PDA

Zobacz pełną wersję : Lenny Lamb - chusty elastyczne



babolek
11-08-2008, 10:55
Zapraszam do opiniowania!

gmmazur
13-08-2008, 17:57
Testowałam przez tydzień Malachit.
Kolor piękny, wprost wymarzony dla mnie :lol:
Była to moja pierwsza chusta elastyczna, w której nosiłam Małą, ważącą obecnie 7 kg. Wiązało się miło i przyjemnie i dobrze naciągało.
Jednak gdy Mała zasnęła na godzinkę, to trochę mi opadła.
Owieczka wyznaczająca środek śliczna.
Nie jestem znawcą chust elastycznych - ale ponieważ to moja subiektywna ocena daję 5.

jedyna wadą była wada fabryczna, zaciągnięcie nitki, ale to pewnie wyjątkowa sytuacja :cry:

babolek
13-08-2008, 21:06
Ja tez mam nadzieję, że ta zaciągnięta nitka to wyjątkowa sytuacja :roll: dzianina jest dość szczegółowo oglądana podczas krojenia więc nie powinno być tego typu wad bo bo takie fragmenty są poprostu odrzucane.
Jeśli chodzi o opadanie ... chusta jest wyjątkowo cienka jak na elastyka ... przynajmniej z mi znanych, przez to jest bardziej poręczna ale może tracić przez to nieco na nośności.
Dzięki za ocenę i cenne uwagi :)

Goska Sucharska
25-08-2008, 23:45
Chusta delikatna, miękka, lekka. Bardzo dobrze obszyta. Nie farbuje po praniu. Dla najmłodszych maluszków :)

Meta
26-08-2008, 15:35
Na gorąco - prosto ze spaceru :)

Chusta miła i miękka, bardzo przyjemnie się nią owijać. Lena waży prawie 7 kg, a chusta świetnie ją utrzymywała. Po 2,5-godzinnym spacerze opadła mi tylko minimalnie i wtedy trochę zaczęła sprężynować. Myślałam, że chusta będzie mniej rozciągliwa - wczoraj, kiedy przymierzałyśmy, zostawiłam za dużo luzu, ale dzisiaj już było dobrze.
Chciałabym się zapytać o dociąganie - czy można elastyka dociągać tak samo jak tkaną? Trochę się bałam, że porozciągam i zepsuję :D ale może nie powinnam?
Kolor - jak dla mnie - idealnie trafiony. Malachit jest po prostu cudowny. Logo z owieczką na środku - słodkie, bardzo nam się podoba.
Zapomniałabym dodać, że ten kawałek szmatki NAPRAWDĘ ujmuje kilogramów. Nawet się nie spodziewałam. Na co dzień noszę w leosiu i nie narzekam, ale podczas dzisiejszego spaceru jedyną rzeczą, którą czułam, była moja torba na ramieniu :)
Jako, że CDrom chwilowo odmawia współpracy, nic nie mogę powiedzieć na temat instrukcji.

Ach no i najważniejsze - Lenie chusta straszliwie smakowała :lol:

Jak dla mnie chusta na prawdziwe 5



Zdjęcia też będą, ale to dopiero jak odbiorę od rodziców aparat :)

babolek
26-08-2008, 19:09
Zapomniałabym dodać, że ten kawałek szmatki NAPRAWDĘ ujmuje kilogramów. Nawet się nie spodziewałam. Na co dzień noszę w leosiu i nie narzekam, ale podczas dzisiejszego spaceru jedyną rzeczą, którą czułam, była moja torba na ramieniu :)


he he :) ja miałam identyczne przemyślenia po moim pierwszym zetknięciu z elastykami :) niestety elastyki ujmują kilogramów tylko maluszkom :)

fajnie, że chusta się podoba :)

nie powinnaś popsuć jej dociągając :) ale dobrze jest lepiej naciągać przed włożeniem dziecka :)

