PDA

Zobacz pełną wersję : spanie w chuscie



Lucy van Pelt
12-08-2008, 21:41
jak to robicie, ze wasze dzieci spia w chustach? Moj, jak dobrze idzie, zasnie ew. na ok. 20 min. ale tylko w przypadku, gdy spacer byl dlugi a on jest bardzo zmeczony...
Czy moze trzeba miec dziecko w wersji 'spioch'? ;) Bo moj, niestety, do takich nienalezy. Ostatnio jest niezle jak mu sie uda spac dwa razy w ciagu dnia po pol godziny.

A moze ja zle wiaze? Nie jestem jeszcze ekspertem w noszeniu, wiec moze jakies niedociagniecia maja wplyw?

Budzik
12-08-2008, 21:46

Lucy van Pelt
12-08-2008, 21:48
tak, chodze :) ale nie pomaga ;) w nielicznych przypadkach tylko, jak wspominalam powyzej...

grimma
12-08-2008, 21:50
W tez malo spal, w chuscie najczesciej jak gdzies szlam. zasadniczo trzeba wyczuc co mowi cialo dziecka. ja czuje kiedy on usnie, a kiedy bedzie szalal..
obserwuj.
a chusta niestety nie jest remedium na wszystko :)przerobilam to. dziecko tkore ma taka nature i malo spi spac bedzie malo nadal, ale bedize za to spokojniejsze emocjonalnie :)

Lucy van Pelt
12-08-2008, 21:57
spokoj emocjonalny mnie wystarczajaco urzadza :D

Skoki
13-08-2008, 01:22
Moze dlatego, ze mu goraco? W koncu lato. Moze woli spac jednak na lezaco? Nie ma co dziecka na sile w chuste pakowac, zeby pospalo. Ja swojego synka od razu przekladam do lozeczka albo wozka jak zasypia, niezle juz nawet opracowalam wyciaganie go z kieszonki.

kobra
13-08-2008, 03:29
malenstwo, ile miesiecy ma Twoj synek? dopiero teraz zaczelas usypiac go w chuscie? jesli tak, to pewnie nie przyzwyczajony jest i dlatego tak krociutko spi

Kajtek zasypial mi pieknie w chuscie, nieraz bylo to wrecz jedyne lekarstwo na marude :D

Luthien
13-08-2008, 10:03
Mój "model" też z tych, co w dzień nie śpią (ale za to w nocy.. marzenie :wink: ).

Lucy van Pelt
13-08-2008, 10:20
moj intensywnie jest noszony w chuscie od okolo 3,5 tygodnia. Dzis konczy 8 m-cy. Wczesniej mielismy przygody z chusta ale raczej w domu czy na krotsze wypady ale nie po 2 godz. dziennie jak teraz. Moze faktycznie nieprzyzwyczajony...
A model mam taki, ze nie lubi spac ani w dzien ani w nocy ;)

alhana
13-08-2008, 10:28
u nas to zalezy czy Mel ma co ogladac, najpierw zasypiala w chuscie po godzinie noszenia, teraz zalezy od tego jak bardzo jest zmeczona. Zreszta u nas problemem jest samodzielne zasypianie, tzn bez butli, wozka, chusty, czy fotelika samochodowego:(
Poprostu takie modele nam sie trafily:)

patik
13-08-2008, 16:57
[quote="Budzik":22mmyomo]

kobra
13-08-2008, 17:46
A model mam taki, ze nie lubi spac ani w dzien ani w nocy ;)

mam identyczny model :) Chociaz, nie chce zapeszac, ale od paru dni ladniej spi w dzien, mam nadzieje ze to nie jest przejsciowe :)

hanti
13-08-2008, 17:50
Kinia nadal potrafi w chuście usnąć, ale ja ją przekładam na śpiocha, bo mi niewygodnie z przelewającym się flaczkiem na plecach :wink:

tulipowna
13-08-2008, 18:06
totalny offtopic

hant wlasnie spojrzalam na twoj suwaczek i... raaaaany, jeszcze tylko 48 dni do konca ciazy!!! wow!!! a wydawalo mi sie, ze calkiem niedawno przedstawialas nam Czlowieka :) eh.... starzeje sie, czy co?