PDA

Zobacz pełną wersję : Lenny Lamb - nosidła Mei-Tai



babolek
11-08-2008, 11:11
Zapraszam do umieszczania recenzji

http://images24.fotosik.pl/264/1d7d6cbc141a8229.jpg (http://www.fotosik.pl)

Zuzia
15-08-2008, 22:13
To ja zacznę :-)
- tkanina skośnokrzyżowa spisała się na medal, bardzo dobrze dopasowuje się do dziecka, dobrze przylega, przykleja dziecko do noszącego jak chusta, swietna jest po prostu
- zagłówek - dla nas w sam raz bo łatwo go złożyć, jest estetyczny i nie przeszkadza
- wygląd - bardzo estetycznie i porządnie uszyte nosidło, bardzo ładne logo na metce i wyszyty napis, świetny pomysł z materiałem z panelu wszytym na końcach pasów biodrowych,
- pasy naramienne - szerokość w sam raz, jedynie wg mnie mogłyby być wypełnione czymś sztywniejszym (albo grubiej).

Generalnie - daję najwyższą ocenę. MT naprawdę bardzo wygodny i pięknie uszyty.

Mag
05-09-2008, 16:43
zdecydowanie zajefajny,ale muszę dłużej ponosić,żeby się poważniej wypowiedzieć :lol: 8))

Mag
05-09-2008, 20:09
-tkanina jest super,to fakt,nie będę powtarzać za Zuzią :lol:
(ale moim zdaniem,miętki skośnokrzyżowe są tylko dla niemowlaków,Marysi krótko po włożeniu już się nie podobało,że taka do mnie przyklejona-to uwaga nie do lennylamb,tylko techniczna dla mam)
-wykonanie naprawdę pierwsza klasa,z dużą dbałością i starannością o szczegóły (piękny haft na ramieniu etc)
-wielkość zagłówka w sam raz,natomiast ciut za miękki
-szerokość pasów idealna,ale wg. mnie żaden miętek bez ostrego wypełnienia w pasach na sporych długościach-koniecznie aż za dołki podkolanowe dziecka- nie jest wygodny ani dla mamy,ani dla dziecka.

podsumowując:
dla niemowląt miętek re-we-la-cyj-ny
dla starszych dzieci może być męcząco na dłuższych dystansach (pasy wbijały mi się w ramiona przy prawie 10 kilogramach Marysi,a jej w uda po kwadransie noszenia,co zmuszało mnie ciągle do poprawiania).

filandre
05-09-2008, 20:33
Przepraszam za spóźnioną opinię, ale ten tydzień to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Lenka zaczyna żłobek, Kubek poszedł do 1 klasy, a ja od poniedziałku wracam do pracy. To tyle wyjaśnień, a teraz do rzeczy :)

To co mnie urzekło w MT Lennylalmb to doskonałe wykonanie z troską o najdrobniejsze szczegóły. Lubię takie cacka :) Niezwykle staranne szwy, cudne logo, hafcik na ramieniu, piękna czerwień tkaniny, śliczny panel, wszystko razem tworzy doskonałą całość. Wrażenie estetyczne naprawdę na 5. Co do nośności, nam nosiło się naprawdę dobrze, wypełnione pasy nie wrzynały się, zagłówek fajnie podtrzymywał główkę, wiązania nie musiałam poprawiać, ale Lenka jest drobniutka i malutka więc dużego obciążenia nie było:)

Ogólna ocena zdecydowanie 5! Naprawdę polecam i gratuluję Babolku pięknego produktu!

Agakakaka
11-09-2008, 15:38
Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?

No i jeszcze w kwestii dalszej odsprzedazy... Czy mi ktos takie pofarbowane kupi?

Hansilein
17-09-2008, 13:59
Jam dopiero nowicjuszka, ale z tego nosidła jestem zadowolona i moja córka też. Bardzo wygodne, jak na mój gust dokładnie wykończone no i śliczne wzorki. Tylko muszę popracować nad "wrzuceniem" Kasi na plecy, bo tego jeszcze nie potrafię. :cry:

landa
17-09-2008, 21:49
Nosidło moim skromnym zdaniem jest super. Rewelacyjnie sprawdza się materiał skośnokrzyżowy, idealnie pracuje i podtrzymuje pasażera :D

1. Panel delikatnie, ale zdecydowanie otula dziecko. Dziecko jest jak przyklejone, ale w żaden sposób nie skrępowane. Pomysł z kolorowym środkiem jest genialny i sprawia, że nosidło wygląda jak marzenie.
2. Zagłówek nie został przez nas wypróbowany, bo dziecię nie spało na plecach, a na oko trudno ocenić, jest dość miękki i nie wiem czy podtrzymałby główkę śpiącego malucha. Za to kiedy nosi się z przodu można go złożyć i MT wygląda jeszcze ładniej :lol:
3. Pasy ramienne: szerokość w sam raz nawet dla osób z wąskimi ramionami, wypełnienie-gdyby było go ciut więcej być może byłoby lżej, bo jednak czuć na ramionach ciężar malucha (mój ma ponad 9 kg), dobrze się wiążą-węzeł malutki i stabilny, świetnie się je zakłada, nic się nie zwija ani nie skręca. Dla nas wypełnienie było na idealnej długości i sięgało aż pod pupę dziecka (w wiązaniu na plecach oczywiście).
4. Pas biodrowy-super.
5. Kolorowe końcówki bardzo mi się podobają.

Ode mnie 5
:applause: :applause: :applause:

babolek
01-10-2008, 14:40
Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?


W takich sytuacjach oczywiście można wymienić na coś innego lub zwrócić :). Wszystko nasze produkty to nowość z niektórymi połączeniami faktycznie zaryzykowaliśmy, ale pieczołowicie dopracowujemy technologię :) Więc tak dla jasności piszę, że naprawde, bez względu na ślady użytkowania można wszystko u nas zwrócić lub wymienić jeśli nie jest się zadowolonym z produktu. Oczywiście piszę to dla innych bo Agakakaka już wymieniła MT na malachitowego elastyka :)

rzezuchama
01-10-2008, 16:43
My załapaliśmy się na krzywy... :wink:
Ale fajnie się nosiło, choć tylko 2 dni. Dobrze dociąga, pomysł z końcówkami kolorowymi super, bo wreszcie wiedziałam co odplątuję!
No i niosłam moje 10kg z przodu (czego już właściwie nie robię, bo za ciężki) i było ok! Pierwszy raz nosiłam COKOLWIEK skośnokrzyżowego, no i rzeczywiście, rzeczywiście...
No to 5, choć pewnie dla nas wybrałabym inne kolory panela, bo czerwień pasów - super.
Pozdrawiam.

aniakom
06-10-2008, 16:43
No to potestowałam - na tygodniowych wakacjach ze zwiedzaniem :D
Zatem wypunktuję:
1. Wygląd - świetny. Opisywana już dbałość o szczegóły - wykończenie pasa biodrowego, haftowane dyskretne logo, itd. Czerwienie bardzo lubię, więc tym bardziej mi się podobał.
2. Wypełnienie pasów - biodrowego miękkie i wystarczające, naramienne mogłyby być mocniej?/czymś twardszym? wypełnione. Nosząc na plecach na dłuższe dystanse jednak mi się wrzynały w ramiona. Dobrze się wiążą.
3. Dociąganie - REWELACYJNE! Jednak skośnokrzyżowa tkanina bije na głowę bawełniane płótno czy nawet sztruks (mam i noszę w obydwóch typach). Panel świetnie otula dziecko, przykleja je po prostu. Zwłaszcza dla niemowlaka będzie super.
4. Zagłówek - przy noszeniu z przodu złożony fajnie wygląda, podniesiony jakoś tam dosięgał główki, karku. Na plecach był stanowczo za nisko, nie podpierał głowy śpiącej Zosi w ogóle. Może zatem dwa różne rozmiary panela? ( Zośka ma 15 m-cy, ok. 80 cm i 10 kg).

Podsumowując - BARDZO DOBRE nosidło :thumbs up: . Lepsze do noszenia z przodu, skrzyżowane pasy się nie wpijały, choć na plecach też się sprawdzi na krócej (ja nosiłam nawet 4 godziny).
Bardzo się cieszę, że mogłam je wypróbować, dziękuję!

mart
16-10-2008, 00:11
no to moja kolej - piszę nieświadoma tego, co powyżej w wątku - przeczytam po napisaniu

1. MT bardzo ładnie i starannie uszyty, bardzo ładna wszywka z logo, plus za instrukcję prania, a haft z logo - może już za dużo zdobień?
2. materiał: jeśli testerki przede mną prały to wygląda na solidny, kolor na trwały i nie gniecie się specjalnie
3. całość nosidła kompaktowa, panel cienki, ładnie otulał mi madzię
4. Rozmiar - Magda ma 14 miesięcy ale jest nieduża - myslę, że to nosidło rozmiarowo nie jest dla dzieci wyższych niż 75cm i cięższych niż 8-9kilo
5. z rozmiarem wiąże się nośność i pasy - ponieważ sam rozmiar nie pozwala wg mnie na noszenie większych dzieci to pasy nie muszą być super nośne. Jednak nawet przy dziecku ok.9kilo poszerzyłabym pasy o 1-2cm i na pewno wprowadziłabym solidniejsze wypełnienie - najlepiej takie, żeby MT był wciąż miękki i kompaktowy a lepiej przenosił ciężar.
długość wypełnienia pasów górnych do przemyślenia - ja lubię długo, żeby kończyło się sporo za krzyżakiem pod pupą.
generalnie pierwsze wrażenie nt nośności nie było za dobre. za drugim razem naprawdę dobrze dociągnęłam i spacer godzinny z dzieciem z przodu był całkiem przyjemny.
6. duży plus za zaznaczenie końcówek pasa dolnego.
7. górne pasy za długie albo dolne za krótkie - chyba fajniej by było gdyby była mniejsza różnica w długościach dyndających ogonów.
8. zagłówek - nie układał nam się - odstaje w sumie nie pełnił swojej funkcji ochronnej. sznureczki może by coś pomogły?
9. fajnie by było, gdyby do mt była torba z tych samych materiałów

babolku - może warto wprowadzić rozmiarówkę? ze 3 rozmiary by wystarczyły.
powodzenia!

