PDA

Zobacz pełną wersję : Recenzje Chusto-Mei Tai



agaB
10-08-2008, 21:44
Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat chusto Mei Taj, które sprzedaje Vega.
A może ktoś ma porównanie takiego MT z innym.

pinaska
10-08-2008, 22:14
ja się mogę wypowiedzieć ( a co ! :D)

mam chustomejtaja od Vegi i jestem bardzo zadowolona,
wcześniej nosiłam w innym mejtaju od Vegi, z serii lnianej i ten mi tak nie podszedł ( za mało wypełnione pasy, jak na mój gust, choć wiem, że Vega na życzenie "dopełnia" pasy, np. pod nóżkami dziecka).

różnica tkwi także w pasach naramiennych- w chustomejtaju masz szerokie pasy, które rozkładają ciężar (imho lepiej) jak chusta,
zwykle w mejtajach "niechustowych" pasy naramienne są wypełnione (też wygodnie).

mejtaj z BB cieńszy od lnianego - mniej się pociliśmy w te upały

szerokie pasy na plecach dziecka ładnie się układają i otulają

jedyny minus chustomejtaja od Vegi to taki, że już za mały jest odrobinę:(
ale za moment szyję większego chustomejtaja z Hoppka, tyż u Vegi :)

i na chustobazarku wisi moje ogłoszenie o sprzedaży mietka z BB
cena: 160 zł :D

agaB
10-08-2008, 22:28
Dzięki za szybką odpowiedź!
A jakiego masz dużego dzieciaka?
Mój waży ponad 10 kg i jest długi ponad 80 cm. Jaki rozmiar musiałabym zamówić chusto Mai taja?

pinaska
10-08-2008, 23:08
mój synek mniejszy i szczuplejszy,
i tak już wyrasta :( :cry:

myślę, że możesz śmiało poprosić Vegę o uszycie na wymiar dla Was
bo w sklepie ma rozmiary M (czyli takie jak mój)

annq27
20-08-2008, 18:22
ja mialam ch-mt od Vegi uszytego z papayi. byl wygodny i piekny. duzo lepiej rozklada sie ciezar niz w mt ktory mialam (szyty przez oppamame) no i te pieknie pod pupcia rozlozone pasy :) nie ma szans zeby uwieraly w nozki dziecka jak w standardowym mt. ale coz i tak wole nosic w chuscie. tak po prostu :)
fotka:
http://moimdzieciom.blogspot.com/2008/08/chusto-mt.html

Linda
20-08-2008, 22:06
Ja mam chustoMT uszyty z calej chusty 4.6 m, z hoppkowej Limy. Jest bardzo wygodny, pasy naramienne bardzo szerokie, panel tez jest duzy, a kaputek to marzenie :)

aniakom
22-04-2009, 23:38
Mam nowy nabytek - BB Tai Pineapple, czyli firmowy chustoMT Babylonii. Kupiony tydzień temu u Vegi (dziękuję za cierpliwość i pokazywanie wszystkiego :) ).
Juz go polubiłam. Ma trochę za słabo wypełniony pas biodrowy, ale jakoś wcale mi się nie wrzyna. Nosiłam z tyłu (głównie) i z przodu (krótko). Przy noszeniu z przodu ma trochę za krótkie pasy - zawiązałam z kikutkami, a ja wielka nie jestem :roll: Ale z tyłu jest OK. Dociągam bardzo mocno, wówczas trochę się wrzynają krawędzie pod pachami, ale poły rozłożone na pupce dziecka świetnie zmniejszają ciężar. Mam wątpliwości co do rozwiazania zagłówka - to niewypełniony, złożony pas materiału. Zośce głowy by nie przytrzymał, mniejszemu może... Za to ma fajnie rozwiązane dociągnięcie go - długie tasiemki umocowane w tuneliku ze stoperem, zlokalizowane bardziej z przodu, więc nie trzeba sobie rąk do tyłu wykrecać :mrgreen: .
No i jeszcze dwa plusy - w środku są majteczki dla maluszka, ale mozna je odpiąć, gdy ma się większe dziecko i nie uwierają go. (zawsze mnie zastanawiało to w manduce). A drugi plus - jest w komplecie z bardzo fajną torbą :D

aniakom
22-04-2009, 23:38
Mam nowy nabytek - BB Tai Pineapple, czyli firmowy chustoMT Babylonii. Kupiony tydzień temu u Vegi (dziękuję za cierpliwość i pokazywanie wszystkiego :) ).
Juz go polubiłam. Ma trochę za słabo wypełniony pas biodrowy, ale jakoś wcale mi się nie wrzyna. Nosiłam z tyłu (głównie) i z przodu (krótko). Przy noszeniu z przodu ma trochę za krótkie pasy - zawiązałam z kikutkami, a ja wielka nie jestem :roll: Ale z tyłu jest OK. Dociągam bardzo mocno, wówczas trochę się wrzynają krawędzie pod pachami, ale poły rozłożone na pupce dziecka świetnie zmniejszają ciężar. Mam wątpliwości co do rozwiazania zagłówka - to niewypełniony, złożony pas materiału. Zośce głowy by nie przytrzymał, mniejszemu może... Za to ma fajnie rozwiązane dociągnięcie go - długie tasiemki umocowane w tuneliku ze stoperem, zlokalizowane bardziej z przodu, więc nie trzeba sobie rąk do tyłu wykrecać :mrgreen: .
No i jeszcze dwa plusy - w środku są majteczki dla maluszka, ale mozna je odpiąć, gdy ma się większe dziecko i nie uwierają go. (zawsze mnie zastanawiało to w manduce). A drugi plus - jest w komplecie z bardzo fajną torbą :D

Mag
23-04-2009, 09:06
miałam w swojej chustowej karierze chMT od Vegi z papryczki BB i na pewno był świetny.
do tego mogę dodać,że jak Vegę ładnie poprosisz to uszyje Ci wszystko tak jak Ty chcesz :)

Mag
23-04-2009, 09:06
miałam w swojej chustowej karierze chMT od Vegi z papryczki BB i na pewno był świetny.
do tego mogę dodać,że jak Vegę ładnie poprosisz to uszyje Ci wszystko tak jak Ty chcesz :)