PDA

Zobacz pełną wersję : "wypadłam z rytmu"??



paula_bed
23-09-2010, 20:28
Daawno dawnoo nosilam Misie w kieszonce:) Pewnie z 1,5 roku temu.
A teraz mam kłopot z Mikołajem
Synuś prostuje nóżki:| Zle wiąże? czy moze byc inna przyczyna?i zawsze układa mi się w chuscie w jedna stronie-głowka wiecznie w lewno:(
HELP:(

Ajka
23-09-2010, 20:45
a w innym wiązaniu jak jest?

paula_bed
23-09-2010, 20:48
no własnie nie próbowałam jeszcze:/ troche sie obawiam,ze zapomnialam jak się wiąże inne. Mikołaj jeszcze troszkę głowką macha i nie wiem czy np 2x będzie bezpieczny?

Ajka
23-09-2010, 20:52
a bez chusty też się układa na jedną stronę? bo moze ma asymetrię czy coś w tym stylu, ja nie jestem specjalistką ale tak mi się pomyślało

paula_bed
23-09-2010, 21:01
a bez chusty też się układa na jedną stronę? bo moze ma asymetrię czy coś w tym stylu, ja nie jestem specjalistką ale tak mi się pomyślało

hmm
wprawdzie jak zasypia to zwykle tez przytula sie do tej lewej strony,ale nie zawsze. probowalam go zachecic do odwrócenia głowki w druga stronę, zabawka albo odwracalam sie od czegos na co patrzyl, ale Mikołaj zawzięcie tylko w ta jedna strone patrzy

Ajka
23-09-2010, 21:15
ja bym spróbowała zawiązać jak jest śpiacy tak żeby w miarę szybko zasnął i potem delikatnie podciągała i zobaczyła jak będzie się zachowywał jak wstanie już w chuście

paula_bed
23-09-2010, 21:29
ja bym spróbowała zawiązać jak jest śpiacy tak żeby w miarę szybko zasnął i potem delikatnie podciągała i zobaczyła jak będzie się zachowywał jak wstanie już w chuście

Spróbuję jutro:)

natala
24-09-2010, 11:07
zdjecia zapodaj, bedzie latwiej cos doradzic... albo przyjedz :)

paula_bed
24-09-2010, 11:19
zdjecia zapodaj, bedzie latwiej cos doradzic... albo przyjedz :)

kochana Ty z dwójka to lekko nie jest;) a jeszcze jakbym ja przyjechala z dwójka:)to wiesz:) za dlugo pewnie bysmy sie nie nawiązały:)sprobuje cos niebawem pstryknac:)

ps. nie moge sie przyzwyczaic do twego nowego nicka:)

natala
24-09-2010, 22:44
przyjedz jak sie pogoda poprawi - starszaki wpuscimy do piaskownicy i sie "wiazaniowo" wyzyjemy na mlodszych :D

Anque
25-09-2010, 10:53
Nie wiem czy ci to cos pomoze...ale moja (dzień młodsza od twojego bobasa ;) tez mi układała głowę tylko na jedną stronę..głownie na prawą..ale im dłużej ja nosze tym częściej zmienia strony...nawet zaczęła spać z głową skierowaną w lewo

Anik801
25-09-2010, 20:29
Mój synek też układał(ale tylko w chuście) głowę w moje lewo.Zaczęłam nosić go w kieszonce,gdy miał 6tyg.Teraz ma prawie 6mies.i głowę układa raz na lewą,raz na prawą(choć widzę,że częściej wybiera lewo).Ja jak już zasnął to mu tą głowę delikatnie obracałam(ale nic na siłę,tylko jak się poddawał,bo jak stawiał opór to dawałam sobie spokój z obracaniem).Jak dziecko jest większe i zaczyna je wszystko ciekawić,to wtedy głowa chodzi sama;) Radzę po prostu przeczekać.