Leika
01-09-2008, 16:01
Mam pytanie, bo rozglądam się powoli za elastykiem dla dziecięcia w drodze :) - z jakiego materiału jest wykonana ta chusta? Na stronie pisze "dzianina" :wink: Chyba, że gdziesz przegapiłam tą informację.

babolek
03-09-2008, 14:54
100 % bawełny oczywiście ;) ... właśnie mi uświadmiłaś że nie zaznaczyliśmy tego nigdzie :shock: tak to jest jak ciś Ci się wydaje oczywiste :) Bardzo dziękuję

Biedronka
08-09-2008, 17:13
hmmm... od czego zacząc ...może od miekkości ...super mieciutka i mięsista
Kolorek sympatyczny ...owieczka dobrze przyszyta

szerokosc w chuscie elastycznej mi odpowiada bo w elastyku nosimy zazwyczaj noworodki i niemowlaki ..więc żeby otulić ciałko maluszka to ta szerokość wystarcza .
Bardzo szybko mi sie motało nią na parkingu w porównaniu z chustą z chusta.pl
...zajmuje mało miejsca w torebce


jedyny minus to że dziecko mi opadło po krótkim czasie <7> i nie jest to wina mojego wiązania >

daje ocenę 4


dziękuje za możliwość testowania :)

ceyrana
24-09-2008, 21:31
Spodobał nam się elastyk :) miękki i miły w dotyku i noszeniu, bardziej "mięsisty' od Gabi którą mam. Fajnie ścięte końce które ładnie się układały. CHusta wykonana starannie i ogólnie fajna :) bardzo elegancka :)
Po kilku minutach noszenia mój Kuba też opadł, ma 7,5kg ale i tak Mu się podobało :) może za słabo dociągnełam bo następnym razem był lepiej :)
Logo z owieczką super :) taki słodki dodatek do całości :) ogólnie nosiliśmy się mało bo Kubuś był chory i wolał leżeć w łóżeczku.

pzdr

picikola
08-10-2008, 09:49
OWIECZKA odlotowa :applause:
Kolory boskie
Instrukcja na na CD pierwsza klasa
Co do nosności nie mam zastrzeżeń, ale mało doświadczona jestem, a młody jeszcze lekki.
Materiał milutki, a brzegi się nie rolują
Brakuje mi jedynie bardziej wymyślego opakowania, jakaś torebeczka?? I żeby ten projekt instrukcji z CD przelać na papier.
Daję 5 :thumbs up: , póki Tymo lekkim jest

McBaby
23-10-2008, 15:08
Absolutnie wspaniała :)
i chusta i instrukcja i osoba zajmująca się Lenny Lambem :D

Chusta jest cudowna, porównanie mam z innymi elastykami i ten mi odpowiada najbardziej. Kolor super (bardzo ergonomiczny na wsi :D). Dociąganie nie jest żadnym problemem. Wszystko jakby się samo układało, żadnych zagięć, baboli (bez urazy haha).

Chusta na 6!

miedziana
13-11-2008, 01:41
Właśnie czekam na kolejna chustę do testowania i dopiero sobie uświadomiłam, że opinii swojej nie przedstawiłam :oops: Na szczęście ocenę już wcześniej wystawiłam, teraz nadrabiam resztę - i przepraszam za opóźnienie.

Chusta bardzo mi przypadła do gustu i na pewno skłoni mnie do zakupu elastycznej przy kolejnym Maluszku :) Nie mam niestety porównania z innymi elastykami, ale:
1. motało mi się fantastycznie, dobrze się dociągało
2. noszenie też w porządku, co prawda po jakimś czasie Szymek opadł - ale 5,5 miesięczne dziecko już swoje waży, to i ma prawo opadać w chuście elastycznej
3. chusta przyjemna w dotyku, no i kolor fantastyczny :)
4. Owieczka cudna ( taka wskazówka ewentualnie - koleżanka zwróciła mi ostatnio na to uwagę - metki mogą drażnić dziecko, jakoś bardziej przemawia do mnie takie przeszycie - a może dałoby się wyszyć taką słodką owieczkę na samej chuście ;) Choć to pewno podwyższyło by cenę, ech:(

W ogólnym wrażeniu - dla mnie i Szymka - chusta na piątkę :)

Natalia
13-11-2008, 05:36
Wszystko jakby się samo układało, żadnych zagięć, baboli (bez urazy haha).