edit po lekturze wątku:
mei tai nie jest nosidłem dla noworodków i małych niemowlaczków. już o tym było - mają siedzieć samodzielnie!
nawet jeśli materiał panela jest skośnokrzyżowy to i tak podparcia kręgosłupa nie uzyskamy jak w chuście, szczególnie, że panel w babolkowym MT nie jest super szeroki. dodatkowo dla niemowlaczka w MT żaba jest zdecydowanie zbyt rozjechana!
ja bym jednak popracowała nad nośnością, przy zachowaniu super przyjemnego dociągania i otulenia dziecka a nie dedykowała nosidełko dla 4-6 miesięczniaków.

mart
22-10-2008, 23:10
jeszcze jedno po dzisiejszym dniu: materiał skośnokrzyżowy daje łatwe dociąganie ale i ... trudność w utrzymaniu węzełka pomiędzy pierwszym supłem a drugim. troszku mi się węzełki rozjeżdżają, szczególnie z pasa dolnego.

Agakakaka
23-10-2008, 09:50
Ja jestem zadowolona, mam tylko jedno zastrzeżenie. Uprałam przed pierwszym użyciem i mi zafarbował panel, a prałam w 30 stopniach. Specjalnie nastawiłam na delikatne i chłodne pranie żeby tylko zmiękczyć i odświeżyć. Na ulotce była informacja, ze przy pierwszym praniu może trochę farbować, więc nie wiem czego się spodziewałam. Nie wygląda źle, ale panel był czarno biały, a teraz mam zielono czarny, mniej kontrastowy i wciaz się zastanawiam czy mi się to podoba?


W takich sytuacjach oczywiście można wymienić na coś innego lub zwrócić :). Wszystko nasze produkty to nowość z niektórymi połączeniami faktycznie zaryzykowaliśmy, ale pieczołowicie dopracowujemy technologię :) Więc tak dla jasności piszę, że naprawde, bez względu na ślady użytkowania można wszystko u nas zwrócić lub wymienić jeśli nie jest się zadowolonym z produktu. Oczywiście piszę to dla innych bo Agakakaka już wymieniła MT na malachitowego elastyka :)

Potwierdzam :) I chwalę pod niebiosa świetny serwis :)

Zelda
16-11-2008, 21:09
i my juz jestesmy po testowaniu, za co baaaaaaardzo dziekujemy :)
zdjecia za chwile umieszcze w watku ze zdjeciami, a ode mnie kilka slow,
nosidelko jest bardzo ladne, starannie uszyte, co prawda kilka nitek spod szwow wychodzi ale to w niczym nie przeszkadza, zaklada sie bardzo fajnie, super dociaga - dzieki skosnokrzyzowej tkaninie, panel fajnie sie uklada, otula dziecko, minusik maly za lekko wypelnione pasy - to moze byc jednoczesnie plus, poniewaz po zlozeniu zajmuje malo miejsca, ale przy ciezszym dziecku juz sie ciezar na ramionach odczuwa,
tkanina przyjemna w dotyku, mt jest juz mieciutki :)

andziulindzia
24-11-2008, 18:06
MT jest bardzo starannie uszyty, dla mnie różnica między zwykłą tkaniną bawełnianą a skośnokrzyżową była niezauważalna, ale dla innych to na pewno plus. Bardzo ładny dobór kolorów, pasy przyzwoicie wypełnione. Zagłówka nie miałam okazji wypróbować na śpiącym dziecku, ale wydaje się być odpowiedni do trzymania główki na miejscu. Jak dla mnie produkt na 5

Dużo się nie ponosiliśmy bo moje dziewczyny po pierwsze chore a po drugie już za duże. Babolku, może warto zastanowić się nad szyciem większych MT? Skusiłabym się może na niego ale musiałby być większy (szerszy i dłuższy panel i szersze pasy naramienne).

Polecam tego MT wszystkim chętnym :D

Andzia

Magme
01-12-2008, 09:47
Ja ogladałam na spotkaniu KK , obejrzałam i moje uwagi są następujące:
bardzo dobre wykonanie, bardzo porządnie uszyty, szwy ściegi równiutkie, ładnie wyprofilowane, materiał świetny, kolorystyka rzecz gustu - ale tez ładna w zasadzie :), panel moim zdaniem raczej szeroki - nie wsadzałam mojej Kingi bo jeszcze za malutka, ale wsadzałam córkę koleżanki 8 mies raczej z tych chudszych dzieci i panel moim zdaniem na nią był mocno za szeroki.. ale może jak się jej wyrośnie :P.. kolorowe końce bardzo fajny pomyśl i efektowny
Na temat noszenia się nie wypowiem bo sama osobiście nie nosiłam :) a szkoda..
Ogólnie produkt mi się podoba :)

zulam
21-12-2008, 00:16
Testowy MT próbowałam na moich maluchach: Zuzia trzylatka ok.13 kg i ok. 92 cm wzrostu, Ignac 1rok 8mies 9kg 82 cm. Wymiary mają pewne znaczenie bo IMHO dla Zuzi mimo że niezaduża MT był za mały (panel za wąski) a dla Ignaca akurat (ale on z kolei jest zdecydowanie mały jak na swój wiek). Nosiłam tylko na plecach.
Zachwyciła mnie staranność wykonania i piękna czerwień miętka (panel nie w moim typie więc nosiłam głównie na lewą stronę :)). Bardzo dobry pomysł z zaznaczeniem pasów. Tkanina nie sprała się i nie wykazywała objawów zniszczenia mimo licznych już prań.
Co do wypełnienia pasów naramiennych może być to plus - bo mamy wtedy dobrze składalny się, kompaktowy MT, a ja takie pasy osobiście lubię bo mniej mi się zsuwają z ramion niż szersze a sztywniejsze pasy. Na minus mniejszy komfort noszenia niż w dobrze wypełnionych pasach, rekompensowany trochę skośnokrzyżową tkaniną.
Zuza była dla MT za duża i za wysoka (wystawała od łopatek w górę z miętka i nawet zagłówek pod kark nie sięgał) ale mimo to nosiło ją się fajnie, na krótkich odcinkach kapitalnie, bo szybko się motało, łatwo wiązało a węzły małe. Zuzka Ignaca nie wiem dlaczego wkładało mi się dużo gorzej, a i on był zły bo siedział niżej niż zwykle (w chuście) i mało widział. Zagłówek byłby dla niego chyba niewystarczającą podpórką do spania na plecach (lepszy byłby doczepiany czy doszywany wyższy na sznureczkach), ale podczas spania nie mieliśmy okazji wypróbować.
Oceniam MT na piątkę, ale jak to z miętkami bywa trzeba się dobrze do nich przymierzyć żeby być w pełni zadowolonym, przeznaczony raczej dla młodszych dzieci.

Jedyna
05-03-2009, 19:16
To moje pierwsze MT, które miałam okazję testować. Z przodu było nam super wygodnie, gorzej z tyłem. Jednak to chyba wynik małego doświadczenia z takimi wiązaniami. Mt mięciutki, delikatny. Be zastrzeżeń. Pasy jak dla mnie wystarczającej długości (męza nie udało mi się namówić na założenie i dokonanie oceny).
Dla nas zagłowek pełnił rolę kapturka bo synek z tych drobnych i znikał mi w MT całkowicie.

robertynka
31-03-2009, 13:16
to moje trzecie MT które mierzyłam. Nosiłam tylko na placach, krótko i po domu. O ile dla mnie znośne, o tyle dziecku coś się nie podobało. Buntował się bardzo. Być może bał się, że wypadnie, bo i ja miałam takie wrażenie, że zaraz wyjedzie dołem. Moim zdaniem z winy pasa biodrowego - jak dla mnie to jedyny słaby punkt MT. Wypełnienie pasa pod panelem już się zbiło trochę i nie wypełnia go szczelnie. Przez to pas nie przylegał szczelnie do pleców a podwijał się pod pupę dziecka. Tym samym też gorzej przenosił ciężar z ramion na biodra. Może pomogłoby przeszycie wzdłuż (jak w pasach naramiennych)? Osobiście wolę dużo sztywniejsze pasy biodrowe.
Za to naramienne są ok. Tak jak zulam szerokich nie lubię, bo mi zjeżdżają.
Dziecko nosi ubranka 86/92 i panel na wysokośc był dobry, na szerokość mógłby być szerszy, ale bez przesady, widziałam węższe. jak dla mnie zagłówka mogłoby nie być, bo niewiele podpierał (pasy i tak zaczynały się na wyskości ramion/szyi dziecka), na pewno nie dałby rady latającej głowie. może przydaje się przy jeszcze wyższym dziecku.
Kiedy MT do mnie dotarło, było już widać przetarcia koloru na pasach ale panel nadal w soczystej czerwieni. Nic się nie pruło - solidnie uszyta rzecz.
dziękuję za mozliwość testowania.

sara
17-04-2009, 15:01
Tkanina nie sprała się i nie wykazywała objawów zniszczenia mimo licznych już prań.


