PDA

Zobacz pełną wersję : Jim nie dla mnie :(



DonKaczka
11-12-2007, 11:53
Pierwsza chusta, która przyszła i nie mam ochoty jej natychmiast założyć. Jest piękna, mieni się bordowo-czarno jak tafta, ale kompletnie mnie nie ujeła.
Na razie idzie się prać, będziemy łamać i zobaczymy, bo nówka obrzydliwa ;).
Ja chyba jestem sroka badziewiarka i taka klasyczna chusta mi zupełnie nie leży.
A w ciuchach lubię minimalizm, właśnie dodatki - biżuteria głównie była ozdobą i myślałam, że mi się ta chusta wpasuje.
Jeśli do wiosny się nie pokochamy, to pójdzie w ludzi.

Fotek nie będzie, bo wybywam z domu, a u nas ciemno jak diabli i sensowne zdjęcia wychodzą mi około 12 tylko :). Chyba że wieczorem flesz ładnie złapie.
No nic, zobaczymy jak mój prezencik z UC po który jadę na mnie podziała.

hanti
11-12-2007, 12:10
niestety mam podobnie, ą chusty takie eleganckie, które szalenie mi się podobają ale nie na mnie :(
Jedną z nich była florka, cudna, przepiękna, ale nie do końca dobrze się w niej czułam, chociaż naprawdę starałam się

mart
11-12-2007, 12:47
DonKaczko, jakby Ci ten Jim do wiosny przeszedł to ja chętnie rezerwuję :D Ok? Najchętniej przed Wielkanocą (23 marca), bo mam wtedy chrzciny Magdalenki i zaraz potem ślub brata i byłby akurat na tę okazję. A jaki rozmiar?

DonKaczka
11-12-2007, 12:53
6, ale ja za nią dużo zapłaciłam kochana, więc nie wiem czy ją puszczęw bazarku, czy nie wymienię na TBW na jakieś rzadkie indio czy nino

ale dam znać, jesteś jakby co pierwsza :)

mart
11-12-2007, 14:32
no to rozmiar w sam raz. Czekam do wiosny:))) mam czas zeby zaoszczedzic....

aneta.s
01-02-2008, 13:29
DonKaczka ciekawa jestem jak Twoje relacje z Jimem? :wink:

mart
01-02-2008, 18:27
hmm, skoro wątek podbity to ja też ciekawa jestem :wink:
mój m. wyraził aprobatę dla jima i powiedział, że nie ma problemu żeby w nim nosił 8))

dominik_a
01-02-2008, 22:54
ha ha a ja mojemu podsuwam inne (chusty),
jim jest MOJ :wink:

DonKaczka
02-02-2008, 00:08
upralam
i lezy na dnie szafy :D
niezla jestem co?
chyab wymienie na tbw na jakies mniamniusne indio, kupilam je za prawie 90 ojrow wiec raczej nikt sie nie skusi

mart
02-02-2008, 10:17
kupilam je za prawie 90 ojrow wiec raczej nikt sie nie skusi

oj, to prawie tyle co nówka....
jakby ci sie trafił jakiś tanśzy w rozm.6 to ja staję w kolejce
no i ciągle mi się marzy szósteczka (pełna 8)) ) rubinrota....