PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka długość?



pemkad
28-09-2010, 16:20
Ja przepraszam jeśli był taki temat to prosze o scalenie.
Ale jako kompletny laik w temacie chciałam zapytać doświadczonych.
Są dwie długości (co najmniej) 3,5 i 4,6 chciałam sie zapytać jaka różnica? która lepsza? Ma to jakieś znaczenie?
pytam bo przystąpiłam do licytacji chusty NAti nim przeczytałam opis. Tak wiem głupota. Potem doczytałam ze to 3,5 z doszytym metrem (!!??). Napisałam do sprzedawcy prośbe o wycofanie mnie z licytacji jednakże nie otrzymałam żadnej odpowiedzi aukcja sie skończyła a ja niby wygrałam. i tak sie zastanawiam (bo cena niska była) czy pisać z zapytaniem czy mnie usunięto czy po prostu zapłacić i wziąć. cena licytaci skonczyla sie na kilkudziesieciu złotych. A ten metr doszyty z dwóch stron.
Bede wdzieczna za odpowiedzi.

tonya
28-09-2010, 16:33
o raju jak to z doszytym metrem :omg: i to z dwóch stron :omg: :duh:

podaj proszę linka do aukcji

Sroka
28-09-2010, 17:22
nie bierz pozszywanych! to nie do noszenia, bo elastycznosc przez szwy totalnie zatracona! obrus sobie mozesz z takiej chusty najwyzej zrobic .....

IzaBK
28-09-2010, 17:27
zawsze możesz te przyszywane części odpruć i zostanie Ci do użytku normalna krótka chusta :-) z takiej zawiązesz plecak prosty w przyszłości ... tak więc jeśli się okaże że sprzedawca nie pozwoli się wycofać to moim zdaniem nie ma tragedii.
ale do używania "na teraz" kup coś dłuższego, minimum 4,6, chyba że jesteś większa, to coś jeszcze dłuższego.
I dzięki temu będziesz miała już dwie chusty, czyli stosik :-)

Sroka
28-09-2010, 17:35
ja zrozumialam, ze to kawalki 1m -1,5m -1m, a z takich to tylko serwetki

pemkad
28-09-2010, 18:32
chusta ma w sumie 5.5 metra. http://allegro.pl/show_item.php?item=1239450168 tu jest Aukcja

tonya
28-09-2010, 18:50
czyli jest tak: 1m czegoś - 3,5m Nati - 1m czegoś?
tzn że doszyty jest zupełnie inny materiał z każdej strony? kurcze czego to ludzie nie wymyślą :duh:

jak dla mnie to w całości ta chusta jest nie do noszenia - argumenty podała Sroka powyżej - w sumie masz tylko chustę długości 3,5 m jak odprujesz to co zostało do niej przyszyte

tak jak IzaBK myślę że nie ma tragedii - jak chcesz mieć krótką chustę, to zapłać, jak nie to nie płać i najwyżej dostaniesz nega - sprzedawca nie zmusi Cię przecież do kupienia tego czego nie chcesz :)

ane
28-09-2010, 18:56
imo za żadne pieniądze masz porządną chustę na plecaki. po odpruciu kawałków, rzecz jasna.
a swoją drogą, ktoś miał fantazję...

pemkad
28-09-2010, 19:06
czyli wychodzi na to że zapłace i odpruje najwyzej. A i tak musze kupic jeszcze jedna bo na moja malutka potrzebuje chyba 4,6 (mała ma dopiero niecały miesiac.)

tonya
28-09-2010, 19:16
czyli wychodzi na to że zapłace i odpruje najwyzej. A i tak musze kupic jeszcze jedna bo na moja malutka potrzebuje chyba 4,6 (mała ma dopiero niecały miesiac.)

ile masz wzrostu i wagi, jaki rozmiar ubrań nosisz? bo może potrzebujesz chusty w rozmiarze 4,2 albo 5,2 a nie standardu 4,6 ;)

ane
28-09-2010, 19:19
z 3,5 możesz zawiązać zwykłą kołyskę (jeśli bioderka w porządku) i kangurka. kangurek jest świetny dla takich maluchów

silver
28-09-2010, 19:24
widziałam Was i myślę,że 4,6 będzie ok :)

Lora
04-10-2010, 11:26
To ja się do tematu podepnę :)
Chciałabym zakupić chustę tkaną. Mam 156 cm wzrostu i noszę ubrania w rozmiarze 34. Chciałabym jednak, żeby mój mąż też miał możliwość noszenia, a ma on 170 cm wzrostu, ale ciężko mi określić jaki on ma rozmiar ubrań.. Chyba spodnie ma na rozmiar 30 z tego co pamiętam (ja noszę spodnie w rozmiarze 25 lub 26). Jakiej długości chusta byłaby dla nas odpowiednia?
Czy jeśli przyszłoby nam do głowy kupowanie nosideł czy czegoś podobnego to rozmiar tego typu rzeczy jest uniwersalny, czy, tak jak chusta, ma jakieś rozmiary odpowiadające noszącym?