Ja jeszcze w fazie testów, ale już pierwsze co mogę powiedzieć, a dopiero dziś dostałam tego MT, że nosi już ślady użycia, bo tkanina jest sprana. To pierwsze, co mi sie rzuciło w oczy!
Zajrzałam tu z ciekawości, czy ktos też już to zauważył.

babolek
22-04-2009, 14:28
Sara - to nosidło chodzi po ludziach już jakieś 8 misięcy, u każdej z osób powinno byc nie dłużej niż tydzień i pewnie jest bardzo często prane więc chyba miało prawo się zużyć ;)

Chciałam poinformować, że obecnie mamy już nowy model nosideł, pasy są dużo lepiej wypełnione, MT posiada również kapturek.

babolek
22-04-2009, 14:28
Sara - to nosidło chodzi po ludziach już jakieś 8 misięcy, u każdej z osób powinno byc nie dłużej niż tydzień i pewnie jest bardzo często prane więc chyba miało prawo się zużyć ;)

Chciałam poinformować, że obecnie mamy już nowy model nosideł, pasy są dużo lepiej wypełnione, MT posiada również kapturek.

chineczka
24-04-2009, 23:09
Witam
jestem zainteresowana takim nosidłem ale poczytałam opinie i chciałam zapytać kiedy w takim razie będzie w sprzedaży takie z kapturkiem? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

sara
27-04-2009, 14:52
Mój młody ma 14 mscy i 10,5kg.
Pierwszy raz mi sie buntował, że nie chce być niesiony...
Ale nosiłam go sporo - jeden ze spacerów był 1,5h godzinny i po godzinie (akurat był z przodu) zaczął sie strasznie złościć i wyrywać z nosidła. Nie wiem, czy mu było nieywgodnie, coś mu sie wpijało???

Z uwag:
- ja lubie porzadnie wypełnione MT, zwłaszcza pasy
- lubię też szersze pasy ramienne, te mi sie rolowały; może gdyby też byly bardziej wypełnione, to nie zwijałyby się
- zagłówek nam sie nie przadał i nawet był kłopotliwy, bo się czasem odginał z powrotem niepotrzebnie, może lepiej go czymś przypinać?

dzięki za możliwość testowania. powodzenia w dochodzeniu do ideału:)

paskowka
12-05-2009, 07:42
Miałam możliwość testowania ślicznego czerwonego MT od LL, to chyba nowy model, bo już z kapturkiem. To mój drugi MT więc porównania wielkiego nie mam, ale nosiło mi się świetnie - przede wszystkim tkanina fajna, mięciutka, fajnie otula dziecko, nie odstaje, no i przypadku mojego dziecka, które jest drobne, bardzo cenię sobie możliwość dopasowania panelu od kolanka do kolanka. Mnie urzekła łatwość instalacji, ale to generalnie wszystkie MT mają:) Co do pasów to dla mnie OK - w sam raz, nie za wąskie i nie za szerokie.
Ja zauważył sam babolek oddając mi MT do testów, kapturek miał trochę za długie troczki, ale to absolutnie nie przeszkadza ani w wiązaniu, ani w noszeniu.
Bardzo mi się podobał i chciałabym mieć takiego :lol:

aggacz
19-05-2009, 14:07
my testowalismy piekne czerwone MT LL z kapturkiem caly zeszly w-end.
oto my w akcji:
http://klubkangura.com.pl/galeriakangur ... CN3378.JPG (http://klubkangura.com.pl/galeriakangura/index.php?album=wlocl%2F16-05-2009&image=DSCN3378.JPG)
nie mam jakos specjalnie duzego doswiadczenia z MT, ale dla mnie LL jest cale wspaniale! pieknie uszyte, bardzo wygodne, wspanialy kolor, idealny rozmiar, super pomysl z kapturkiem (przydal sie podczas dlugiego lesnego spaceru). moj m. nosil juniora na tym spacerze wlasnie i na koniec spytal, czy nie mozemy nosidla juz sobie zostawic? ;) w obliczu tych naszych achow i ochow zamowilismy nowke ze sklepu, wlasnie byl u nas pan listonosz :D
stawiam 5!
ps: no i jeszcze jedno: mam ogrooooomna slabosc do tej owieczki :love:

alexi0
16-06-2009, 14:32
jestem nowa w tym temacie i to moje pierwsze MT i do tego LL
mam go od paru dni i jestem mega zadowolona a mała nawet nie protestuje bo bardzo lubi sie nosic i byc przy mnie :)
jest starannie uszyty i bardzo wygodny w noszeniud i mam nadzieje ze bedzie tak jak najdłuzej...

v
03-07-2009, 02:03
co sie bede powtarzac:
b. starannie wykonane cacuszko z zaglowkiem kompletnie niefukcjonalnym
cudnie cienki na lato, uzywalam w niedawne mordercze upaly - :thumbs up:
niestety, zbyt delikatny dla ciezszego dziecka

daje 4 i niecierpliwie czekam na nowa wersje :)

escada
14-07-2009, 13:02
Cudny miętek, aż żal było odsyłać. Super wygodny jak dla mnie, fajnie dociąga się pasy. Nie wiem czy zagłówek podtrzymał by główkę śpięcego malucha (Maja nie zasneła mi nigdy na spacerze) choć wolałabym przetestować z kapturkiem. Dzięki za możliwość testowania.

ladybird
14-07-2009, 15:39
Testowałam MT z kapturkiem i urzekło mnie to nosidło. Skośnokrzyżowa tkanina trzymała bardzo ładnie moje dziecko, dobrze przylegało. Pas biodrowy wygodny, pasy naramienne też, chociaż odnosiłam wrażenie, że przez używanie straciły już nieco na "sztywności". Bardzo solidnie i ładnie wykończony. Kapturek przydał nam się... w czasie deszczu.

Jeśli chodzi o rozmiar, to wydaje mi się, że dla mojego dziecka był ok. Ma prawie 90 cm wzrostu. Panela starczało akurat od kolanka do kolanka. Na długość sięgał zagłówkiem idealnie za główkę i osłaniał kark. Natomiast jeśli chodzi o wagę (ok 14 kg), to musiałam naprawdę przyłożyć do wiązania, żeby jej przesadnie nie czuć po jakimś czasie.

Z nosidła najbardziej zadowolona była nasza dwulatka. Podobało jej się w tym "foteliku", bo montowanie trwało krócej niż do chusty :)

MT godny polecenia!

Mamusia Jasia
17-07-2009, 10:32
Jam dopiero nowicjuszka, ale z tego nosidła jestem zadowolona i moja córka też. Bardzo wygodne, jak na mój gust dokładnie wykończone no i śliczne wzorki. Tylko muszę popracować nad "wrzuceniem" Kasi na plecy, bo tego jeszcze nie potrafię. :cry:

Ja opanowałam patent z rozkładaniem na tapczanie. Tapczan złożony, rozkładam MT, na tym sadzam małego, przekładam nóżki, siadam, zawiązuję w pasie, wstaję podnosząc jednocześnie długie pasy, itd. Jakoś się sprawdza kiedy jestem sama w domu. Próbowałam go przekladać nad głową lub z boku ale to dla mnie zbyt ryzykowne.
Z MT jestem zadowolona. Sprawdziło się świetnie ostatnio w pociągu gdy jechaliśmy do teściów.

Kreska
04-08-2009, 13:33
Testowałam MT z kapturkiem.
Jest bardzo wygodny (mimo że był na nas za duży-tzn za wysoki-musiałam zawijać 2 razy(Mała ma 8 miesięcy i 74cm)), miękki, przewiewny, łatwo się wiąże, dobrze otula. :applause:
no i jest ładny i solidnie wykonany.
Pasy ramienne wypełnione, nic się nie wbija i nie ugniata.
Natomiast wolałabym pas biodrowy bardziej wypełniony/usztywniony, bo już po niedługim noszeniu mi się rolował...
Zagłówek nie podtrzymuje głowy, kapturek też nie- ale przydał nam się jako ochrona przed słońcem :)
Kapturek ma chyba troszkę za długie troczki... jak się zapomni ich gdzieś zaczepić to można przydepnąć wchodząc po schodach ;)
Byłyśmy bardzo zadowolone, żal było odsyłać ;) Za drobne niedociągniecia daję 4.
Dziękuję za możliwość testowania!:)

lillyofthevally
04-08-2009, 21:59
po testach MT bez kapturka ;)
stwierdzam,że jest SUPER!!!!! :thumbs up:

pasy ładnie wypełnione - nie gniotły
co mi sie podobało - to, to, że pas biodrowy nie jest długiiiiiiiii!!!! i nie zwisa!:ninja:

wymiar - jakby pod nas :) - ładnie otulał to co miał!

