PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich!



winnie
12-12-2007, 23:55
Mam na imię Olga i jestem mamą 4 miesięcznej Honoraty i 2,3 letniego Rocha. Mieszkamy w Krakowie. Z uwagi na małą różnicę wieku między dziećmi zaczęłam szukać pomocnika do obsługi dzidziorów ;) Z chustą zaprzyjaźniłyśmy się ok. 1,5 miesiąca temu i od tego czasu to nasz największy sprzymierzeniec w chwilach złego humoru Młodej. Mała, mimo iż nie miała i nie ma kolek, lubi sobie pomarudzić, więc nosimy się w Didku Indio (ultramaryna) codziennie całkiem sporo. Jak tylko dotrze osprzęt, zaczniemy chodzić na spacery ;)

Jazzoo
13-12-2007, 18:44
Witaj! :welcome:

Zapraszamy do czytania i pisania!

Jaka masz piekna chuste! Jak masz fotke to wklej koniecznie i pokasz na forum! :wink:

Hermia
13-12-2007, 23:24
Witaj Olga, a gdzie mieszkasz w tym krakowie, może się spotkamy?
Ja mieszkam na podwawelskim.

winnie
14-12-2007, 13:58
Dzięki Jazoo :)
Uwielbiam swoją chustę. I niestety obawiam się że następny będzie również Didymos Indio. Urzekł mnie rubinrot, ale nie wiem czy walory użytkowe nie zdecydują. Chyba następna powinna być letnia, więc jasna. Może żakard? Kusi mnie czerwone nino. No i te naturalne w kolorystyce z dodatkami... Bebiny i Merry Carry (ta brązowa, ach) też mi się podobają.
Hermia,
bardzo chętnie się spotkam. Mieszkam w ok. Azorów. A może w ogóle zorganizujemy spotkanie w większym gronie. Chętnie poznam noszące krakowianki :)

Hermia
14-12-2007, 23:26
No tak sobie myślę, że może jakieś spotkanie na rynku, teraz w okresie kiermaszowym nie byłoby złe. Tylko potem wypadałoby skończyć je na jakiejś kawce (może znowu w nowym świecie- tam się spotykały parę razy mamy chustowe).
Założę może na ten temat wątek na edziecku.

winnie
19-12-2007, 00:23
Napisałam na forum gazetowym. Teraz parę dni luźniejszych powinno być, więc może uda nam się poznać :)

Hermia
19-12-2007, 10:54
A ja odpowiedziałam na forum gazetowym (mam innego nicka tam).
Liczę bardzo na spotkanie.