PDA

Zobacz pełną wersję : Tysiula



sandy.pit
19-10-2010, 12:44
super sprzedająca!
przesyłka błyskawica, stan idealny był naprawdę idealny!
dziękuję i polecam.

dokebu
19-10-2010, 13:13
No to z przyjemnością dopiszę komentarz, bardzo sympatyczna osoba, szyje cudnie, aż mi słów brakuje... Dziękuję jeszcze raz, przede wszystkim, że Cię poznałam Tysiulko!

metis1
19-10-2010, 13:21
Ja kupowałam u tysiuli pod koniec wiosny, odebrałam osobiście i muszę napisać, że bardzo się cieszę z poznania tak miłej i zdolnej ChustoMamy :) Pieluchy pierwsza klasa - do tego stopnia, ze niektórych nie sprzedałam i nie sprzedam za zadne skarby, chociaz juz dawno Malutka z nich wyrosła! :) Tysiula ma złote ręce i serce :) Mam nadzieję, ze jeszcze wróci do szycia i będę mogła zamówić u niech pielucho-spódniczki...

hildegarda
19-10-2010, 21:08
Bardzo szybka wysyłka, miły kontakt. Dziękuję i jak najbardziej polecam.

procella
06-01-2011, 15:36
i ja podpisuje się pod powyższymi komentarzami + mnie zaskoczyła gratisem . Polecam :)

NEMO
23-07-2013, 13:14
a ja odświeżam wątek :-) mam od wczoraj dwie Tysiulkowe kieszonki 4pupy (jak mi się ta nazwa podoba :-) ) i wkłady bambusowe i jak tylko młody otworzył oczy od razu miał je na pupie:-) są śliczne, przepięknie odszyte. Bardzo podobają mi się falbanki przy nóżkach i biały polarek w środku (nie lubię polara w innym kolorze, bo pieluszka wydaje się wtedy szarobura). Wkłady bambusowe muszą nabrać chłonności, bo tylko raz prane, ale frotta mięciutka. Bardzo podoba mi się Tysiulki to, że uwzględniła moją prośbę dot. Wkładów, przeszyła mi je i nabiła napki i wkład idealnie pasuje do pieluszki. Bardzo dziękuję, zwłaszcza że inna szyjąca HM nie wprowadza żadnych zmian i nie uwzględniła mojej prośby odnośnie dodatkowego przeszycia przy nóżkach ( nie cierpię jak polarek wyłazi bokami).
Tysiulkowe 4pupy są zgrabniutkie i powinny mieć spory zapas regulacji w pasie, bo ja mojemu synkowi (6 mcy, 7,5 kg) zapinam jeszcze na pełne napki.