jedyny "-" to taki, że kolorki (czerwień) trochę się już sprały

mogę śmiało go porónac do Babyhawka - nosi się równie idealnie :)

dzięki za test!!! :*

v
16-09-2009, 22:00
co sie bede powtarzac:
b. starannie wykonane cacuszko z zaglowkiem kompletnie niefukcjonalnym
cudnie cienki na lato, uzywalam w niedawne mordercze upaly - :thumbs up:
niestety, zbyt delikatny dla ciezszego dziecka

daje 4 i niecierpliwie czekam na nowa wersje :)

no to uzywalam nowej wersji
zdecydowanie lepsze nosidlo
wypelnienia +
pasy +
obecnosc kapturka +

uwagi do kapturka:
za duzy. za kazdym razem zawijalam, bo zaslanial glowe, ale moja ;)
jak mialam dziecko z przodu, nie moglam siegnac do szlufek z tylu, sa wszytse za daleko

fajny patent z mocowaniem na sznureczek, gdy kapturek jest nieuzywany: mozna go zrolowac i zahaczac nie o pas, tylko z boku panelu - funkcjonalne i b. ladnie wyglada :)

brawo.

nisiek_p
21-09-2009, 11:56
Bardzo dziękuję za możliwość testowania MT.
Niestety my jakoś nie dogadaliśmy się. I nie potrafię dokładnie sprecyzować z jakiego powodu.:confused:
Ogólnie MT bardzo ładny i widać, że starannie uszyty.
Maciek ma 9,5 kg i 86 cm. Bardzo nie lubi mieć schowanych rączek, a tu przy podwiniętym panelu na pasie biodrowym było trochę za krótko, a przy rozwiniętym trochę za długo i "piło" go pod paszkami. Pas biodrowy też wolę grubiej wypełniony i sztywniejszy, bo ten się nieco odwijał. Podobnie z pasami naramiennymi. Z kolei z zagłówka do spania nie korzystaliśmy, ale przy noszeniu nieco nam odstawał od karku/pleców.
Przepraszam za taką opinię, ale jakoś tak wyszło tym razem.:oops:
Pewnie wpływ na moją ocenę ma fakt, że przyzwyczaiłam się do naszej samoróbki meitaiowej (choć nie nosimy się w niej zbyt często).

nianja
08-10-2009, 14:19
dziękuję za możliwość testowania, trochę spóźniona tu piszę :oops:
jak dla mnie mt świetny, nosiło nam się super nasze 11 kg, akurat testowaliśmy w czasie wyjazdu i trochę go wymęczyliśmy :lol:
bardzo wygodne, świetna tkanina, pasy nie wrzynały się, dziecko super otulone panelem. przy następnym dzieciu planuję sobie takie sprawić :lol:

magdulka
08-10-2009, 20:06
MT bez kapturka gościł u nas kilka dni i muszę napisać, że ciężko mi było wysłać go dalej :ninja:
Mój synek waży obecnie 12,5kg a spacerowaliśmy trzy razy po około 1,5 godziny. Z czystym sumieniem mogę polecić to nosidło dla większego "klocka".
Absolutnie fajnie mi się nosiło! Żadnych dolegliwości po noszeniu, typu: ból miedzy łopatkami czy ból krzyża też nie miałam - a zdarzało się to przy innych nosidłach :applause:

O estetyce wykonania już było więc się tylko podpiszę pod tym co już zostało napisane :mrgreen:

Pięknie dziękuję za możliwość testowania!

qqrq5
29-10-2009, 15:39
my juz po testach MT z kapturkiem za co slicznie dziekuje
musze powiedziec ze to jedno z najlepszych MT jakie miałam u siebie
materiał cudny, swietnie otulal mojego klocka 16kg i nawet jak nosiłam z przodu nic mnie nie ciązyło
uszyty bardzo staranie co zrobiło na mnie mega wrazenie

jedyny minus to wszyłabym pasy bardziej pod skosem, bo jak mocniej dociagnełam to wpijały mi sie w szyje

dziekuje :)

nella
02-11-2009, 12:03
niestety ale Nam Mt z kapturkiem nie podpasował wogóle, pasy jak dla mnie mimo wypełnienia bardzo niewygodne.

kolor i tkanina mnie zszokował - bo po wielu testach miałam u siebie chusty, które przeszły wielokrotne pranie i tak nie wyglądały - czerwień wyblakła ciut zmechacona, MT wyglądał jakby wojnę przezył:ninja: jesli chodzi o panel nie wypowiadam się bo rzecz względna i zależy od gustu

nie testowałam kapturka, nie było potrzeby, ale małż mój który starał się zamotać podczas mojej nieobecności - gubił się w sieci sznurków - tak mi to zrecenzował

odnoście przeszyć, wypowiem się wieczorem jak dokładnie obejrzę jeszcze MT, ale z tego co pamiętam, był slicznie przeszyty:thumbs up: ogólna ocena niestety dobra z minusem chyba nawet:roll:

espejo
24-11-2009, 22:49
Pierwsze wrażenie - śliczny, ale to rzecz gustu:) bardzo starannie uszyty, mięciutki, miły w dotyku.
Noszenie - niestety za dużo nie ponosiłam bo do mojego choróbska jeszcze doszła awaria dystrybutora i ciężko mi było z bolącą piersią... nosiłam tylko z przodu, bo z tyłu nie umiem MajTać:twisted:, ale próbowałam...
MT podobał się całej rodzinie - mnie było wygodnie i wyraźnie bardzo wygodnie było młodemu:) męzowi się podobał za urode i wlasnie za to poczucie wygody u Piotrka, no miał na pysku napisane, że mu dobrze:)
Pasy wygodne, nic się nie wrzynało, nie nosiłam za długo, ale mój prawie 10 kg ciężar dobrze był podtrzymywany. Załuję, że nie mogłam iść na spacer, żeby sprawdzic nośność:(
Kapturek - mam mieszane uczucia, bo z przodu mi przeszkadzał i te sznurki mi sie platały, może z tyłu dla wprawionych jest przydatny, przy mojej nieudanej próbie zaMonTowania Piotka na plecach tez mi się jakos tak założyl do środka.

edit: bo zapomniałam dodac
ocena - 5, bo mnie bardzo mile zaskoczył, chociaż nie miałam mozliwości ponosić dłużej

aliona
04-12-2009, 18:19
to moje pierwsze spotkanie z MT, więc być może moja opinia nie będzie zbyt miarodajna...

z początku ten wzór (błękitne pasy+panel w duże ciemne kwiaty) w ogóle mi się nie podobał, ale zaraz po zamotaniu baaardzo zyskał. Jest śliczny! :thumbs up:
tkaniny bardzo miłe w dotyku, aż chciało się go głaskać :lol:
pięknie nosi, było nam baaardzo wygodnie mimo tego, że mietek był na nas trochę za duży (mam bardzo drobne dziecię, a sama wąskie ramiona, więc pasy naramienne były dla mnie ciut za szerokie).
mega wygodny na ramionach (świetnie wypełnione pasy)
w ogóle nie czułam ciężaru dziecięcia.
zakochałam się dzięki Lennemu w mietkach (o zgrozo dla mego portfela ;))

dankin-82
06-12-2009, 08:39
ja nie testowałam tylko nabyłam i jestem rozczarowana bo pomimo starannego wykonania komfort noszenia jest nijaki, żle mi się w nim nosi; oczekiwałam czegoś więcej:cryy:

beatah
08-12-2009, 22:15
MT z kapturkiem, kolor szafirek - ocena 5 :)
Bardzo wygodny - miękkie pasy naramienne, dobrze wypełnione, nic nie uciska, nie czuć ciężaru dziecka (aktualnie 9 kg :) ), dobrze nosi
Ładny wygląd - estetycznie uszyty, ładnie dobrane kolory i materiały
:thumbs up: :thumbs up: :thumbs up:
jestem za!

joah81
15-12-2009, 00:06
Testowałam czerwonego MT z kapturkiem, ale tylko po domu, bo akurat Mała była chora. Bardzo dziękuję :) i jak dla mnie na plus:
- bardzo mięciutka tkanina, przylegająca do dziecka
- nie za szerokie pasy
- staranne wykonanie
Na minus:
- stanowczo wolałabym bardziej wypełniony pas biodrowy
- materiał był mocno sprany jak na moje oko, ale to może tylko dlatego że to testowy MT i wiele osób go wykorzystało ;)
Lence dobrze się siedziało na plecach, ale dał się odczuć słodki ciężar.
Podsumowując: mooocna czwórka ode mnie :)

anmuszka
28-12-2009, 13:37
NMy testowaliśmy czerwony MT bez kapturka. To był nasz pierwszy MT no i sie niestety zakochalismy z całą rodziną bo nawet pewien wujek przymierzał. MT bardzo starannie odszyty, nosiło się nam bardzo wygodnie, szybko wiążący sie i szybko zdjemujący także dla nas super. Nosiliśmy i z przodu i z tyłu i było ok. Trzeba starannie dociągać pasy - takie jest moje zdanie

anmuszka
07-01-2010, 17:26
Hej! My wlasnei po testach niebieskiego z kapturkiem. Dla mnei zdecydowanie wygodniejszy niż czerwony. mam wrazenie ze pas biodrowy jest tu lepiej wypelniony. Starannie odszyty, i wygodny. polecam!