:lool: :lool: :lool:
A to porównanie :lol:

babolek
19-11-2008, 19:34
4. Owieczka cudna ( taka wskazówka ewentualnie - koleżanka zwróciła mi ostatnio na to uwagę - metki mogą drażnić dziecko, jakoś bardziej przemawia do mnie takie przeszycie - a może dałoby się wyszyć taką słodką owieczkę na samej chuście ;) Choć to pewno podwyższyło by cenę, ech:(



Dziękujemy za ocenę :)

jeśli chodzi o samą metkę to saraliśmy się wybrać optymalnie. haft jest piękna sprawą, ale ma drugą stronę często usztywnioną której powieszchnia jest najczęściej duża, pewnie dlatego chusta Gabi ma kieszonkę. Metka jest bardzo mała więc zawsze można ją zawinąć/odwinąc :). Ale dzięki za sugestię, przemyślimy jeszcze :)





Wszystko jakby się samo układało, żadnych zagięć, baboli (bez urazy haha).


:lool: :lool: :lool:
A to porównanie :lol:[/quote]

Hi, hi :) mi też się podobało to stwierdzenie

monaliza
18-12-2008, 18:30
Do ilu kilogramów daje radę nosić w tym elastyku?

addagar
20-12-2008, 22:52
wybieram właśnie pierwszą chustę dla 4 tygodniowej córeczki - na pewno będzie elastyczna (ale tylko na początek ;). Zastanawiam się bardzo nad lennylamb. mam do Was pytanie czy jest to gruba czy cienka chusta (niestety nie mam okazji pomacać). zamierzam ją nosić głównie w domu bo mała ma kolki. Jakoś noszenie na dworze w zimie mnie nie przekonuje - boję się że maleństwo zmarźnie.
rozważam też poleknota, ale pisałyście na forum, że w mieszkaniu mama i dzidzia mogą się spocić:(

wiem że była ankieta o elastycznych chustach, ale nie uwzględniono w niej LLamb.

no i oczywiście rozmiar to dla mnie zagadka. JA mam 172 cm wzrostu i myślę o M, ale chciałabym też namówić męża na noszenie i czy M nie będzie za mała?

bardzi liczę na wasze opinie i porady
mam nadzieje zarazić się chustowaniem :)

Olik
03-01-2009, 17:36
Mam 7-tygodniową córkę i chustę LennyLamb. Nie jest gruba ale i tak przygotuj się na to że nosząc w domu się spocicie. Choćby przez samo przytulenie do siebie. Jak wyciągam z chusty córkę po godzinie to mam mokrą koszulkę w miejscu, w którym do mnie przylegała.

Jedyna
02-02-2009, 20:53
Najpierw kolor - bo to pierwsza rzecz,która rzuciła mi się w oczy. Piękna czerwień. Tkanina bardzo miękka, delikatna. Nie miałam problemu z motaniem się. To były nasze pierwsze próby w elastyku i żałuję,że tak późno. Teraz synek waży ok. 7 kg ale wcale nie czułam jego ciężaru. Tylko przy pierwszej próbie mi osiadł, z mojej winy. Wydawało mi się, że nie powinnam tak ciasno się wiązać. Jednak powinnam co uczyniałam i już było ok. Jak tylko zgram zdjęcia to wkleję.
Ogólnie dla mnie super. Metka widoczna bardzo dobrze, cudna owieczka.
Przy kolejnym (o ile się uda) dziecku na pewno bym kupiła na pierwsze miesiące.

