PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd kodowania zawartości



truscaffka
18-10-2010, 23:17
Moderacjo szanowna - ostatnio, za każdym razem jak piszę jakis post i klikam "zatwierdź", otwiera mi się biała plansza z poniższym komunikatem:

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

* Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

No wiec informuję :ninja:

Dodam, że posty mi się i tak zapisują, mimo tego komunikatu. Ale może to świadczy o jakimś poważniejszym błędzie w systemie, wiec na wszelki wypadek piszę.

LittleMonster
19-10-2010, 00:10
Tak, mi też się to pokazuje od kilku dni.
Edit: ale nie po napisaniu każdego posta, tylko czasem.

Mayka1981
19-10-2010, 11:08
a też tak mam - ale że się jednak dane przesyłają to olałam donos i tylko klikam "odśwież"...

paskowka
19-10-2010, 11:12
A mi od wczoraj sie pojawia ostrzeżenie, że strona zawiera oprogramowanie z suwaczki.maluchy.pl , który zawiera niebezpieczne oprogramowanie - czyli jak dziewczyny maja suwaczki to w ogóle nie mogę otworzyć strony chyba że zignoruje ostrzeżenie.

Edit - no chyba że mój m. coś zastosował w kompie jakieś zabezpieczenie czy cuś:)

Jazzoo
19-10-2010, 11:16
napisalam w innym watku tez:
strona maluchy.pl zawiera wirus
radze usunac suwaczki z pochodzenia tej strony

problemktory opisuje truscaffka jest forumowy ktory sprawdzimy

odynka
19-10-2010, 12:38
strona maluchy.pl nie zawiera wirusa - był zaindeksowany w google bład w kodzie strony - jest zgłoszone więc za jakiś czas powinno byc ok...

Jazzoo
19-10-2010, 13:15
phuu...cale szczescie :)

tonya
02-11-2010, 23:12
uprzejmie donoszę że taki sam błąd również i mi się dziś objawił :)

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

* Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.


może to kwestia przeglądarki? ja używam firefoxa

mastica
03-11-2010, 18:08
U mnie też pojawia się ten komunikat:)