fourmar
09-01-2010, 23:47
testowałam czerwonego MT, pierwszy w karierze tak w ogóle...
moje wrażenia: kolor sprany ale mimo to bardzo ładny, eneretyczny, taki mój.....
pasy ładnie wypełnione, biodorowy mógłby być troszkę mocniej wypełniony, ale ok
najbardziej zachwycona MT była moja mama:) któa na codzień opiekuje się Małą, była wręcz zachwycona
myślę nad zakupem:)))
dzięuje serdecznie za możliwość tesowania
pozdrawiam

kanka9
11-01-2010, 18:31
Właśnie niebieski z kapturkiem poleciał dalej na testy a moja opinia to:
-Po pierwsze bardzo ładnie wykonany tak jak pisały dziewczyny, dbałość o szczegóły.
- kolorek fajny ale materiał na panel nie moja bajka (ale to można zmienić ;-))
- pasy fajnie wypełnione no i na moje gabaryty super długości nie za krótkie ale i nie dyndające się .
- Nosi się super i łatwo zakłada (niestety testowałam tylko w domu ;-( ) Tylko po jakimś czasie już czułam że nosze jakieś 10kg tym bardziej że mała kręci się okrutnie ostatnio, woli chodzić ;-/
ogólnie 4 z wielkim + ;-)
Zdjęcia mam niestety tylko z lalą więc nie wiem czy sens wstawiać :ninja:

jamamajka
15-01-2010, 10:43
Mieliśmy przyjemność nosić się w czerwonym MT.
Wrażenie wizualne niezbyt korzystne - nie jestem fanką strażackiej czerwieni, w dodatku w połączeniu z beżowym, subtelnym panelem... brr! No ale to jest moja subiektywna opinia.
Bardzo fajny pomysł z wykończeniem pasów biodrowych materiałem, z którego uszyty jest panel - podobało mi się to. W ogóle wykonanie nosidełka bardzo staranne, nie mam do czego się przyczepić.
Tkanina chustowa ma swoje plusy i minusy. Na plus warto zaliczyć fakt, że dzięki jej użyciu MT lepiej otula dziecko, fajnie pracuje i dobrze się dociąga. Minus tego rozwiązania - miałam problem z zawiązaniem węzła, materiał mi się ślizgał. Ale jak się cały czas ciągnęło za pasy, było OK. :thumbs up:
Nosi się wygodnie, nic się nie wrzynało, pasy naramienne dla nas akurat.
Daję solidne 4, ocenę obniżyłam ze względu na wygląd nosidła... no nie podobało mi się i już. :twisted:

Bardzo dziękujemy za możliwość przetestowania Mietka! Szkoda tylko, że nie udało się zrobić zdjęć :frown

Asikka
15-01-2010, 20:42
Bardzo podobało mi sie zestawienie kolorów - szafirowy, beż, brąz... Zagłówek wygląda jak długa szyja murzynki;-) Materiał bardzo miły w dotyku, miękko otulał dziecko.
MT na moje dziecko (69cm) za duży, podwijałam dolny pas ale i tak wystawały tylko oczy.
Jak dla mnie za dużo pasków do wiązania w tą paskudną pogodę (urok MT:p). Paski od kapturka za długie, chociaż taka długość może być dobra gdy nosi się dziecko z tyłu. Pasy górne, według mnie, mogłyby mieć więcej wypełnienia, bo przy dłuższym noszeniu zaczeły mi się wrzynać w ramiona. Może kilka dni więcej noszenia i ocena byłaby bardziej rzetelna.

milmila
21-01-2010, 13:51
Ja testowałam dwa MT. Oba czerwone. Jeden z kapturkiem, drugi bez. Wolę z :)
Bardzo podobało mi się to, że MT zajmowały mało miejsca, miały wcale nie bardzo szerokie pasy a mimo wszystko moje ukochane 9 kilo nosiło mi się bardzo wygodnie :)

anqa
05-02-2010, 23:25
Na wstępie chciałam bardzo podziękować za możliwość testowania. W sumie był to mój pierwszy MT, więc ciężko porównać do jakichkolwiek innych, ale odczucia moje są następujące:
- kolor faktycznie trochę 'sprany', z moją chustą niestety podobnie ale widocznie taki urok LL
- malutki, zgrabniutki, łatwo zabrać ze sobą na wyjście za co wielki plus
- bardzo starannie wykonany
- urzekła minie łatwość zakładania, super na krótkie noszenia po domu, a że dzieć akurat był wyjątkowo kapryśny (zapalenie ucha), MT okazał się zbawieniem
- niestety jak dla mnie mało wypełnione pasy naramienne - trochę odczułam na ramionach, mimo że mała leciutka nosiło mi się zdecydowanie gorzej (bardziej męcząco) niż w chuście
- musiałam starannie wiązać i czasem dowiązywać bo się lekkie luzy robiły
- zagłówek super się sprawdził przy drzemkach - mała usypiała w MT jak automat
- miękki więc super otulał dzieciaczka
Generalnie MT mnie i małą urzekł, a nawet troszkę przekonał męża :)
Daję 5 z małym minusem za wypełnienie pasów

nehema
23-02-2010, 11:37
MT Z KAPTURKIEM CZERWONY

testowałam to i mogę coś napisać - to było nasze pierwsze spotkanie więc może nie wiem nie znam się ??
ogólnie materiał miękki miły w dotyku, motyw na nosidłe OK ale to chyba tutaj kwestia drugoplanowa natomiast co do samego noszenia to panel dla nas za szeroki oraz za duży ogólnie przez co nie było nam wygodnie :/
kaptur wielgachny (ale do tej pory w ergonomiku też nie korzystam z kaptura bo narazie noszę z przodu)
z dociąganiem też kiepsko (chyba nie umiem tego robić w MT bo z chustą nie narzekam)
aa i jak dla mnie pas biodrowy mógłby być bardziej wypełniony bo przy moim 9 kilowcu wpijał mi się w brzuch
ps. dziękuję za możliwość testowania

mamuchap
23-02-2010, 12:51
to było nasze pierwsze spotkanie z MT

1. kiedy wyciągnęłam z koperty pomyślałam, że to nosidełko dla lalek, takie jakieś malutkie mi się wydawało :hide:
2. uwielbiam czerwień, więc kolorkiem bardzo mnie zachwyciło
3. nosi się zupełnie inaczej niż w chuście, bardzo łatwo się zakłada. Mój wiercipięta nie miał szans się wygiąć :twisted:
4. bardzo starannie uszyte. Podobało mi się zaznaczenie pasów
5. małż stwierdził, że w czymś takim to on pójdzie na spacer bo w tej "szmacie":ninja: to nie pokaże się na ulicy

daję 5

dziękuję za możliwość testowania

madzia.witkowska
24-02-2010, 00:15
troszkę spóźniona opinia...
MT Z KAPTURKIEM CZERWONY

to było nasze pierwsze spotkanie z Lenny Lamb, ale nie pierwsze z MT
materiał miękki, miły w dotyku, panel akurat idealny dla nas, kaptur fakt duży ale nie korzystałam z kaptura, więc mi nie przeszkadzał
bardzo dobrze mi się go wiazało, nie wpijał mi się ani na biodrach, ani na ramionach...
no i córci było wygodnie :-)
bardzo dziekuję za możliwość testowania

tumtum
24-02-2010, 22:53
testowałam MT czerwony z zagłówkiem

- wypełnienie pasów w sam raz - na tyle, żeby poprawić komfort noszenia bez zwiększania sztywności pasów,
- ogromny plus za odmienne wykończenie pasów - od razu wiadomo który supeł rozwiązać ;)
- panel dla mojej panny był trochę za wąski, ale na wysokość ok
- lekkie i małe, zajmuje mało miejsca, pasy odpowiedniej długości


Wcześniej miałam w rękach sztruksowe mt - i porównanie wypada na korzyść tego bawełnianego. Sztruks jest sztywniejszy, więc węzeł lepiej trzymał (tarcie), ale trudniej było poskromić pasy (znowu tarcie). Za to na sztruksowych pasach lepiej się trzyma twist i nie zjeżdża pod pupę ;)

pati291
26-02-2010, 22:36
Testowałam czerwony z kapturkiem, choć trudno nazwać testowanie noszenie przez parę minut. Synek był chory.
Panel dobry, ładnie go otulał. Pasy dobrej długości. Nie wpijał się.
Ogólne wrażenie - dobre. Szkoda, że nie mogliśmy pójść na spacer.

zanna
02-03-2010, 21:26
Testowaliśmy czerwony MT z zagłówkiem.
jak tylko rozpakowałam, wsadziłam Synusia i tańcować zaczęliśmy - po 2 piosenkach spał (chociaż to wcale jego pora drzemki nie była!!!) :) jestem zachwycona :) nosiło mi się bardzo dobrze i Synuś był zadowolony. Wizualnie piękny - mimo sprania. Może faktycznie pas biodrowy trochę wiotki ale mi to bardzo nie przeszkadzało, nosiłam tylko 8,5kg :)
Daję 5. Czekam z niecierpliwością na ten z kapturkiem.
Dziękujęmy za możliwość testowania.

maminkastasinka
25-03-2010, 11:53
Czas na naszą spóźniona opinię. Testowaliśmy CZERWONY BEZ KAPTURKA.
To było nasze pierwsze zetknięcie z MT więc jednoczesnie się go uczyliśmy, ponadto my wciąż nowicjusze więc zbyt dużo nie napiszę, bo trudno z czymkolwiek porównać i aż tak się nie znamy, ale... każda opinia ważna zatem:
Byliśmy bardzo zadowoleni. Szybko się zakładało i łatwo dociągało, wypełnienie też OK. Wygodny w noszeniu, mięciutki.
Wykonanie bardzo staranne. Co prawda czerwony to nie mój kolor i materiał już dość sprany był, ale kwiatowe wykończenie jest śliczne.
Dziękujemy za możliwość testowania!