Olik
02-02-2009, 22:27
My kończymy noszenie w Lenny Lamb bo zachorowałam na tkaną. Chusta służyła od 3 tygodnia życia Neli do chwili obecnej (Nela ma ok. 6 kg). Mam tę fioletową.
Chusta mięciutka, nie gruba, wyraźnie zaznaczony środek. Jednak po 1,5h noszenia czułam że mała mi troszkę zjechała...

aliona
25-02-2009, 22:57
Cudowna chusta, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń :D Chociaż może moja ocena nie jest specjalnie miarodajna bo to moja pierwsza chusta i w ogóle zielona jestem...

Jest mięciutka i baaardzo miła w dotyku. Cienka a jednocześnie bardzo stabilnie trzyma dziecia. Zawiązałam się w nią z ogromną łatwością, a trzeba zaznaczyć, że to były moje pierwsze wiązania w życiu. Przepiękne kolory, ileż ja czasu spędziłam przed kompem zanim zdecydowałam się na kolor, tak mi się wszystkie podobały!
Lenny dostaje ode mnie wielkie 5 :thumbs up:
Nosiliśmy się do około 6kg, a przestaliśmy tylko dlatego, że opanował mnie pozytywny szał :rolleye: chust tkanych. Jednak dla tych najmłodszych dzieciów elastyk jest niezastąpiony. Nasz Lenny cudnie nas otulał!

Ruda
19-03-2009, 13:57
Mi najpierw wpadl w oko kolor: malachit - wiedzialam, ze musze go miec! i to byla chec posiadania dla samej checi, bo na stanie mam tylko 2latke :) i kupilam :thumbs up: Nie mam doswiadczenia w noszeniu maluszkow w tej chuscie, a noszenie 2latki wiaze sie ze zmasakrowaniem ramion, ale jesli chodzi o wrazenia wizyalno-dotykowe - daje MAX :kiss:
I to dopieszczenie klienta piekna zielenie - cudo, nie znalalam wczesniej takiego docienia zieleni, a tylko taki mi sie tak naprawde podoba (ja z tych klientow wymagajacych) :kiss:

sunflower
05-04-2009, 22:06
Wypróbowana na dworze i w domu - super :) nie było nawet wcale tak gorąco jak się spodziewałam po przeczytanych opiniach, jak dla mnie w sam raz a i mała nie narzekała. Moje dziecię ma niecałe 6 kg, nie odczuwałam ciężaru i nie osiadła mi nawet przy długich spacerach.
Wydaje mi się, że chusta jest mniej rozciągliwa, niż np. Gabi (tylko z tą mam porównanie jak na razie) - może dzięki temu będzie można dłużej nosić małą:)

Generalnie jestem bardzo zadowolona, szykuję się pomału do tkanej, ale dużym plusem elastycznej jest to, że mogę w niej cały czas chodzić zawiązana po domu i wkładać/wyjmować dziecko gdy tego zapragnie :D

Pozdrowienia

kappala
16-04-2009, 15:39
Dziękuję za możliwość testowania. Materiał cienki i mięciutki i to bardzo dobrze rokowało :) Niestety brakuje jej troszkę nośności - wpijała mi się w ramiona po dłuższym spacerze, ALE ja mam dziecko ponad 10kilogramowe, być może mniejsze dzieci nosi świetnie :P
Jako nosicielka starszego i cięższego dziecka wystawiłam 3.
Pozdrawiam!

