PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe Easy Fit Tots Bots (AIO)



ekomummy
12-10-2010, 17:06
Witam,
Proszę o recenzję tych pieluszek w tym wątku. Dziękuje.

http://ekomaluch.pl/pics/sklep_produkty/1643_img3_673d4c4e0d01a83787226aca90ff0ab5.jpg http://ekomaluch.pl/pics/sklep_produkty/1644_img3_ea8e1238da7d2ae1dbef2895ae4f0e8a.jpg

beannshi
18-10-2010, 10:26
Byla u mnie Flower Power.

1. jest sliczna!
2. ja jednak nie dogadam sie z AIO bo po siknieciu zal mi ja bylo do prania wrzucic :)
3. jest bardzo zgrabna
4. swietnie trzymajace rzepy (mimo ze generalnie rzepow nie lubimy)
5. gumki nic a nic nie odciskaly sie na moim grubasku, a to nie zdaza sie czesto
6. na chlonnosc nie narzekalam ale my lecimy na tetrze wiec nie mam zbyt duzego porownania
7. schla jak dla mnie troche za dlugo, okolo 36h ale chyba AIO tak maja po prostu

Podsumowujac - bardzo zaluje ze to nie moja kategoria cenowa :( Ale jak bede miala kase na wydanie to fundniemy ja sobie jako luksus ;)

charlie
22-10-2010, 18:43
Właśnie kupiłam Flower Power. To nasza pierwsza pielucha wielo i pierwsza AIO. Moje spostrzeżenia nie będą więc pewnie zbyt konkretne :oops:
To, że jest śliczna widać na pierwszy rzut oka. Też było mi żal po 30 minutach od założenia ją zdejmować. Rzep faktycznie mocno trzyma i do prania koniecznie trzeba zapiąć. Pupa wygląda bardzo ładnie aczkolwiek jako początkująca miałam problem z dopasowaniem OneSize'a. U mnie schła dobę, ale ja mam bardzo ciepło w mieszkaniu. O chłonności niestety się nie wypowiem, bo mam porównanie tylko z jednorazówkami :hide:

peluche
22-10-2010, 18:49
my też już przetesowaliśmy, dziękujemy pięknie!

Więc tak: pieluszka pięęęękna, ma mięciutki pul (nie to co poprzednie aio), w ogóle nówka sztuka mięciutka, cudowna w dodytu. Idealnie sie układa na pupie (czytaj nie robi wielkiej pupy). Wnętrze ma jak nowe flexi toty. no i tu cały szkopuł: uważam, że za tę cenę powinno być więcej mikrofibry/bambusa, lub dodatkowa wkładka, bo jeden jęzor to wg mnie za mało (albo kieszonkę jak starsze modele z dodatkowa wkładka) chlonności nie sprawdzałyśmy, bo jesteśmy na początku testów do kolejki, więc pewnie nawet jeszcze nie nabrala chłonności... rzepy, jak to tots bots trzymaja na mur beton.

Krótko: śliczna, mięciutka pieluszka, godna polecenia, niestety trochę droga i niewystarczająco gruba od środka.

omniemka
26-10-2010, 21:51
Moje spostrzeżenia potestowe Easy Fit Tots Bots Flower Power
.
Po pierwsze jest piękna :) najładniejsza pieluszka jaką miałam w rekach.
W środku bardzo przyjemny i miły materiał. Na moja 14 kg „kruszynkę” rozmiarowo była tak na styk, ale Kruszynka z tych „puchatych” modeli ;) gumki nie zostawiały śladów na pulchnych nóżkach, a pupa była całkiem zgrabna
Pielucha schła około 30 godzin w małym mieszkaniu na suszarce – wtedy jeszcze bez ogrzewania.
O chłonności za wiele powiem bo byłam pierwsza w kolejce :)

Olik
27-10-2010, 12:39
Ja jeszcze testuję, Kornik właśnie poszła z nią spać, jak siknie po drzemce to test będzie w 100% ;)

Póki co:
- jest śliczna (mamy owocową ;) ) i bardzo zgrabna a jednocześnie
- na 14kg świetna, pupa spokojnie się mieści
- PUL niezwykle przyjemny w dotyku a jednocześnie sprawia wrażenie niezniszczalnego
- rzepy niestety nie dla nas, Nela ściąga pieluszkę
- chłonna
- łatwo się wkłada wystający języczek
- niestety schnie prawie tak długo jak Pszczoła :(

Podsumowując: warto kupić!

