PDA

Zobacz pełną wersję : otulacze Bambino mio - polecacie



ala
17-08-2008, 12:13
?
nie mogłam odszukać info na ten temat

Mag
17-08-2008, 12:17
ja mam,jak kupisz dobry rozmiar-a rozmiarówka nie oszukuje,to jest w porządku,nasz już z lekka zużyty,bo na początku tylko ten miałam,ale nie mam zastrzeżeń żadnych.

aggie
18-08-2008, 20:40
ja nie polecam, szybko sie spiera, metka sie siepie, mimo troski o niego blyskiem robi sie szarawy

korzystam, bo rozmiar pasuje, ale raczej na kolejne dziecko by nie przeszedl i jest duzo gorszy od ImseVimse, ale tez inna polka cenowa i jak mi brakowalo otulaczy to byl i sie sprawdzal, ale chyba wymagania mi rosna i porownujac jakosc welnianych otulaczy i ImseVimse szkoda kasy na BambinoMio, ktore mi sie szybko zeszmacily i sa jakies takie twarde i mniej przyjemne

yena
18-08-2008, 21:32
otulacze świetnie współpracują z ich pieluszką, ale ja jednak wolę Totsbots (inaczej składam pieluchę). Są dość sztywne i parę razy znalazłam zaczerwienienie na nóżce dziecka od otulacza BambinoMio. Rzeczywiście szybko się zużywają (mnie też się metka poszarpała) i żółkna. Lubię ich pieluszki, ale otulaczy nie polecam.

Mag
18-08-2008, 23:21
hmmm,mój jest nadal bielutki,nie otarł nic i jedyne co się zużyło po 4 miesiącach to metka :D
pasują do niego wszystkie wkładki-z tetry,flaneli, konopii czy gotowe.
acha,i jest miękki.

prędzej kieszonki Nature Babies Marysi ocierały nóżki,niż ten otulacz.

yena
18-08-2008, 23:33
Wiesz co, miękki to on jest, ale sztywniejszy niż TB i bardziej miękki niż Cotton Bottoms (nie cierpię ich) na przykład.

Mag
18-08-2008, 23:37
[quote="yena":goj1x6to]Wiesz co, miękki to on jest, ale sztywniejszy niż TB i bardziej miękki niż Cotton Bottoms (nie cierpię ich) na przykład.

yena
18-08-2008, 23:50
Zgadzam się co do wagi. Zmienialiśmy otulacze na większe mniej więcej 1,5 kg przed upływem ważności :wink: