PDA

Zobacz pełną wersję : jak dobrać rozmiar kurtki dla dwojga?



skrzywka
03-10-2010, 20:32
pisałam juz o tym w innym wątku ale bez odzewu. Vega nie podaje konkretnych rozmiarów i nie wiem czy brać S czy M... wolałabym nie chodzić w worku ale dzieć a potem ciąża ma się zmieścić...

Karusek
03-10-2010, 20:49
myślę, że Vega bez problemu zmierzy Ci np. długość kurtki i szerokość pod pachami. Napisz do niej :)

agnesjan
03-10-2010, 20:58
Nie doradzę Ci za bardzo bo nie mam takowej, dopiero zabieram się do kupna, z tym że polaru dla dwojga;) ale wydaje mi sie, że taki jaki nosisz rozmiar to powinien być ok;) przynajmniej ja tak poszukuję-pod swój rozmiar nie pod naszą dwójkę;) choć może źle to robię?...może ktoś bardziej doświadczony się wypowie, to i ja skorzystam;)

miumi
03-10-2010, 21:15
Mierzyłam Suse's Kinder Deluxe. Normalnie noszę L, ale w tej kurtce dobra jest M. Ta sama kurtka dobre jest także na mojego małża, który normalnie nosi męskie L/XL.

skrzywka
03-10-2010, 21:44
normalnie czasem kupowałam kurtki S a czasem M, dlatego się waham... napisałam maila, poczekam na odpowiedź

ps. szkoda że nikt nie ma kurtki która mnie interesuje... kurcze, boję się tak drogiego zakupu przez neta, bez macania... chociaż i tak wybrałam jedną z tańszych opcji :) (MaM Two Way DeLuxe Jacket)