panthera
31-03-2010, 00:16
najpierw fotki:
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/brbYIJ82G7NaFUDtmJU_4Q?feat=directlink
http://lh5.ggpht.com/_622Ro_z5fAw/S7Jxs6eTmxI/AAAAAAAAAEE/PDhOpc4ZkdE/s144/Mejtaj-005.jpg (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/brbYIJ82G7NaFUDtmJU_4Q?feat=embedwebsite)
http://lh5.ggpht.com/_622Ro_z5fAw/S7JxtepZOtI/AAAAAAAAAEI/5MpYkKR6Bys/s144/Mejtaj-004.jpg (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/dsrnPb7HK_PdK_HahKwbjg?feat=embedwebsite)
http://lh6.ggpht.com/_622Ro_z5fAw/S7Jxt5EI2FI/AAAAAAAAAEM/0LOgUMI_3po/s144/Mejtaj-003.jpg (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/uYquDegpr9pYpi-a0SP4Hw?feat=embedwebsite)
http://lh5.ggpht.com/_622Ro_z5fAw/S7JxuPQSvUI/AAAAAAAAAEQ/Ayke7z_-Evg/s144/Mejtaj-002.jpg (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/VfXpwr0cq-GI-L8A_tu9rw?feat=embedwebsite)
http://lh5.ggpht.com/_622Ro_z5fAw/S7JxuhRsGbI/AAAAAAAAAEU/Srn4GXif2Hs/s144/Mejtaj-001.jpg (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/ugXqVoIKs2gSlaNiAab7iw?feat=embedwebsite)


MT na 5 ale kapturek by się przydał - jeśli chodzi o wielkość to na Maciusia był idealny (ok 8 kg wzrost ok 68)
kolory baaardzo moje - zwłaszcza ta czerwień - a to ze był trochę sprany i poprzecierany - mi się podobało (taki w stylu Vintage :D )
nosi doskonale - po całym dniu w chuście elastycznej wyszłam na spotkanie z rossas i założyłam MT - normalnie plecy mi odpoczęły.
nosiłam głównie z przodu - jak nosze na plecach to ramiona mnie bolą bez względu na to co tam zamotam :) a nawet jak plecak zwykły założę :(
w ogóle to zapragnęłam tego mt :) a już takich nie ma :(( (czerwonych)
zagłówek osłaniał bardziej od wiatru bo śpiącemu Maciusiowi jednak główkę podtrzymywałam ręką dopóki się nie ułożył jakoś tak ze się na mnie mocno oparł głowa a resztę wypiął.
świetnie dociągające się pasy, jakbym miała polecać to z czystym sumieniem :)

sylabelle
04-05-2010, 23:17
Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z MT (to pierwsze które nosiliśmy), ale jestem zachwycona. :) Bardzo dobrze odbiera ciężar, łatwo się zakłada i dociąga - zarówno z przodu jak i z tyłu. Świetnie "przykleja" dziecia. Moim i M. zdaniem rewelacyjna alternatywa do chusty przy chwilowo "za ciężkim" dziecięciu :lol: (9kg).
Panel idealnie pasował na Julkę, taki w sam raz na teraz.
Przydałby się kapturek (no ale do wersji bez kapturka się zapisałam, no to nie było... ). Wypełnienie pasów mogłoby być grubsze, bo zwłaszcza M. na dłuższym spacerze odczuwał.

Ogólnie oceniam na 5 i polecam.
Dziękujemy za możlwość testowania. :)

djdag
11-05-2010, 19:42
Miałam przyjemność testować niebieski MT z kapturkiem. Wrażenie wizualne jest pozytywne, nosidło jest ładne i dobrze odszyte. Po zawiązaniu było nam wygodnie, nie czułam szczególnie ciężaru Marty (12,5 kg), mąż też był zadowolony z noszenia. Mam jedno "ale" do tego nosidła, dla Marty, która karakanem nie jest, ma ok 86 cm wzrostu, panel był za wysoki i musiałam go zawinąć. Szkoda, że akurat padł nam aparat, bo nie mogłam zrobić zdjęć. W związku z panelem stawiam "czwórkę". Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

zanna
11-05-2010, 22:07
testowałam MT z kapturkiem - wcześniej już testowałam bez kapturka :) stwierdzam, że jest tak samo fajne a kapturek jednk się przydaje - ochronił śpiącego Maluszka przed słońcem :)
jakbym miała kupować, wzięłabym to z kapturkiem
dziękuję za możliwość testowania

martuszka
19-05-2010, 13:11
Teatowaliśmy czerwonego MT z kapturkiem, nosiłam 10 kg i było super! szerokość panela jak na moją córunię uszyta:) kapturek nam się nie przydał ale fajny i myślę, ze jest przydatny. jedynie pasy naramienne trochę mi się wrzynały po jakimś czasie, wolałabym aby były bardziej wypełnione. może w nowym jest ok, ten już był przecież prany wielokrotnie:)
Bardzo fajnie odszyty MT, wszystko ładnie się układało- dziecku było bardzo wygodnie:0
od nas 5-

HEIDI100
05-06-2010, 22:32
testowałam czerwony bez kapturka :) i jestem bardzo zadowolona :) wygodny, ładnie pasy się dociąga , pasy w sam raz dla nas nie za długie. Zuza ma teraz 10,5kg, i rozm. 80 i nosiło się super i komfortowo. lekki i poręczny szybko można go złożyć i schować do małej reklamówki :) czy małego plecaka :). Ja w swoim Mt mam bardziej wypełnione pasy i sztruks i ciężko mi dobrze dociągnąć pasy i dobrze zawiązać, jest cięższy i po złożeniu więcej zajmuje miejsca....pasy w moim mam za długie, nie układa się mi tak fajnie........
szczerze polecam te MT jest bardzo wygodne a noszenie w nim to sama przyjemność, wiązanie nawet takiemu amatorowi jak mi wychodzi dobrze :) a i mój mąż zachwalał te Mt :) choć nie nosił ale stwierdził że jak takie kupie to ponosi :):) bo nasze mu nie bardzo podchodzi.
Mała tez była zadowolona i nie grymasiła w ogóle :) była dziś noszona najdłużej ze wszystkich naszych dotychczasowych spacerków
Dziękuje za możliwość testowania od nas zdecydowana 5 :)

Paprotka
16-06-2010, 15:02
Do nas zawitał czerwony MT z kapturkiem.
Pierwszy raz mieliśmy MT, więc nie mam porównania, ale uważam, że jest na prawdę świetny! Super się nosi, nie czuć ciężaru (z powodu szalejących upałów nie sprawdziliśmy na dłuższym spacerze, jedynie ok. pół godziny, ale sądzę, że po dłuższym czasie nosi równie dobrze ;) ). Bardzo fajnie i szybko się zakłada. Acz pas biodrowy mógłby być trochę bardziej wypełniony i bardziej sztywny, dlatego że dla nas panel był za duży i skracaliśmy go przez zawijanie o pas biodrowy, jednak po jakimś czasie panel trochę się osuwał. A tak poza tym to świetny! Wbraw moim obawom jest cienki i przewiewny - dawał radę nawet w 30st. upale! ;)

HEIDI100
19-06-2010, 19:03
wkleję zdjęcia trochę z opóźnieniem :)
http://lh5.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TBz1NTEbK4I/AAAAAAAAACo/7MTuq10joPU/s800/%C5%BCabka%2C%20frombork%20110.jpg
http://lh5.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TBz1b3gFeoI/AAAAAAAAACs/kSOFJ3t7e-Y/s800/%C5%BCabka%2C%20frombork%20113.jpg
http://lh3.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TBz1hffByNI/AAAAAAAAAC0/i3J2uRT5Xro/s800/%C5%BCabka%2C%20frombork%20046.jpg

IzaBK
22-06-2010, 10:41
u mnie gościł czerwony MT bez kapturka.
Niestety dość sprany, co nie dodawało mu uroku, ale nie wiem ile razy i jak był prany, więc nie wiem, czy to informacja o samym materiale.. Wolę szersze pasy, lepiej rozkłądają ciężar i nie wrzynają się w tłuszczyk, i chyba jednak nie jestem miośniczką klasycznych MT, wolę hybrydy, bo przeszkadzają mi dwa węzły. No ale to nie jest problem tego MT, tylko mój ;-)
Dziękuję za możliwość testowania

Pentla
28-06-2010, 22:02
Testowałam niebieski MT z kapturkiem. Bardzo fajnie nosi i ujmuje ciężaru.
Na roczniaka, który chce mieć ręce na zewnątrz niestety za duży, a panel ciężko było podwinąć z racji zbyt miękkiego pasa biodrowego.
Dziękuję za możliwość testowania.

larwunia
29-06-2010, 22:50
Kupiłam, potestowałam i teraz mogę coś napisać. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu, choć nie do końca, bo z powodu wygody ( i upału ) chusty poszły daleko w kąt:(