aggacz
17-04-2009, 09:31
my sprawilismy sobie sliczna lenny lamb, gdy gucio mial 4 tygodnie. nie mam slow uznania!!
- piekny kolor-kosc sloniowa, taki w sam raz dla nas, stonowany, mily, relaksujacy, malenki odplywal w niej tak slodko!
- wspaniala owieczka wyznaczajaca srodek chusty,
- delikatny, miekki material, zadnych niepotrzebnych nitek, zaciagniec,
- bardzo fajnie i latwo nam sie ja wiazalo, material swietnie otulal juniora,
- lekka, niewielka, miescila sie do torebki,
- nosilismy sie w domu i pod kurtka (zima),
- fajna instrukcja na cd dolaczona do przesylki,
jednym slowem- bylismy pelni zachwytu! ciesze sie, ze zaczelismy od tej chusty, jest w sam raz dla najmlodszych. na pewno kupimy taka sama, gdy pojawi sie drugie malenstwo. bardzo ja polecam wokol ;) nosilismy sie do ok 6,5 kg, potem chuste zapragnela kupic od nas kolezanka, tym samym nasza owieczka znalazla juz nowego wlasciciela- chuscioszka :)
stawiam 5!

magdulka
23-04-2009, 20:19
Przede wszystkim serdecznie dziękuję za możliwość testowania chusty :D

A sama chusta jest naprawdę jest świetna :D Aż żal, że Mati już taki duży 8))

Testowałam ją na moim roczniaku oraz na 3 miesięcznej córeczce koleżanki. Bardzo fajnie wręcz bajecznie się mota. Tkanina jest gładka, miła w dotyku, elastyczna ale bardziej zwarta niż w Gabi - nie rozciąga się tak mocno, dzięki temu ma lepszą nośność. Z Mateuszkiem 9 kg chodziłam w niej tylko w domu i jednak trochę osiadał w końcu to już klocek. Natomiast z małą Dominiką 5,8 kg wychodziliśmy na spacerek po około 1,5 do 2 godzin i chusta sprawdzała się absolutnie fantastycznie.

Ode mnie i od testujących dzieci w pełni zasłużone 5

isia77
22-05-2009, 22:40
Dla mnie idealna, miękka i delikatna, cudownie otula, dobrze nosi (dzieć 7 kg), no i piękna jest :love:

malwes
23-05-2009, 14:43
Miałam elastyczną LL w kolorze ecru (kość słoniowa), gładziudką. Byłam bardzo zadowolona. Pięknie się układała, naciągała - szerokość 60cm w zupełności mi wystarczyła. Jedyny mankament to luzy na brzegach czyli słabo pracujące brzegi no ale to specyfika wszystkich elastycznych chust, zdaje się.

marjanna.b
24-05-2009, 16:47
Mieliśmy LL w kolorze Akwamaryna, rozmiar L.
Od ok 4-5 tygodni (ok 4,8kg) do 6,5 miesiąca (ok 9,5kg), od grudnia do połowy maja.
Chusta jest bardzo miękka, miła w dotyku.
Świetnie i szybko się wiąże, równie dobrze nosi.
Co do opadania - pierwszy miesiąc nie opadała w ogóle, nawet po 5h noszenia (a bywały takie sytuacje).
Później zawsze pierwsze wiązanie po praniu (wyciągałam ją z pralki o jakieś pół metra krótszą niż wkładałam ;P)
Od jakichś 7kg musiałam wiązać bardzo ciasno, bo przy luźniejszym mała wisiała za nisko.
Absolutnie nie nadaje się na ciepłe dni, za to idealna od jesieni aż do wiosny :)

Dałam 5.

m.

15-06-2009, 22:57
Witam
testowaliśmy czerwoną chustę :)
bardzo nam się spodobała... bardzo mięciutka ale i gruba, nie rozciąga się tak bardzo jak Gabi czy Sleepy Wrap co mnie mile zaskoczyło, gdyż przełożyło się to na komfort noszenia .

