PDA

Zobacz pełną wersję : w czym prać pieluchy? Prosze o pomoc.



Baja
11-10-2010, 09:47
Witam.
Mam pytanko, zaczełam przygode z pieluchami, prałam kilka razy w proszku antybakteryjnym,,i pieluszki sa bardzo twarde, no i niektóre poszarzały. Czy mozna prac pieluchyw płłynie dla dzieci lovela z dodtkiem antybakteryjnym? No i co zrobic aby wybielic pieluszki i żeby nie były takie twarde?

Guest
11-10-2010, 09:48
przejrzyj wątek pranie pieluch założony przez magde1980 skarbnica wiedzy

ekomummy
12-10-2010, 19:13
A w jakiej temperaturze pierzesz? Czasami pomaga przestawienie się na wyższą temp. przy twardej wodzie (60 stopni). Moze za dużo proszku i nie wyplukuje sie z pieluch. 1-2 lyzki powinny wystarczyc.

Baja
13-10-2010, 10:56
Piore w 60 stopniach, może faktycznie za duzo proszku, dzięki za poradę ;)

Ela_Lovela
29-10-2010, 10:45
[reklama - proszę zapoznać się z regulaminem forum]

Stivel
29-10-2010, 10:50
Ela-Lovela-taka reklama na tym forum jest zabroniona - polecam przeczytać regulamin

Szczuru
29-10-2010, 10:58
poza tym Lovela strasznie tłuści pieluchy .. do ubranek jest ok,ale do pieluch się nie nadaje..sama po sobie wiem bo prałam w loveli a jak zdejmowałam już suche i tak pomacałam to normalnie miałam tłuste palce,więc do pieluch absolutnie nie polecam.Wolę Jelp'a ( takiego zwykłego bez bajerów do białego) i dodatek antybakteryjny o ;)

Pondo
29-10-2010, 13:19
Oczywiście ile matek tyle opinii ale, po pierwsze temat Magdy to kopalnia wiedzy po drugie..ja stawiam na Dzidziusia -tak pierzemy wielorazówki już 1,5 roku i NIC się nie dzieje, ale to może zasługa Bio-D dodatku Nappy fresh bo dodaję do KAŻDEGO prania- bio-d jechał ze mną nawet na wakacje.
Co do twardości pieluch- wszystko zależy od dwóch czynników- twardości wody i pralki. Wszystko co opisuje Magda, i inne mamy sprawdza się, ale przy twardej wodzie, i tak trzeba często powtarzać te zabiegi..

tonya
29-10-2010, 13:27
dziewczyny Eva_Lovela odgrzebała stary temat żeby zaistnieć na forum :/

Szczuru
29-10-2010, 13:34
dziewczyny Eva_Lovela odgrzebała stary temat żeby zaistnieć na forum :/


w sensie,że Baja i ElaLovela to jedno i to samo?Bo tak zrozumiałam :P

tonya
29-10-2010, 13:50
nie o to mi chodziło, raczej o to co napisała Stivel

Eva_Lovela chciała się po prostu zareklamować na forum i odgrzebała stary, akurat pasujący jej wątek :P

więc warto patrzeć też na daty postów w wątku zanim się coś napisze ;)

Szczuru
29-10-2010, 13:59
nie o to mi chodziło, raczej o to co napisała Stivel

Eva_Lovela chciała się po prostu zareklamować na forum i odgrzebała stary, akurat pasujący jej wątek :P

więc warto patrzeć też na daty postów w wątku zanim się coś napisze ;)


Kurczę ,faktycznie nawet nie zwróciłam uwagi :P

Ela_Lovela
03-11-2010, 15:34
tonyo, Gajgo,

moja odpowiedź miała charakter czysto poradnikowy i była reakcją na pytanie Bai, w którym chciała dowiedzieć się więcej o praniu pieluszek w Loveli. Moją intencją było więc pomóc, tym bardziej, że reprezentuję i dobrze znam tę markę. Uznałam, że moje rady mogą jej pomóc. Przykro mi, że mój wpis został odebrany przez Was w taki sposób.

Ela