Plusy:
- fajnie wypełnione pasy naramienne, bardzo mięciutkie, nie wpijają się
- duży plus za kapturek, wcześniej go nie miałam i strasznie mnie to męczyło
- piękne kolory
- ciekawa aplikacja
- fajnie zaznaczony koniec dolnych pasów
- super nosi 14miesięcznego klocka i jest baardzo wygodne
- atrakcyjna cena
- mięciutka i miła tkanina

Minusy
- mało ładnych wzorów i średnie łączenia tkanin ( nie w moim guście, chociaż wybrany przeze mnie model bardzo mi się podoba )
- obawiam się jak będą wyglądały aplikacje ozdobne, czy nie będą się siepały po praniu
- dziwny rozmiar, jakoś nie wyobrażam sobie zupełnego maluszka w tym MT, a z kolei przy 14m muszę podwijać panel aż dwukrotnie
- dosyć długie sznureczki od kapturka ( co akurat z jednej strony jest plusem), ale zawsze mi się plączą

Generalnie, waga minusów jest według mnie dużo mniejsza, jestem bardzo zadowolona z zakupu:thumbs up:
A oto dowody...

http://www.zatrzymajczas.net/Fotki/DSC_5185.jpg

http://www.zatrzymajczas.net/Fotki/DSC_5188.jpg

joah81
13-07-2010, 10:04
Miałam okazję testować niebieski MT z kapturkiem. Bardzo mi się spodobał. Moja córka już duża i był w sam raz, tylko rzeczywiście ciężar dało się odczuć. Mimo, że nie sprawdzaliśmy się na długim dystansie.
Wiązanie kapturka trochę mi się plątało, ale nie przeszkadzało tak bardzo, bo jakbym miała kupować MT to raczej z kapturkiem. Materiał miękki, nośny.
Ogólnie więc: 5.

ewullah
13-07-2010, 21:27
właśnie wypuściłam z rąk:(((
był świetny. ale zacznę od początku:
wygląd - śliczna czerwień (troszkę sprana, ale co tam), porządnie uszyty, fajny znak producenta i wykończenie pasów. świetnie, że jest z materiału skońnokrzyżowego, bawełnianego - w sumie się za bardzo nie pociliśmy.
nośność super. nosiłam mojego 10 kilowca z przodu, bez żadnego problemu. nic nie uwaierało, nie musiałam dociągać, po prostu rewelka. jak bym miała fundusze, to na pewno bym sobie takiego sprawiła.
mietek na 5

andzia330
14-07-2010, 12:58
Miałam przyjemność testować czerwone mietki z kapturkiem i bez ;-) Nosiłam tylko na plecach 11 kg pannę!
Ponieważ dla mnie MT jest nosidłem podręcznym, krótkodystansowym (na dłuższe wyprawi używam chusty) bardzo mi sie podobała, ze obydwa sa dosc kompaktowe.
Wykonanie na 5+, czerwony kolor jak najbardziej mój (troche juz niestety sprany), czarno-biał naszywka na panelu - super!
Nam bardziej pasowa ten z kapturkiem bo miał kapturek i trochę dłuższy panel ;-)

Nie wiem czy na dłuższe wyprawy z cięższym dzieckiem pasy nie sa za mało wypełnione ale dla moich potrzeb rewelacja!!!

usia
01-08-2010, 23:16
Lenny Lamb - MT z kapturkiem od Lydialand

Bardzo fajne MT. Cudny kolor (turkusik) i mięcitki materiał. Nawt byłam mile zaskoczona że długośc pasów nam odpowiadała. Pomimo upałów fajnie nam się nosiło. Leciutki mięciutki. Bardzo nam przypadł do gustu i żal było się rozstawać. Nie mam do czego się przyczepić. Same pozytywy. Polecam. Nie wiem jak sprawuje się kapturek bo dzieć nie zasnął.

Kasia.234
02-08-2010, 22:56
Testowałam turkusowego MT. To pierwszy MT jaki miałam w ogóle w rękach, ale jestem bardzo zadowolona :)
Zachwyciło mnie właściwie wszystko, kolor, materiał, wykonanie, nośność. Synek waży około 11 kg, nosiłam z przodu i na plecach, nosił także mąż. Oboje jesteśmy zadowoleni, synkowi po prostu ubyło kilogramów. Gdyby nie to, że mam w domu chustoMT i nosidło ergonomiczne, na pewno kupiłabym tego MT :D
Kapturka nie używaliśmy, nie było potrzeby. Panel regulowaliśmy przez podwinięcie. Pasy wygodne, po ponad 2 godzinach noszenia pełen komfort. Polecam :)

dziobak
10-08-2010, 12:07
Testowałam czerwone MT z zagłówkiem. To pierwsze MT, które miałam okazję motać. Od pierwszego motania spodobało mi się strasznie, super szybko się mota, z tyłu czy z przodu. Pasy jak dla mnie mogłyby być więcej wypełnione, ale i tak było całkiem nieźle. Długość pasów mogła być, a raczej dla mnie sporo za długie, ale zawsze coś można z nimi zrobić, gorzej jakby miały być za krótkie. Dla mojego roczniaka panel był prawie taki jak trzeba, tzn. ciut za wąski, ale max o 3 cm, wysokość panela całkiem niezła, Piotruś mógł wyciągnąć rączki i nie wpijał mu się panel za bardzo pod pachy, mógł też schować rączki i było nieźle. Dla nas lepszy byłby kapturek niż zagłówek, bo jak Piotruś przysnął na plecach, to zagłówek w ogóle mu nie trzymał głowy. Jak mi przysnął z przodu to wtedy zagłówek się dobrze sprawdzał.
Jeżeli chodzi o wykonanie, to wszystko super wykonane, solidnie tak jak trzeba. Wydawało mi się tylko, że kolor jest już lekko sprany, ale po tylu osobach testujących, to można było się tego spodziewać.

HEIDI100
10-08-2010, 22:21
testowałam czerwone z kapturkiem:)
Panel bardzo ładny, dla nas za duży musiałam podwijać , ale to nie stanowiła problemu:) Kapturek sie przydał jak Zuza zasnęła i zaczął wiać silny wiatr:) maż tez nosił i nie narzekał :)
wcześniej testowałam Mt bez kapturka i byłam nim zachwycona i teraz jest tak samo
daje 5 i dziękuje za możliwość testowania:)
wstawiam foty z wycieczki :)
http://lh3.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TF734s2KcxI/AAAAAAAAAz0/TEtX6hwsxq4/s400/stegna%208sierpnia2010%20047.jpg
http://lh4.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TF74GT3AZHI/AAAAAAAAAz8/-lXQTqAqZcY/s400/stegna%208sierpnia2010%20049.jpg
http://lh3.ggpht.com/_UOKkvCmIkf0/TF76HknWu8I/AAAAAAAAA1Y/TBIDCwcRXLc/s400/stegna%208sierpnia2010%20069.jpg

ulakoszula
16-08-2010, 15:57
MT z kapturkiem SZAFIREK
Jeden z najpiękniejszych kolorów, tylko kolor panela był nieciekawy. Więc zakładałam panelem do środka.
Ponieważ dwulatek zupełnie się zbuntował - nosiłam na plecach 3,5 letnią pannę. Bardzo jej się podobało i o dziwo nie narzekała na niewygodę z powodu wiszących nóg. Nosidło jest wystarczająco szerokie. Pasy wygodne, dobrze wyprofilowane. Wystarczająco długi kapturek.
Na pochwałę zasługuje też jakość materiału - niezwykle miękki i w dobrym stanie po tak intensywnym używaniu i wielokrotnym praniu. Świetnie uszyty.
Ogólna ocena: 5

ulakoszula
16-08-2010, 16:34
MT z kapturkiem SZAFIREK
Jeden z najpiękniejszych kolorów, tylko kolor panela był nieciekawy. Więc zakładałam panelem do środka.
Ponieważ dwulatek zupełnie się zbuntował - nosiłam na plecach 3,5 letnią pannę. Bardzo jej się podobało i o dziwo nie narzekała na niewygodę z powodu wiszących nóg. Nosidło jest wystarczająco szerokie. Pasy wygodne, dobrze wyprofilowane. Wystarczająco długi kapturek.
Na pochwałę zasługuje też jakość materiału - niezwykle miękki i w dobrym stanie po tak intensywnym używaniu i wielokrotnym praniu. Świetnie uszyty.
Ogólna ocena: 5

amst
16-08-2010, 23:41
Właśnie wypuściłam czerwony MT z kapturkiem. Strasznie mi żal i wiem że muszę się w taki zaopatrzyć - już robiłam rekonesans po sklepach. Materiał bardzo fajny, po praniu niewiele się zbiegł. Nosiłam 7mio kilową Emilkę więc niewielę ocenię nośność. Pasy wystarczająco szerokie, fajnie wypełnienie, to samo pas biodrowy. Miałam wrażenie jakbym sobie zamówiła szyty na wymiar - bardzo dobrze nam się nosiło.
Zagłówek fajny a kapturek świetnie trzymał główkę śpiącej Emilki.
Stawiam bez wahania 5.

klusiecka
18-08-2010, 23:33
Dzisiaj dotarł do mnie testowy MT, zaskoczył ładnym wyglądem, bo MT prezentowane na stronie sa, bądzmy szczerzy, o bardzo przeciętnym wyglądzie. ( po raz kolejny produkt LL wyglada lepiej niz na zdjeciach)
Wymiar ma raczej na mniejszego dziecia, dlatego nam pasuje idealnie. Pozatym ciężko nam ocenic bo jest to pierwszy MT w życiu jaki nosimy.
Zalety:
-ładny i starannie odszyty
-wypełnione pasy naramienne
- wytrzymały, po tylu testujących osobach nadal prezentuje sie ładnie

