PDA

Zobacz pełną wersję : to przez Was ;) :p



aggie
18-08-2008, 20:48
Mialam nie bawic sie w EC. Bokiem to mialam obejsc korzystajac z wielorazowek jedynie, bo to taki fajny gadzet, a moltexy z Niemiec zapewnialy mi niezly lans w otoczeniu, bo przeciez trzeba je sprowadzac. No i ten laur chwaly - matka trojki i jeszcze pieluchy pierze ;)

To oczywiscie wszystko zartem, zeby nie bylo. Bawie sie w wielorazowki, bo przemawia do mnie idea i chce, by moje dzieci rosly w harmonii z natura. Nie chce, by cena mojej wielodzietnosci byly sterty zuzytych pampkow na wysypiskach. Juz i tak ich sporo wygenerowaly moje dzieci.

I wlasnie przez Wasza sekte kupilam Gusce majteczki bawelniane dziewczece w kwiatuszki i paseczki, zeby w nie tetre zakladac na dzien, bo ile ona moze w chlopiecych slipkach z zakladka na siusiaka paradowac? ;)

Zglupialam normalnie i jestem coraz blizej EC, bo rozwazam zakup nocniczka malego albo wysadzanie jej na reduktorze deski sedesowej dla dzieci.

mart
18-08-2008, 21:33
hehehehehehehehehehehehe:)
a ja pamiętam jak dziś, jak napisałaś że kupki u was są z regularnością co do minuty a ty i tak wysadzać nie będziesz.

trochę to zajęło ale jednak! powodzenia :!: :!: :!:

yena
18-08-2008, 21:40
Aggie, tez tak miałam :D Czytałam o EC głową kręcąc z podziwu przekonana, że to nie dla mnie. A tu już 5 miesiąc leci...

Trzymam kciuki za udany początek :D

aggie
18-08-2008, 23:07
hehehehehehehehehehehehe:)
a ja pamiętam jak dziś, jak napisałaś że kupki u was są z regularnością co do minuty a ty i tak wysadzać nie będziesz.

trochę to zajęło ale jednak! powodzenia :!: :!: :!:

Mart, a szczeka Ci sie ze smiechu o podloge nie obila ;) :D :p :seesaw:

Dzieki za pomoc i wsparcie :kiss:

mart
18-08-2008, 23:34
Mart, a szczeka Ci sie ze smiechu o podloge nie obila ;) :D :p :seesaw:


rachunek od protetyka wyślę pocztą :roll: :lol: :lol: :lol:

kobra
19-08-2008, 03:38
a nie jest na EC za pozno??? o uszy mi sie obilo,ze EC przed 7 miesiacem powinno sie zaczac :confused:

yena
19-08-2008, 10:31
Mnie się wczesniej obiło, że przed 6, bo potem dziecko przestaje sygnalizować, ale ostatnio przeczytałam "The Diaper Free Baby" Christine Gross-Loh i ona podaje sposoby na to jak zacząć w zależności od wieku dziecka.

Może znajdziesz coś na stronie http://www.diaperfreebaby.org/

mart
19-08-2008, 10:33
kobra, zacząć można w dowolnym momencie - kwestia tylko jakie będą efekty. w wielu starych poradnikach dla rodziców jest zalecane sadzanie dzieci na nocnik od 4 kwartału życia, czyli zapewne od momentu kiedy dziecko samo siedzi.

kobra
19-08-2008, 14:22
ja tak wlasnie zamierzam zrobic z Kajtkiem

Moja mam zaczela mnie i moja siostre wysadzac jak skonczylysmy rok i obydwie w ciagu 6 miesiecy zaczelysmy uzywac nocnika, takie z nas zdolne bestie :D

aggie
19-08-2008, 15:25
Mart, a szczeka Ci sie ze smiechu o podloge nie obila ;) :D :p :seesaw:


rachunek od protetyka wyślę pocztą :roll: :lol: :lol: :lol: :dancing: ja Ci wdzieczna bede zawsze za cierpliwosc do moich pytan :) :* slij wiec te rachunki, trudno, zaoszczedzilam na pampkach. pojdzie na Twoja proteze ;)

moim zdaniem przy obserwacji dziecka i cierpliwosci jeszcze mamy szanse, ale powoluuutku bede to robic, bo na razie angazuja mnie zmiany w zyciu Gusinych braci

jak zawsze 1 reka pisze bo karmie

mart
19-08-2008, 15:35
aggie, będę superszczęśliwa jeśli będe mogła pomóc. :D

Anna Nogajska
20-08-2008, 18:31
ja oplułam monitor :lol: na szczęście pomna doświadczenia amrt szczękę przytrzymałam, bo byłby kolejny wydatek aggie :):)

trzymam kciuki mocno. ec to sama frajda. nie zapomne widoku min mam na placu zabaw jak mart wysadziła magdalenke pod drzewko :):)

mart
20-08-2008, 18:33
a magdalenka już przecież prawie rok wtedy miała....... jakby któraś zobaczyła akcję z noworodkiem to ten protetyk by nas zruinował.

yena
20-08-2008, 19:37
:lol: :lol: :lol:

Zabawa rzeczywiście jest przednia. Niedawno kobieta całą drogę zablokowała, bo zobaczyła, jak mąż wysadza Tosię na parkingu i koniecznie chciała się dowiedzieć, "jak to działa" :wink: Coś słyszała o EC, ale wydawało jej się, że to niemożliwe. A ludzie czekali spokojnie, aż wypyta się o wszystko. :D

kobra
20-08-2008, 22:46
dziewczyny,a czy to prawda,ze chlopcom trudniej EC przychodzi niz dziewczynkom? Ciagle slysze opinie,ze chlopcy pozniej ucza sie zalatwiac do nocnika, pozniej mowia itp. Ciekawa jestem czy to prawda

aggie
21-08-2008, 09:38
ja oplułam monitor :lol: na szczęście pomna doświadczenia amrt szczękę przytrzymałam, bo byłby kolejny wydatek aggie :):)

trzymam kciuki mocno. ec to sama frajda. nie zapomne widoku min mam na placu zabaw jak mart wysadziła magdalenke pod drzewko :):)

No masz, kolejna ;)

Aniu, dzieki i jak bys potrzebowala wsparcia w dyskusjach z firmami kurierskimi, wal jak w dym ;)

Ridibunda
21-08-2008, 11:44
Rufin tez zamęt sieje :). Dwa dni temu byłam z nim u sąsiadki (więc był po domowemu- pół tetry i otulacz) poszłam go wysadzić do WC (3 koty się przyglądały) a sąsiadce opowiedziałam co i jak. Może jak jej synek podrośnie (ma niecałe 2 tygodnie) to coś wprowadzi w życie.