5

larwunia
25-06-2009, 15:35
My mamy piękny, głęboki fiolet- Sugilit. Noszę małego od urodzenia i jest super: miękka, szybka do wiązania nawet dla laików, dosyć przewiewna. Na razie mały ma 6 kg i przy ciasnym wiązaniu opada bardzo malutko, co mnie cieszy, bo to znaczy, że jeszcze trochę się tą chustą nacieszymy.

qqrq5
01-07-2009, 07:36
jesli chodzi o wrazenia wizyalno-dotykowe - daje MAX :kiss:

u mnie dokładnie to samo, nie nosiłam w chuscie młodego, bo zanim chusta dotarła syn był juz za ciezki
ponosiłam sobie w niej Misia i tyle moge powiedziec

betula
01-07-2009, 11:13
Nadrabiam zaległości w opiniach:hide:

Po pierwsze, bardzo dziękuję za możliwość testowania, fajnie móc ponosić w różnych chustach :thumbs up:

Miałam w rękach cztery elastyki i LL zdecydowanie wygrywa :)
Chusta cienka, miła, cudne kolory, ładnie się rozciąga ale nie za bardzo.
Super otula dzieciątko. Nosiłam 7-8 kg Lidusię i przy dobrym dociągnięciu nic mi nie opadało, a mała zadowolona chrapała w ciągu 3 minut ;)

Jakbym jeszcze kiedyś miała jakieś maleństwo:twisted: to zrobię mu prezent i kupię elastyka LL

Dla mnie chusta na 6+

Mandarynka
24-07-2009, 22:46
Bardzo dziękuję za możliwość testowania.
Szkoda, że musiałam ją już pożegnać.
Mam bardzo małe doświadczenie - mam tylko tkaną Nati, więc tylko z nią mogę porównywać.
Pierwsze moje wrażenie - jaka cienka, wąska, lekka i miękka.
Cała moja rodzina była nią zachwycona.
Świetnie mi się w niej nosiło - nie czułam ciężaru małej (6 kg) i o dziwo muszę powiedzieć, że w mojej tkanej było mi zdecydowanie cieplej.
Mała mi nie opadła nawet po długim spacerze, nie trzeba było poprawiać. Zasnęła momentalnie.
Piękny kolor. Po prostu zakochałam się.:D

skafandrami
19-08-2009, 14:10
Bardzo dziekuje za mozliwosc testowania.
Wczesniej nie dotykalam nawet elastyka, wiec nie mam za bardzo porowania. Mam chuste tkana, ale balam sie do niej wlozyc Mloda (wlasnie skonczyla miesiac) i Lenny pomogl mi sie przelamac. Jakos latwiej mi sie wkladalo dziecia do elastyka niz motalo tkana. Teraz juz - po paru razach w Lennym - nie boje sie uzywac mojej tkanej chusty. Tak wiec bardzo mi sie przydalo to testowanie.
A jako ze nadal wydaje mi sie, ze dla takiej Maloty elastyczna jakos bardziej pasuje, postanowilam zakupic swojego elastycznego Lennego (mam nadzieje, ze niedlugo przyjdzie).
Bardzo przyjemna w dotyku, latwo sie dziecia wklada (i wyjmuje, co jest wazne dla mnie, bo na razie wiazanie zajmuje mi duzo czasu i sie Mloda niecierpliwi troszke) i bardzo wygodnie nosi. No i jakos tak mi pasuje wizualnie ta chusta do takiego maluszka.
Na razie wydaje mi sie troche za goraco na spacery w elastyku, ale planuje uzywac w chlodniejsze dni.

grochowa
19-08-2009, 14:44
...ja też mam swojego Lennego...Lapis Lazuli.
Bardzo go lubię, jest przyjemny w dotyku, miękki, dobrze się nam nosi ale w ogólnej ocenie daję 4. Ponieważ
...owieczka się odpruła i to na pewno nie jest przypadkowe ponieważ z MT też...oraz nowa chusta miała zaciągnięcie (malutkie) ale jednak w wyczekanej, pierwszej chuście!
Czyżbym miała pecha?

Nalia
01-09-2009, 09:09
lenny lamb to była pierwsza chusta elastyczna jaką miałam w rękach. I byłam zachwycona. Jest mięciutka, bardzo przyjemna, dobrze sie nosi.