Wady
-pas biodrowy mógłby być szerszy
-dziecko go wyraźnie nie zaakceptowało, ale to chyba foch na wszystkie majteje

daję 5 bo to naprawde dobry produkt w dobrej cenie ( co ważne tez jest)

dagape
29-08-2010, 14:20
Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania.
Gościł u nas czerwony MT z kapturkiem. Kapturka niestety nie udało się wykorzystać, bo córka cały czas bacznie obserwowała świat. Bardzo jej się w MT podobało, chyba nawet bardziej niż w chuście.
Był to pierwszy MT, którego miałyśmy na sobie.
Wrażenia:
- bardzo fajnie wypełnione pasy naramienne - nic się nie wrzyna
- ładny, choć panel chyba troszkę zafarbował
- wygodny
- łatwo się wiąże

Minusów nie dostrzegłam :-) Choć ja wolę jednak chusty :-)

Vivid
19-09-2010, 10:24
Testowałam czerwony MT bez kapturka - i zakochałam się.
Po pierwsze z łatwością mieści się w torebce, co przy ruchliwej prawie dwulatce ma duże znaczenie, często ruszamy na nóżkach, wracamy na plecach. I tu od razu drugi plus - bardzo łatwo go założyć i dociągnąć.
Pasy jak dla mnie idealne, nic się nie wrzynało, nawet na dłuższym spacerze, a córcia waży już ponad 10 kilo. I jej też się bardzo podobało, choć mam wrażenie, że ten model był już dla niej trochę za mały (panel za wąski).
Ja kocham czerwienie, więc kolor bardzo mi się podobał. Materiał mięciutki, wszystko starannie uszyte i wykończone. Daję 5 i szukam MT dla siebie.
Dodam jeszcze, że to był mój pierwszy kontakt z MT, bo do tej pory tylko na zdjęciach widziałam ;)
Dziękuję, że mogłam potestować.

daga
24-09-2010, 21:34
Testowałam czerwony MT bez kapturka.
zalety:
- malutki pozłożeniu, w sam raz do torebki,
- ładny, choć trochę sprany,
- mięciutki materiał, starannie uszyty,
- łatwo się wiąże i dobrze dociąga,
- dobrze nosi małego klocuszka (12,5 kg na plecach)

wady:
- pasy naramienne i biodrowy mogłyby być szersze i mocniej wypełnione
- panel dla nas trochę za wąski.

Daje 5- i dziękuję za możliwość testowania.

pelasia
24-09-2010, 23:53
wrażenia po testowaniu MT z kapturkiem:
- testowałam przede wszystkim, żeby porównać nośność MT z miękkim pasem biodrowym a nośność ergonomika z mocno usztywnionym pasem - i uczucia mam w tej kwestii mieszane. wygodniejszy jest jednak ergonomik, choć różnica jest nieznaczna (przynajmniej na tak krótkim dystansie, na jakim córa dała się ponieść, nie wiem jak by to było po kilku godzinach noszenia)
- zakładanie- szybsze i prostsze niż chusta (zwłaszcza, że wiązań na plecach nie opanowałam, a z przodu już nie mam siły nosić), ale długie pasy naramienne "szlajają się", czego w ergonomiku nie ma
- z bliżej mi nieznanych przyczyn córce MT się nie spodobał - mimo dociągnięcia wierciła się i chciała się uwolnić
- wymiary: na moją prawie-dwulatkę o wzroście ok.85 cm, 10,5 kg akurat i jeszcze trochę by posłużył
- dosyć kompaktowy - da się upchnąć w średnio dużą torbę :-), co ważne, kiedy używamy tylko, kiedy maluch się zmęczy bieganiem

Ogólnie, wrażenia dobre i ocena też, ale nie przekonałam się do MT jako takiego.

monaliza
25-10-2010, 21:00
Testowałam czerwony MT, chociaż "testowałam" to za dużo powiedziane, bo mój dwulatek w ciągu tych kilku dni tylko raz dał się zamotać. Chyba nie spodobał mu się kolor ;)
Minusem były wąskie pasy, które wrzynały się w ramiona (noszę w MT Tullimy i Tulikowo szytych ze sztruksu i tam nie mam takiego problemu). Plusem jest na pewno kompaktowość. Według mnie fajny MT na krótkie wypady. Oceny nie wystawiam, bo tak jak pisałam za krótko nosiłam.

agnesjan
29-10-2010, 15:06
Po pierwsze chciałam podziękować za możliwość testowania!
A teraz wydam opinię;) choć to pierwszy MT u mnie w testach, więc nie mam za dużego porównania, za to mam pewne już wyobrażenie jakiego chciałabym mieć;)
- Wygląd - miałam MT czerwony z kapturkiem, no i kolor podejrzewam był tak czerwony jak moja rapalu, ale już jednak po dość intensywnym użytkowaniu to się wytarł i wyblakł, a tkanina nie wiem jak dokładnie nazwać, ale powiem tak: się zmechaciła. Za to bardzo miła i delikatna w dotyku, do tego bardzo ładnie otula dzieciątko
- Pasy- mięciutkie jak dla mnie dobra długość, nie zmieniałabym (zapomniałam sobie zmierzyć na przyszłość :duh:); szerokość- w porządku, a grubość-chyba jednak wolałabym troszkę grubsze, bo przy Hani –ok. 8,5kg były spoko i nie czułam ciężaru, to przy moim dwulatku (13,5kg) to jednak już się troszkę wżynały, no i nie wiem ale chyba troszkę sztywniejszy wolałabym dolny pas (cześć z wypełnieniem), ale nie mam porównania do takowego, więc to tylko moje widzimisię;) no i oczywiście super pomysł z wykończeniem i zaznaczeniem pasów dolnych! bardzo łatwo się przez to je odróżnia od górnych zawiązanych jedne obok drugich
- Panel – raz mi się wydawał za mały raz za duży, ale jak już wspomniałam uczyłam się na tym mietku;) ale wydaje mi się, że na moją noszącą roz.74cm w sam raz, a na mojego noszącego roz.98cm za mały, więc raczej dla mniejszych dzieci
- Zagłówek – miękki tak, że można zgiąć jak za mocno przesłania świat, ale raczej wydaje mi się, że za miękki, bo nie bardzo podtrzymuje główkę, ale kapturek był, więc jak go zawiązałam, to już to lepiej trzymało;) no i przy kapturku opinia mojego małża -„przydaje się, bo jak jem to nie kruszę na dziecko które śpi” :lool:
Suma sumarum podobał mi się i byłam z niego zadowolona.

lemniscus
29-10-2010, 21:18
testowałam czerwony bez kapturka
generalnie podobał mi się ładnie i starannie wykonany (choć materiał trochę sprany już), niewielkie rozmiary pozwalają go zmieścić do torebki gdy dziecię zażyczy sobie iść na własnych nóżkach, miękki przyjemny w dotyku, łatwo się wiąże
niestety jak dla mnie za mało wypełnione pasy naramienne i biodrowy przy dłuższym noszeniu w domu zaczynały się wpijać (majka waży 11 kg), zdecydowanie lepiej mi się nosiło na spacerach bo wiązane na kurtkę :), panel na nas już odrobinę za wąski i zagłówek wg mnie niepotrzebny, majka nie spała na spacerze ale mysle że wiele by jej ten zagłówek głowy nie podtrzymał a przy wyciągniętych rączkach troche przeszkadzał
generalnie 5-

farmerkowa
05-11-2010, 13:30
trochę spóźnieni
MT LL testowy gościł u nas
bardzo miły, zwijał się do rozmiarów torebkowych
troszkę jednak pasy za wąskie i wpijające się ale może dlatego że mój szkrab troszkę już ciężkawy /13 kg/
generalnie bardzo fajny tylko gdyby troszkę większy był.... :)

cynthia
08-12-2010, 13:45
przetestowałam obydwa MT i dla mnie kapturek jest zbędny :)

wygląd - byłam Xtą osobą w testach więc MT były już sprane - czerwony materiał był jasno czerwony, panele za to w bdb stanie... nie zmechacony więc to + jak na testowy MT
jakość - uszycie bardzo staranne i nie mam się czego uczepić ;)
jednak MT dobry do ugotowania obiadu czy zamiecenia był ok, ale już na dłuższym spacerze pokazał swoje wady - za mało wypełnione pasy lub za wąskie te pasy - wrzynały się po pół h w ramiona bardzo...
pas biodrowy dla nas jeszcze ok ale dla większych dzieci mógłby być problem z za małym wypełnieniem bo mi już się bardzo wywijał - a mamy dopiero 9kg ;)

duży plus za bardzo widoczne oznaczenie pasów dolnych - tylko spojrzałam w dół i już wiedziałam co rozwiązywać :)

mąż jako że niechustowy ale wszystkie MT które miałam w testach próbuje powiedział że no może być ale na krótko - też mu pasy były za mało wypełnione :) za to powiedział że biodrowy taki luźny i podwijający się mu bardziej odpowiada niż sztywniejsze - więc co kto lubi :D

daję 4 przez za małe wypełnienie pasów :)