PDA

Zobacz pełną wersję : Tarnów - spotkania?



aksza81
23-09-2010, 12:55
Moja koleżanka mieszka w Tarnowie i bardzo chętnie spotkała by się z innymi mamami, ale jak narazie nie udało się jej znaleźć żadnego miejsca spotkań.

Czy może znacie gdzieś w Tarnowie takie miejsca.
A może ktoś chciałby poznać mamę 1,5 chłopca która jest ponownie w ciąży i chętnie da się namówić na chustonoszenie.

ammy
22-02-2011, 16:05
Nie wiem na ile to aktualne, ale może jeszcze tak - co prawda w chustonoszeniu jestem początkująca, ale chętnie poznałabym inną początkującą albo i zaawansowaną w tej kwestii mamę z Tarnowa i okolic - na wspólne próby motania i herbatkę. W razie chęci - proszę o info :)

ewka101
20-03-2011, 21:33
witam :) ja tez jestem z Tarnowa i nosze moja Corcie od poczatku, a ma juz roczek, sama chetnie bym sie podszkolila jeszcze w wiazaniach roznych np ciagle przede mna sa wiazania na plecy jakos sie ich lekko obawiam ale pewnie jak sie zrobi cieplej bedziemy probowac
fajnie ze jest ktos z Tarnowa kto nosi, na mnie zawsze sie ludzie dziwnie patrza jak sie nosimy ;)

Aiseiw
03-09-2014, 09:44
Halo! Podbijam wątek :)
Czy są tu chustomamy z Tarnowa??

ptysiakm
09-04-2015, 08:58
Podbijam i ja wątek! Może jest jakaś mama w Tarnowie z nosidełkiem? Planujemy kupić ale najpierw chciałabym przymierzyć :)