Guest
27-10-2010, 13:03
więc i ja powiem coś od siebie
- ładna, miękka
- rzepy ekstra, zresztą jak i w pierwszej wersji,
- chłonność spora, nie przeciekła ani razu przy siku 20 miesięczniaka
- co do chłonności i wielkości na pupie jest bezkonkurencyjna- pupa bardzo bardzo zgrabna ( wyparła nawet thrises)
- czas schnięcia nie jest zły, szybciej niż wersja 1, nawet szybciej niż niektóre wkłady bambusowe

osobiście bym ja kupiła tylko mi dzieć zrzuca pieluszki i na testy musiałam ja przekonywać ale było warto bo kolejny argument mam żeby nie trzymać mojego obecnego stosiku w szufladzie dla następnego dziecka ;)
dziękuje za możliwość testowania

Marsjanka
29-10-2010, 21:36
bardzo fajna pieluszka

+ świetny pul, mocne rzepy, nieźle chłonna - już po pierwszym praniu, super bambus, zgrabniutka - i zwyczajnie ładna :)

monaliza
02-11-2010, 15:52
Bardza ładna pielusza z delikatnego, miękkiego materiału. Delikatne gumeczki nie odciskają się na nóżkach. Fajny pomysł z tą "przymocowaną" wkładką.
Tylko, że my nie lubimy rzepów... ale to oczywiście tylko i wyłącznie kwesta gustu.

ewaibartek
19-11-2010, 10:41
Nie miałam problemu,to teraz mam.Muszę ją miec!!
Śliczna,miekka,super pomysł z wyjmowanym wkładem,w miare szybko schnie,rzepy mocne(lubie rzepy), gumki sie nie odciskaja,na pleckach tez gumka bardzo dobra,a zwracam na to uwage bo dziec jeszcze lezacy.
Na małym dziecku(6kg) wkurzaja mnie troche onesizy,ale ta sie świetnie układa i ładnie przylega.
Ogólnie ocena 5 :) tylko cena 2 :(

Zazuza
29-11-2010, 13:19
dla mnie tak
sliczna po prostu CUUUUUUUUDNA
ale za dlugo schnie jak dla mnie co przy AIO jest slabe, bo mam calosc wylaczona z uzytku na czas schniecia... (w kieszonkach to jedne wklady szybciej jedne wolniej, otulacze szybko to sobie zongluje tym jak chce)
cena tez wysoka
ladnie przylega, nie odciska sie
generalnie jestem na nie ze wzgledu na to schniecie...
Zuzia

sheana
29-11-2010, 17:38
Cudo!
+miekka
+slicznie sie uklada na pupie
+jezor jest fajny, ladnie sie wklada, latwo, rowno
+zgrabna, swietnie sie rozmiar reguluje
+ bardzo ladnie wykonczona w srodku - bambus jest obszyty przy brzegach welurkiem. Balam sie czy nie uczuli, ale spoko. I dzieki temu na pewno nic nie zawilgotnieje przy nogawkach!

+/- rzep - niby Totsy maja fajny, maly, plaski rzep, wiec mi sie podoba, zwlaszcza ze latwiej pod nocnik. Ale wiem, ze czesc dzieci rozpina
+/- PUL - wydaje sie strasznie gruby! Jest miekki, mily, ale taki laminat sie wydaje wewnatrz, latem chyba nie bedzie to fajne

- dlugo schnie/dluzej niz formowanka, ale to przez PUL
- troszke droga jest

Z chlonnoscia nie wiem, bo mialam nowke i jeden dzien mloda miala dzien nocnikowy, wiec w sumie miala caly dzien pieluche i sucha wieczorem zdjelam. Drugi raz sikla mi od razu i zmienilam. Pozostale dni - schla :P

Ogolnie - POLECAM i chyba sama za jakis czas nabede. W domu mi jej chyba szkoda (bo my otulacz i tetry lub formowanki), ale na wyjscie idealna bedzie

Dziekuje za mozliwosc testowania!

