drutu na końcu? 8)) :lol: :lol: :lol:
qurczę,mam depresję chustową,nic mi się nie podoba i nie chcę już żadnej chusty,no,konopie na kółkach potrzebuję.
farbowanie też już nudne,takie zwykłe,trzeba inne techniki ruszyć chyba :lol:

wrzucaj paskuda :lol:

Mag
21-08-2008, 01:03
nie,jednak cos bym chciała-elastyka didkowego,zaraz Ci nakręcę koniunkturę 8)) :lol:

petisu
21-08-2008, 01:03
oj powiedzonko w stylu wcześniejszych "....kawał drutu", no chyba, że u Was się tak nie mówi. ;p
Może sobie utkasz chustę? Panny na TBW tkają-znaczy im tkają, podobno jest ktos kto tka na Etsy i to w Europie!
Widziałam zdjecia jedwabio-kaszmitu w fioleto-różach na krosnach. :D
A rozusia wrzucę jak w końcu farbki się zlitują i przyjdą.
(wypiłam chai tea trochę za mocną i trochę za późno, więc teraz pójde pochodzic po ścianie...)

petisu
21-08-2008, 01:04
Zrób sobie najpierw dzidzię do tego elastyka. :)

Mag
21-08-2008, 01:07
oj powiedzonko w stylu wcześniejszych "....kawał drutu", no chyba, że u Was się tak nie mówi. ;p
Może sobie utkasz chustę? Panny na TBW tkają-znaczy im tkają, podobno jest ktos kto tka na Etsy i to w Europie!
Widziałam zdjecia jedwabio-kaszmitu w fioleto-różach na krosnach. :D
A rozusia wrzucę jak w końcu farbki się zlitują i przyjdą.
(wypiłam chai tea trochę za mocną i trochę za późno, więc teraz pójde pochodzic po ścianie...)
taaa już utkam,Muniek krosna zbuduje i se utkam :lol: :lol: :lol:

Ty mi lepiej powiedz,bo mi się nie chce wchodzić na TBW czy są jakieś ploty na temat nowych wzorów w didku
wiedziałam,że ktoś wpadnie na połączenie jedwabiu z kaszmirem :lol:

ostatnio przypominam wino piłaś późno w nocy,wino lepsze-przynajmniej na sen 8)) :D

dzidzia do elastyka niepotrzebna,zawsze można psem,kotem czy żółwiem zastąpić :lol:

Mag
21-08-2008, 01:09
muszę sobie awatarek zmienić,bo mnie wkurzają dzieciowe z lekka 8))

petisu
21-08-2008, 01:12
Plot brak. Ogólny pomysł jest taki, zeby sprawdzac strone didkowa w piątek po zamknięciu sklepu (ichniego, murowanego). Nie wiem czemu. Ktoś kiedyś robił statystyki-kiedy wypuszczają nowe chusty i chyba piątek po południu wygrał. :D
Będzie w krótce ten nowy żakard w kwaituchy co trochę jak waginy wyglądają (ale sobie reklamę robię...) no i się spodziewam lada dzień czegoś nowego, bo już daaawno nie było.
Żłówia, koniecznie noś żółwia!
Awatarek masz spoko, nie czepiaj się. :p

Mag
21-08-2008, 01:19
o fak! no zabiłaś mnie tymi waginami,pewnie wpadli na to,że jak peniski są to czemu waginek ma zabraknąć :lol:

piątek po południu-bardziej w stronę wieczoru-zawsze wygrywa w statystykach rodziców małych dzieci,pewnie podświadomie jakaś nostalgia za tymi piątkami im wychodzi :lol:

dobranoc wszystkim :lol:

Meta
21-08-2008, 02:11
oj powiedzonko w stylu wcześniejszych "....kawał drutu", no chyba, że u Was się tak nie mówi. ;p

:op: a u mnie się mawia "...... majtki z drutu" :D

IwontaG
21-08-2008, 08:44
U nas też są " ....majtki z drutu"
A co do farbowania to też nie mam pomysłu i czekam na farbki od Petisu może dostanę natchnienia.
Petisu a czym jaką farbką potraktowałaś te śliczne JAGODOWE PAWIE?

Mag
21-08-2008, 12:11
różem delikatnie :D

joawoj
21-08-2008, 13:29
Ja tak właśnie z tym Rozenholtzem to się waham między różami, a niebieskościami, ewentualnie łososiowym. No i zieleń też kusi, ale nie wiem jak to by z tym bordem zareagowało :?
Petisu a kiedy u Ciebie farbki będą, bo juz czekam i czekam?
A jeszcze możesz mieć np. Plum Blossum?

Mag
21-08-2008, 13:38
Ja tak właśnie z tym Rozenholtzem to się waham między różami, a niebieskościami, ewentualnie łososiowym. No i zieleń też kusi, ale nie wiem jak to by z tym bordem zareagowało :?
Petisu a kiedy u Ciebie farbki będą, bo juz czekam i czekam?
A jeszcze możesz mieć np. Plum Blossum?

z zielonym to bordo pójdzie w brąz-wyjdzie brązowo-zielona po prostu :D
ale właściwie jak widziałam rozka na żywo,to bym walnęła jednak delikatny odcień brązu,łosoś,tylko taką mgłę,ale chyba tej oryginalnej nitki bordowej by nie zmieniło nic a nic.

petisu
21-08-2008, 18:39
Farbki beda. :( Dlugo trwa, bo jakis urlop mieli i sie ciagnie.
Jagodowe pawie dostaly sloiczek Hot Pink.

joawoj
31-08-2008, 18:04
No i w końcu zdecydowałam, że chyba nie będę tego Rosenholza farbować - jakos mi się go szkoda zrobiło :) . Poza tym w praniu nie tyle zafarbował, co te czerwone nitki trochę się zmechaciły i pozrzucał trochę kłaczków i jakiś taki ciut bardziej w różowym odcieniu się zrobił i już lepiej mi się podoba :D
Tylko jakiś taki okropnie długaśny mi się zdawał, więc zmierzyłam go po praniu i wyszło mi 510cm :shock: , a to 6 jest. Nic z tego nie rozumiem :? Czy to możliwe żeby pomylili rozmiary? Przecież po noszeniu, to już pełnowymiarowa 7 z niego będzie...