PDA

Zobacz pełną wersję : Chusta na Mini Mini



Ilonsa
27-09-2010, 10:36
Właśnie na Mini mini leciała jakiaś bajka (nie wiem co to, bo trafiłam przez przypadek tylko na ten fragment), w której chłopiec opowiadał, że jego mama wkłada dzicko w chuscie na plecy i ma dzięki temu wolne ręce żeby łowić ryby:D

kasia
27-09-2010, 10:42
nie widziałam, ale to na 100 proc. globtroter glover:)

aggacz
27-09-2010, 10:42
Właśnie na Mini mini leciała jakiaś bajka (nie wiem co to, bo trafiłam przez przypadek tylko na ten fragment), w której chłopiec opowiadał, że jego mama wkłada dzicko w chuscie na plecy i ma dzięki temu wolne ręce żeby łowić ryby:D
jesli to byla rysunkowa wstawka w "swiat elma", to ja tez kiedys to widzialam :)

aggacz
27-09-2010, 10:43
nie widziałam, ale to na 100 proc. globtroter glover:)
a moze wlasnie grover... juz mi sie myla te potwory ;)

omulka
27-09-2010, 10:45
Globtroter Grover na bank!! Też to widziałam. A swoją drogą, kto wymyślił taki tytuł programu dla dzieci, znacie malca, który potrafi to wymówić? :)

Ilonsa
27-09-2010, 10:49
ja nie wiem co to było bo tylko przełączałam programy i trafiłam przez przypadek.

rzufik
27-09-2010, 10:55
Globtroter Grover na bank!! Też to widziałam. A swoją drogą, kto wymyślił taki tytuł programu dla dzieci, znacie malca, który potrafi to wymówić? :)
jasne "glototel glowel!" :lol:

martita
27-09-2010, 11:27
a widzieliscie taka bajke na tvp1 czy tvp2 o malym murzynku i jego plemienieu...?
tam co chwile kobiety i dziewcyznki nosza w kangach :)

a w groverze chyba dwa razy widzialam juz odcinek gdzie mamy z dziecmi w chustach czy nosidlach byly...jeden odcinek byl w peru na bank a drugi..chyba afrykanski jakis..

kasia
27-09-2010, 11:31
Globtroter Grover na bank!! Też to widziałam. A swoją drogą, kto wymyślił taki tytuł programu dla dzieci, znacie malca, który potrafi to wymówić? :)

gruber! w wykonaniu młodego:)

Magdailena
27-09-2010, 11:38
Globtroter Grover na bank!! Też to widziałam. A swoją drogą, kto wymyślił taki tytuł programu dla dzieci, znacie malca, który potrafi to wymówić? :)

sie pochwalę, moja córka umiła. Teraz mówi, ze to bajki dla dzidziusiów.

Wiewiórka
27-09-2010, 12:15
Ja widziałam wiele razy tę scenę w Gobtoter Grover. Bardzo lubię tą scenę. Niedawni widziałam też mamę z dzieckiem tak poniżej pół roku w typowym sztywnym wisiadle przodem do świata w bajce o Kitce i Pomponie

omulka
27-09-2010, 12:49
gruber! w wykonaniu młodego:)

Hubert Gruber ze swoim małym czołgiem? Jedna z moich ulubionych postaci z "Allo allo"! :)
No dobrze, poza Herr Flickiem, ten to miał w sobie to "coś". :)

mamaŁucji
27-09-2010, 13:06
Też widziałysmy dzis tę bajkę :) To był Grover, gdy krzyknęła, że mama w chuście jest u Grovera Lucia zaczęła piszczeć i pokazywac palcem na telewizor :D