PDA

Zobacz pełną wersję : co na biodrze z 3-miesięczniakiem?



Anais
24-10-2010, 21:37
Antoś ma 3,5 miesiąca, zaczyna intensywnie interesować się światem i chce wszystko widzieć, do tej pory nosiłam głównie w kieszonce, ale teraz zaczął się strasznie odginać, szczególnie jak się nosimy po domu. Chciałabym spróbować na biodrze, robiłam już pierwsze próby z siodełkiem z pętelką, ale trudne to dla mnie :hide: co innego z chusty 4,6 można zawiązać z 3-miesięczniakiem? co polecacie?

brikola
24-10-2010, 22:04
zdecydowanie kangurek na biodro :)
przedwczoraj pierwszy raz zawiązałam profesjonalnie tego kangurka na moim 2,5 latku i byłam w szoku jak było łatwo wszystko dociągnąć i dopasować i cholerka, dlaczego ja tego wiązania wcześniej nie znałam tylko próbowałam jakieś pętelki które mi za nic w świecie nie chciały wyjść.
możesz spokojnie zawiązać w to 3 miesięcznika ze spokojem o Jego plecki i bioderka.

lati
24-10-2010, 22:23
zdecydowanie kangurek na biodro :)
przedwczoraj pierwszy raz zawiązałam profesjonalnie tego kangurka na moim 2,5 latku i byłam w szoku jak było łatwo wszystko dociągnąć i dopasować i cholerka, dlaczego ja tego wiązania wcześniej nie znałam tylko próbowałam jakieś pętelki które mi za nic w świecie nie chciały wyjść.
możesz spokojnie zawiązać w to 3 miesięcznika ze spokojem o Jego plecki i bioderka.

Masz jakąś instrukcję, ponieważ u nas to samo? Poprosiłabym linka. :)

Anais
24-10-2010, 23:07
Dzięki za odzew
a kangurek nie będzie za długi na 4,6? Bo ja właśnie ze względu na długość chusty nie noszę w kangurku z przodu.

Jeśli ktoś dysponuje fajną instrukcją tego wiązania najlepiej w formie filmiku, to proszę, podrzućcie, wypróbujemy.

rosass
24-10-2010, 23:17
Ty Warszawska:)
Na spotkanie do fundacji Mama co drugi wtorek:)
nie ma to jak sie na zywo pouczyc

Ripley
24-10-2010, 23:24
Służę filmikiem:
http://www.youtube.com/v/WpcwGdsqMJM?fs=1&amp;hl=pl_PL&amp;color1=0x2b405b&amp;color2=0 x6b8ab6"></param><param
Jak będzie trzeba mam też instrukcję krok po kroku (tylko czeka na zdjęcia).

brikola
24-10-2010, 23:25
padam na pysk, ale znalazłam tu filmik, na którym babka prawidłowo wiąże. szkoda, że jakość taka sobie, ale mam nadzieję że widać wszystko

tylko jedno ale-ona tam dociąga ta pierwsza połę zanim poprowadziła ta drugą na właściwe miejsce. Najpierw tą drugą tak jak to ona pokazała doprowadźcie pod pupę i wtedy sobie dociągnijcie.
jak spróbujecie to dawajta fotki, spróbuję doradzić :)

brikola
24-10-2010, 23:27
o Ripley mnie ubiegła :)

Anais
24-10-2010, 23:44
Ripley, ty mi ostatnio pokazywałaś, ale już zapomniałam jak to szło i jakoś nadal mam wrażenie że z 4,6 dużo będzie wisieć.
A jeśli chodzi o naukę 'na żywo' to teraz ciężki okres mamy i mój Pan i Władca musi mieć dobry humor na nowe wiązania, a o to niełatwo :roll: w przeciwnym razie pisk się zaczyna po dłuższym niż zwykle wiązaniu (np. tata wiążę dłużej niż mama i ostatnio straszne historie po minucie są, na co tata się denerwuje... ech...)

Ripley
25-10-2010, 00:36
Anais, czy ty aby nie szukasz dobrego argumentu za kupnem krótkiej chusty? ;) Kupuj, to i na plecaczek będzie! Choć rzeczywiście przy 4,6 to ogony są niebotyczne, ale można się nimi tak luźno w pasie przewiazać.

Anais
25-10-2010, 00:42
kupiłam w weekend zarę mild 6 (4,6) :hide:
o krótkiej pomyślę chyba dopiero na wiosnę :ninja: