PDA

Zobacz pełną wersję : moje początki



msophie
13-12-2007, 19:17
Witam

Spieszę się podzielić moją radością....
Moja córeczka i ja mamy za sobą trzy chustowania - wszystkie w prostej kołysce. Za każdym razem jak wkładałam dziecię do chusty, to parę sekund później już smacznie spało :D
Wiązanie było niezbyt zgrabne... mam wrażenie, że ten kawałek chusty miedzy mną, a dzieckiem powinien być bardziej napięty - to znaczy ściślej przylegać do mnie, a i dziecko powinno mieć wyżej główkę... No nic będę próbować dalej, a tymczasem cieszę się, że córeczce się podobało oraz mi odciążyło ręce (moja mała, to typowy tulaczek).
Aha - węzeł przesuwny to super patent - odmotanie przebiegło sprawnie i bez obudzenia się dziecka :)

buszująca i wciąż odkrywająca chusty.info
Magda mama Martusi

mart
13-12-2007, 19:24
Gratulacje pięknych początków!
Marta mama Magdusi :D :D :D

Jazzoo
13-12-2007, 19:53
:vagen: Gratuluje!

I witaj do nas! :welcome:

Milego czytania i pisania zycze! :D

martu
13-12-2007, 20:01
hej :D z ciekawości w co sie motacie? 8))

msophie
13-12-2007, 20:29
hej :D z ciekawości w co sie motacie? 8))

Hopp Madrid

Ruda
13-12-2007, 20:30
pozniej bedzie jeszcze lepiej, przyjemniej i w ogole naj naj :)
powodzenia i witamy :D

hanti
13-12-2007, 21:50
witam serdecznie i gratuluję pierwszych udanych prób :)

tulipowna
13-12-2007, 23:28
Witam serdecznie! ja tez poczatkujaca - jak na razie nosimy malucha w 2x tak nam sie spodobalo - kolyski nawet nie probowalam (moze dlatego, ze mam jeszcze chuste kolkowa). pozdrawiam serdecznie! moja obserwacja z ostatnich kilku dnia - wieczorny placz nie do ukojenia noszeniem na rekach! ale... wlozenie w chuste dziala cuda - doslownie 15 sekund maks potrzebuje, zeby zasnac! jestesmy z mezem przeszczesliwi :) zeby tylko jeszcze nauczyc sie nie wkurzac na te komentarze otoczenia "juz sie nauczyl noszenia"... ghrrr...

węgielek
14-12-2007, 15:09
my sie motamy w koale czyli 2x i kieszonke. nasz synek ma 2,5 mies. dzis tez probowalam plecaczka ze starsza corka, ale mi sie wysuwala dolem, mowiac ze ja pupa boli :(