Mamaga
18-09-2009, 11:57
Dałam 3. Pierwszy zawód - kolor (Malachit) - znacznie ciemniejszy niż na zdjęciu, pierwszym moim i męża odruchem było powiedzenie: "taka... zasłona, nie?". Owieczka ładna, ale przyszyta w formie takiej metki do środka chusty jest tylko czymś do schowania przy wiązaniu, na pewno nie można się tym pochwalić. Druga metka, przyszyta do ściętego skośnie ogona wymaga już naprawdę sporo inwencji, by ją schować. Zwykle sterczy nieładnie z węzła. Same ogony jakoś w przypadku chusty elastycznej lepiej mi wyglądają, gdy są prosto ścięte, nie na skos. Po praniu chusta skurczyła się, brzegi sfalowały, po kwadransie noszenia dziecko się zapadło. Przy drugim wiązaniu lepiej, bo już chusta rozciągnęła się na powrót (a zaznaczę, że od początku wiązałam się ściśle, jak baleron). I materiał jakiś taki... twardy bardziej, niż się spodziewałam.

Moja opinia ukształtowała się po porównaniu tej chusty z Gabi, w której to się zakochałam. Lenny'ego szczerze mówiąc żałuję, że nie odesłałam w ciągu 10 dni, ale w pierwszym odruchu, mimo zawodu kolorem, wrzuciłam do pralki, bo nie chciałam w nią ładować córy bez uprzedniego wyprania. No i samo wypróbowanie oznacza "stan używany", prawda?

Przykro mi to pisać, bo Babolek chyba bardzo się stara o jakość swoich chust, a mi naprawdę, ale to naprawdę totalnie mój Lenny się nie spodobał. Leży teraz w szafie i czeka, aż tata przekona się do noszenia... choć i jemu kolor nie odpowiada. Więc pewnie po prostu poleży. Aż mi go szkoda :(

kiribati
20-09-2009, 15:06
Chusta mięciutka, porządnie wykonana, ładne kolory i śliczne logo ale osobiście łatwiej mi się wkłada dziecko do gabi - choć przypuszczam, że LL starczy na dłużej, bo mniej się rozciąga (obie chusty testowałam na 1-1,5-miesięcznym dziecku).
Duży plus za instrukcję. Ogólnie chustę oceniam na 4+.

cerise
27-11-2010, 11:07
Jak dla mnie chusta na 5 :) Zaznaczam jednak, że to moja pierwsza chusta, więc porównania nie mam. Jednak chusta spełniła wszystkie moje oczekiwania i w pełni uszczęśliwiła mnie i mojego wybrednego wcześniaczka :)))
Pierwszy raz zamotałam córcię jak miała 3tyg. Od razu pełen odlot. Materiał milutki, mięciutki- nie podrażniał, nie obcierał skóry córeczki, a ma delikatną :) łatwo się wiąże, dobrze naciąga. Fajna metka z owieczką,łatwo namierzyć środek chusty.
Chustujemy się już "caaałe" 2 miesiące, obie jesteśmy niezmiennie zachwycone chustą :) Mała obecnie waży prawie 5kg, dalej się ją super nosi, nawet po 3godz noszenia nie opada, choćby minimalnie. I w ogóle nie czuć słodkiego ciężarku ;)

Dagula
11-01-2011, 13:08
Chustowalam tygodniowego noworodka w LL (kolor akwamaryna). Fantastyczna dla takiego maluszka i chustowej mamy nowicjuszki. W komplecie instrukcja na plytce, bardzo nam ulatwila pierwsze motania.
Bardzo duzo nosilam coreczke i nigdy nie czulam, zeby cos sie luzowalo. Latwo sie mota, mozna wkladac i wyjmowac dziecia bez sciagania chusty. Co prawda to byla moja pierwsza chusta i mam do niej sentyment, ale ode mnie zdecydowana 5 :)