PDA

Zobacz pełną wersję : Napdłam na ChustomamĂŞ na Czarnieckiego ;)



slawka
16-08-2008, 09:59
Wracając w czwartek samochodem do domu koło osiemnastej (z jakiś chorych zakupów przed ślubem kościelnym bratowej ;) )zobaczyłam, że mój mąż idzie ulicą. Na sobie ma kółkową, a w niej Marka. To nie było wiązanie, to było coś w stylu "wiszę sobie na Tacie i zaraz wylecę". Zaparkowałam szybko saochód przed domem ,wyszłam z siatami i zastanawiałam się czy lecieć za nimi i przywiązać lepiej Marka czy też nieść te zakupy do domu. O dziwo ulicą szła jakaś Chustomama z jednym brzdącem w kieszonce i chyba drugimm w wózku, albo obok. Poprosiłam ją, by mijając mego męża poprawiła mu wiązanie, a sama poleciałam zanieść torby. Droga Mamo, jeżeli to czytasz, to przepraszam, że chciałam abyś goniła mojego męża i poprawiała na nim wiązania :oops: . Po prostu byłam zakręcona nieźle i dopiero później dotarło do mnie, że jak ktoś chodzi w wiązance, ma dwójkę dzieci to nie będzie ścigał opcych facetów po ulicy i poprawiał ich wiązania ;) PRZEPReZAM JESZCZE RAZ :mighty:.

Dla usprawiedliwienia: w załączniku zdjęcie jak mój mąż zamotał syna. Zrobilam je komórką jak zaniosłam zakupy i poszłam ich szukać. O dziwo Marek zasnął. Chustę przy nóżkach jest troche poprawiona, żeby jednak syni miał troche wygodniej ;)

http://images26.fotosik.pl/266/2a827d9340a0a045.jpg (http://www.fotosik.pl)

ithilhin
16-08-2008, 11:49
ja podejrzewam, ze to Tacie bylo raczej niewygodnie ;-)

Jasnie Pani :)
16-08-2008, 12:37
hehe, ale akcja? To w koncu tamta mama nie dogoniła twojego męża?
Ja bym tam goniła :lol: :lol: :lol: nawet z trójką dzieci :wink:

babolek
18-08-2008, 23:33
:) dobre :D :D to się kobieta musiała zdziwic :) pewnie pobiegła i to szybko tylko, że w drugą stronę :D :D

yerba
19-08-2008, 12:44
No dobra, a jak mąż zareagował na nieznaną panią podciągającą mu chustę? :lool: :lool: :lool:

slawka
19-08-2008, 15:58
No właśnie pani nie dogoniła ;). Mąż stwierdził, że wariatka jestem ;) Pytał się mnie czy, ja bym goniła opcych facetów po ulicy i poprawiała na nich chusty jak by mnie ktoś poprosił.....Odpowiedziałam że tak :)

kobra
19-08-2008, 16:06
ja tez bym gonila :D

a maz chyba czul,ze cos nie tak z wiazaniem, bo reka asekuruje,zeby Marek nie wypadl :)

magda-sh
19-08-2008, 21:40
:D :D :D