Sylaba
20-12-2010, 22:20
I my przetestowaliśmy a poniżej moje wrażenia:
- że śliczna to już wiadomo
- mięciutka i dobrze leży nie robiąc dużej pupy
- u mnie wyjątkowo szybko wyschła choć nie mam szczególnie ciepło w domku, zdecydowanie najszybciej schnąca AIO z tych, które znam
- no i żadnych odciśnietych gumek
Generalnie to świetna pieluszka !

Kot.w.paski
15-01-2011, 21:55
Testujemy :)
Jest śliczna i mięciutka, super na wyjścia. Rzepy rewelacja i nie darpią, jak niektóre nasze...Chlonność IMO bardzo dobra. Pupka zgrabniutka. No długo schnie, ale wiadomo. Polecamy gorąco!!!

pepekswiata
27-01-2011, 05:13
sorki, już nic ;)

mgosia
27-01-2011, 09:16
my też testowaliśmy flower power..
Pieluszka milutka w dotyku, ładnie się układa na pupie.. dla mnie w przeciwieństwie do peluche, taka ilość wkładki wystarczy, choć jakby była jeszcze jedna, to na pewno nie by nie straciła :)
pul mięciutki, rzepy ok :) ogólnie bardzo fajna pieluszka, ale... no to AIO, które dla moich warunków (szuszarka bębnowa) nie specjalnie się sprawdza.. Warunki testów nie pozwoliły mi na wrzucenie jej do suszary, mimo tego, iż etykieta zezwala na suszenie w jednej kropce (warunki testów powinny zezwalać na pranie zgodne z etykietą :))
czyli suma summarum, ok, ale bez rewelacji :)

czuszka
27-01-2011, 10:01
u nas juz była Tutti Frutti. ładna, w bardzo dobrym stanie mimo tego że kilka pup juz przeszła, mięciutka, rzepy bez zarzutu. Lubię AIO ale w tej nie podobało mi się wkładanie wkładki do srodka-ciężko mi było ja ładnie w środku ułozyc. dośc długa wkładka nie chciała się wpasować razem z jęzorem w odpowiednim miejscu. pupa zgrabna więc to na +.

mamaslon
06-02-2011, 23:09
bardzo dziekujemy za mozliwosc testowania :)
pieluszka śliczna!!! tak jak wyzej wspomniano zal do pralki wsadzać;)
troszke nam w czasie drzemki wyciekla (?) nie wiem dlaczego...mala lubi spac na brzusiu...
ale moze to po prostu akurat tak u niej wyszlo...tak wiec niestety u nas odpada...a szkoda
ps: flower power

panthera
07-02-2011, 14:58
testowałam tutti frutti. a konkretnie to Maciej testował - rok i 5 miesiecy waga +/- 10 kg
- bardzo ładna wizualnie
- o wiele przyjemniejszy i bardziej miękki PUL (niż w starych pieluszkach tootsboots)
- bardzo ciekawy patent z częściowo wszytym wkładem i kieszonką, dzięki temu pielucha szybciej schnie niz standardowe w pełni zszyte AIO, a i można poprawić jej chłonność dodatkowo wkładając coś do kieszonki. wkład długi, szczególnie dla chłopców fajny - da się złożyć tak żeby z przodu były az 3 warstwy wkładki.
- dość chłonna (ale nocy nie wytrzymała)
- u mnie schła ok 24 godz (na suszarce pokojowej ale postawionej niedaleko grzejnika w pokoju temp ok 21 st, )
w trakcie suszenia za drugim razem wywróciłam pieluszkę na lewę stronę, w połowie suszenia i to przyspieszyło schnięcie.
- rzepy - faktycznie bardzo mocne - tu tez duże brawa za postęp. są tez "ślepe" rzepy które nie puszczają w trakcie prania (nawet przy wirowaniu 1400 obr) co tez jest na plus w porównaniu do starszej pieluszki TB, którą mamy.
- gumki nie odciskały udek Maciusia, nie odcisnęło się też nic na plecach ani na brzuszku.
- mimo ze to one size - to na oko wydaje mi sie ze jednak na większe dzieci (tak od 5-6 kg - lub może mniejsze ale pulchniejsze) Maciek jest chudy i żeby pieluszka wyglądała zgrabnie spinałam tak że wolny został tylko 1 rząd napek.
ogólnie pieluszkę polecam, zdecydowanie najlepsze tb z PUL-em jaką miałam w ręku. Żywię nadzieję ze firma pozostanie przy tym nowym PUL-u szyjąc też inne pieluszki, w tym trenerki :)
dziękuje za możliwość testowania.

darwinka
11-02-2011, 10:25
No to my już też gotowe do wysyłki, a po naszym testowaniu okazało się, że:
+gumki nie odciskają się
+pieluszka przeżyła mega kupę i "dała radę"
+mięciutka

-czas schnięcia
-musiałam się trochę napracować, żeby młodą wygodnie zapiąć-wolałabym mieć jakby więcej materiału nad rzepami (no, ale to moja pierwsza AIO, więc może się nie znam ;))
Dziękujemy za możliwość testowania :)

kasia_mb
14-03-2011, 18:43
Pieluszka po pierwsze bardzo ładna. Po drugie ładnie leży na pupie. Fajne porządne materiały i wykonanie. Ogólnie AIO nie lubię ale taką pieluszkę mogłabym mieć ;) Rzepów też nie lubię ale jakieś przyjemne są akurat te rzepy, i na to bym przymknęła oko ;) Bardzo duży plus dla tej pieluszki :)

sara
04-04-2011, 22:08
Plusy za:
- rzepy
- wewnętrzne paski materiału (od górnego przodu i górnego tyłu), za którymi można schować wkład, który dzięki temu nie "wylatuje"
- zachęcająca kolorystyka i wzory

Minus:
-schnięcie!!!! w przypadku ograniczonych możliwości (mieszkanie w bloku) stanowi to poważny problem

Generalnie dzięki tym testom przekonanałam się, ze uwielbiam rzepy, ale tradycyjne AIO są nie dla nas.

barbamama
26-05-2011, 19:41
uwielbiam te pieluchy ! super leżą, dobrze się piorą, i super trzymają, nawet całą noc jak nie zmienię dają radę :oops:

KaiDo
30-07-2011, 13:18
Czy ktoś z użytkujących tą pieluszkę mógłby mi napisać, czy w środku ona wygląda tak samo jak TB flexi?

morla1
30-07-2011, 13:32
Czy ktoś z użytkujących tą pieluszkę mógłby mi napisać, czy w środku ona wygląda tak samo jak TB flexi?
Wygląda tak samo jak flexi...od pupy bambus podszyty mikrofibrą

Brilho
30-07-2011, 17:11
Ja też jestem fanka tych pieluch. Są zgrabne, szybkie w obsludze, nie przeciekają i są śliczne.Uwielbiam je.:heart::heart::heart:

guzik
30-07-2011, 20:53
Ja mam dwie, też jestem z nich zadowolona- dużo lepsze niż poprzednie AIO z puchatą mikrofibrą na jęzorze(gwiazdki, itp.). W tych jest PUL miękki i ładnie się układają:)

KaiDo
09-10-2011, 16:44
Mamy jedną easy fit i dołączam do pozytywnych opinii. Chłonna, pięknie się dopasowuje, rzepy nie do zdarcia, niezły wybór wzorów. Czas schnięcia dzięki wyciąganemu "jęzorowi" do przyjęcia. Minus - cena wygórowana.

holly
30-12-2011, 01:47
Super pieluszka !!! mam w rozmiarze dla noworodka i jestem mega , mega zadowolona.
Uwielbiam pieluszki tego stylu